PDA

View Full Version : Nokia Lumia 620



sexobeAt
08-04-2013, 14:13
имам нов телефон...държах да е с уиндоус фоне 8,за да си я синхронизирам с компа,които също е с уиндоус 8..искам да знам тези които имат телефони с Уин.Фоне 8 като си свържете фейсбук с massaging-a,някои като ви пише чува ли се някакъв звуков сигнал,както е при messenger при android например...ако се чува бихте ли ми казали как да си го направя и аз...как става самото настройване :| ..
сори за тъпия проблем,но искам да е като хората всичко ;д
Благодаря предварително :)

Sp0x3r
08-08-2013, 10:38
имам нов телефон...държах да е с уиндоус фоне 8,за да си я синхронизирам с компа,които също е с уиндоус 8..искам да знам тези които имат телефони с Уин.Фоне 8 като си свържете фейсбук с massaging-a,някои като ви пише чува ли се някакъв звуков сигнал,както е при messenger при android например...ако се чува бихте ли ми казали как да си го направя и аз...как става самото настройване :| ..
сори за тъпия проблем,но искам да е като хората всичко ;д
Благодаря предварително :)

Аз имам 710 и е със WP7.8.

>искам да знам тези които имат телефони с Уин.Фоне 8 като си свържете фейсбук с massaging-a,някои като ви пише чува ли се някакъв звуков сигнал
Да чува се ако си включил push notifications.

>ако се чува бихте ли ми казали как да си го направя и аз...как става самото настройване
За постове, коментари и тем подобни теглиш апликацията Facebook, log in-ваш се и трябва да те пита телефона дали да разреши на апликацията да има push notifications.
За messaging или през апликацията, или през messenger-a, който имаш. (И двете уведомяват.)
Имаш Me Tile(аз плочка??) която действа като апликацията обаче според мен не уведомява когато има нещо ново. Трябва сам да си рефрешваш.