PDA

View Full Version : ПОМОЩ МОЛЯ ВИ МНОГО Е СПЕШНО!!!



andreimihov
08-04-2013, 19:35
Здравейте, искам да ми помогнете, но в тази тема има нещо странно и това е, че не става дума за мен и моята приятелка...става дума за приятел и неговата приятелка :D Но преди всичко искам да ви помоля да отговаряте, а не просто да четете и да излизате от темата моля ви давайте предложения :?
Ще започна от начало и ще ви обясня нещата:
Имам една приятелка която започна да ходи със едно момче, което не познавах, но в последствие се запознахме и се оказа много приятен човек. За да не казвам имена ще наричам приятелката си 1, а приятелят и 2. Та така... първоначално те много се обичаха и това им личеше- бяха неразделни... мина г/д година и половина от както са заедно и нещата почнаха да куцат... започнаха да се карат все по- често за всякакви неща- например на 2 не му остава много време за нея след като той помага на неговите... и ходи на работа която е със много кофти работно време... също така сестричката на 1 доста, често без да осъзнава ги скарва.Сега като ги гледам всякъш той и обръща страшно много внимание и се стреми да оставя работата си и винаги да ходи при нея, докъто тя не му обръща толкова много внимание :/ сигурен съм, че при 1 няма друго момче :| ! Сега връзката им виси на косъм, а на мен страшно много ми се иска да останат заедно, а и ако те се разделят ще изгубя връзка със 2, а той е много приятен човек и обичам да си говорим с него... моля ви кажете какво да направя знам, че не трябва да се меся в техните неща, но се чувствам длъжен да направя нещо и го искам, моля ви дайте ми смислени съвети :(

BloodyDreamer
08-04-2013, 23:01
Ето ти няколко идеи:
1. Научи се да пишеш. Сериозно. По принцип гледам да не се обаждам на тази тема, ама направо получих сърдечен инфаркт, докато четях.
Всъщност това ми е единствената идея. Другото мога да ти обяснявам как ми изглеждат на мен нещата, не знам доколко ще ти помогне.
А, само не разбрах, защо точно трябва да си спираш контактите с 2? Пешо не харесва Тошо вече и затова на Гошо му е забранено да се вижда с него. Моля?!
Та как ми изглежда на мен - ами, 2 обича 1, прави всичко възможно да задържат връзката. 1 обаче или не знае какво иска, или знае, ама не иска да отреже нещата с 2, защото... ами, защото така. Сестричката пък не разбрах как ги скарва? Какво всъщност ще рече "скарва ги"? Аз никога не бих се опитала да скарам сестра ми и приятеля й, след като виждам, че са щастливи заедно. Точно обратното - бих направила всичко възможно да останат заедно. Може би сестра й вижда нещо, което ти не? Единственото, което можеш да направиш, е да поговориш с тая твоя приятелка. Разпитай я, кажи й, че се притесняваш за нея, защото е била щастлива с него, но вече не изглежда така. Примерно. Ти си я познаваш, знаеш как да повдигнеш темата и да я предразположиш за разговор. Сестричката й на колко е? Може би няма да е зле двете да поговорят. Тя дали е забелязала, че точното сестра й е причината за някои от споровете им?
И да, още нещо, което не можах да разбера - ти защо точно искаш да са заедно?

andreimihov
08-05-2013, 11:25
1.Попринцип 2 бие пътя до 1 за да са заедно... а 2 живее доста далеко... и ако приключат с връзката си... амиии мислиш ли, че едно ще идва до тук само и само да ми каже няколко думи и да си тръгне, освен това няма да му е приятно да я вижда пак :/
2.Сестричката на 1 е доста малка... сигурно първи клас не съм сигурен... и ги скарва без да го осъзнава :?
3.Искам да останат заедно, защото според мен може да се получи много повече от това което са сега... а и ги познавам и двамата и знам, че ще са адски тъжни и слисани и поне 1 ще се затвори в стаята си за няколко седмици, а като мои приятели аз не искам да ги виждам такива тъжни :/

BloodyDreamer
08-05-2013, 14:44
Чакай, чакай, чакай, май и ти се оплете. Кой е 1 - мацката, или пича?

XTREMEFREERIDE
08-05-2013, 14:50
Ето ти съвет: не си ври носа там, където не ти е работа. Може би има неща за тях, които ти не знаеш. И може би е по-добре да се разделят, щом връзката им е скапана. По-добре мисли върху това как би могъл да продължиш да имаш контакт с пича, след като толкоз те кефи. Не е особено трудно във времето, в което живеем. Освен ако не си на 13 и мама и тати те пускат да си играеш само в махалата, както е редно.

;)