PDA

View Full Version : Първо посещение при гинеколог



bonbonka737
08-04-2013, 18:36
Първо се извинявам,ако има друга такава тема.На 14 съм и проблемът е,че от известно време имам някакво течение и смятам,че е правилно да посетя лекар,но малко ме е срам да кажа на майка си.Ще се наложи да преодолея този срам,затова искам да попитам за добри гинеколози по възможност жени (знам,че е малко глупаво,защото и жените и мъжете са професионалисти,но ще ми е за първи път и би ми било по-спокойно при жена).Другият ми въпрос е как протича прегледът горе-долу?Благодаря предварително :)

cw3tty
08-04-2013, 19:33
Няма от какво да те е срам да кажеш на майка си. На всяка жена и' се случва нещо подобно. И на мен ми е неудобно от мъже, затова ме преглежда жена, тъпо е да, ама :D Прегледа протича различно, зависи дали си девствена или не, тя ще те пита. Важно е да не си се мила преди прегледа, за да вземе секрет. Моята работи първи смени следователно съм сутрин и се мия вечерта, сутринта не. Тя майка ти предполагам ще ти даде някакви насоки. От кой град си ?

bonbonka737
08-04-2013, 19:46
От София съм и не съм имала полови контакти :D

LadyTerrible
08-05-2013, 11:17
Какво те панира тогава? Кажи на майка си и ходи с нея,нормално е да се грижиш за здравето си.

horacio
08-05-2013, 15:58
Няма нищо страшно, кажи на майка ти и отивайте ^^