PDA

View Full Version : Целулит и стрии



mucinka95
08-04-2013, 11:36
Мацки , помощ :( мразя си дупето .. отвратително е , не мога да го понасям ;( едва 40 кг съм а имам отвратителни стрии и целулит . Как да ги разкарам :@ Пробвах с някъв антицелутен лосион от Авон , нищо не стана . Чувала съм за маслото на Икаров , някоя пробвала ли го е ? Редовно си правя упражнения за дупе , то си ми е стегнато , ама тия гнусотии по него ужас ... Препоръчайте ми нещо ;(

j_adore2
08-04-2013, 15:58
Стрии не се махат. Може да избледният, но не и да се махнат. Целулитът се маха с тренировки и режим на хранене + евентуално масажи, ако имаш възможност професионални, ако не - в домашни условия. Тези, които аз съм пробвала и имат ефект са с кафе или с мед. Потърси в нета по - подробно как се правят, ако не знаеш. Иначе един от най - големите врагове на целулита е газираното и е задължително да го спреш :)

aleks4600
08-17-2013, 00:08
Така, хора ппц не пиша отговори, само ви чета простотиите(на някои хора) когато искам да си оправя настроението, но понеже имам мнение по въпроса смятам да отговоря. От стриите се отървах и най-смело го заявявам. Мазала съм се с какви ли не мазила и простотии, накрая дойде лятото, започнах да ги мажа с маслото на икаров против стрии, изпекох ги отгоре хванах тен, те останаха бели и беше ужас. продължих да ги пека и мажа и ако щете вярвайте ама вмомента ги няма, има само 3, който бяха най-големи и се забелязват много мнооого трудно. Мазах се с това мазило около месец, месец и нещо. Нищо невъзможно няма, при мен се получи супер. Колкото до целулита- по бедрата не съм имала, имах и все още си имам по дупето. Беше много и гаден. Сега се забелязва единствено ако го стегна. Не съм пазила никакви диети. Единственото което правих е упражнения за дупе(не питайте какви, всеки ден различни раднъм упражнения от нета, квото дойде и то по 20тина минути ако има и толкова ;дд ), също така значи ако имате някаква четка за коса (аз ползвам една стара) но трябва да е с косми смсл такава като на бебетата дето ги решат с тях, но с по-твърд косъм, например ако не намерите друга четките за ресане на кучета са такива :D . Почнах с тая четка вечерта по 100 пъти на всяка буза на дупето ми да се зачерви хубаво. Боли. Но не много... така де и в добавка на това не знам дали ви се е случвало ама мен като ме хванат лудите си пускам музика и си ставам и си танцувам в нас :D :D :D много е идиотско, знам. Всякакви стилове, каквото ми душа иска. И колкото и малоумно да звучи това нещо в комбинация с това с четката ми намали мноого целулита. Не съм го правила повече от два месеца и то с прекъсване, супер нередовна съм. Ама сега като видях резултат се надъхах и смятам да си го доизчистя. Както казах всичко е възможно! Недейте да се отказвате :) ако се откажете, много ясно, че няма да има резултат. Не знам дали не се е отразило по някакъв начин това, че сега е лято, а аз през лятото ям малко. Ама си махам милинки и баници да ви кажа :D Не знам как стана и аз, просто ви казвам, нищо не губите да опитате. Ако не се получи, съжалявам, не давам никаква гаранция, както казах и аз се шашнах като видях случайно огледалото по едно време ;дд Дано съм била полезна. :)

aleks4600
08-17-2013, 00:14
Забравих да добавя, че спрях газираното още по Коледа :) Така де, може и това да е повлияло.

mucinka95
08-17-2013, 17:22
не можах да разбера с четката какво правиш ? че чак да се зачерви :D :D

Mary_Jane_69
08-17-2013, 19:13
не можах да разбера с четката какво правиш ? че чак да се зачерви :D :D

масаж, има специален уред във фитнес залите, който е специално за целулит и представлява нещо като вибрационен масаж.