PDA

View Full Version : На 24 съм и баща ми май се опитва да ме лиши от фитнес ?????



nikzzz
08-04-2013, 20:12
Здрасти !! а бе омръзна ми секи ден, когато се прибирам от работа или когато съм почивка , баща ми да ми натяква че си давам парите за глупости , че нямало смисъл да ходя да тренирам ,едва ли не не е имало нужда да хода на фитнес и да да вам сички пари които изкарвам в нас , или за нещо друго но не и да тренирам .....историята е следната , тренирам от 1 година сериозно , работя от 2 години, имам за момента стабилна работа ,едната част от парите си давам в нас, на баща ми ,за сметки....ако изкарвам 480 лв , 150 му давам на него...и останалото е за мене , част от парите ги давам за ядене , другото за билетчета ала бала знаете как е ....и 30 лева на месец за фитнес.... НО МИ ОМРЪЗНА СЕКИ ПЪТ ДА МИ ВИКА ЗНАЕШ ЛИ ТАЗИ СМЕТКА КОЛКО ПАРИЕ , ЗНАЕШ ЛИ ОНАЗИ СМЕТКА КОЛКО Е...ЕДВА ЛИ НЕ АЗ НИЩО НЕ ПРАВЯ ЗА НЕГО , И КАТО СИ ДАВАМ ПАРИТЕ ЗА ФИТНЕС СИ ГИ ДАВАМ ЗА ГЛУПОСТИ ТОВА МУ БЯХА ДУМИТЕ....ПОСТОЯННО МИ ГО НАТЯКВА , НЕ ТРЯБВАЛО ДА ХОДЯ ДРУН ДРУН...ПИСНА МИ , искам да тренирам ,опитвам се да направя нещо а той ми подбива пътя постоянно, и сега аз съм виновен защото , само аз работя , той зима 170 лева пенсия и едва ли не парите не му стигат....защо го прави това ??? Постоянно се опитва да ми контролира финансите ...та нали аз си ги изкарвам и си решавам за какво да ги давам бе , на 24 години съм а той се ходи по мене и ми реве ....абе писна ми искам помощ някой да ми каже какво да правя с това положение кое е редно и кое не....фитнеса ме вле4е а когато те влече нещо и го искаш много, ходи и го настигни !!!! ЗНАЧИ ЗА НЕГО 30 ЛЕВА ЗА ФИТНЕС НА МЕСЕЦ СА МНООООООГОООО !!!! И СА ГЛУПОСТИ....КВО ДА ПРАВЯ ДА СИ ДАВАМ СИ4КИТЕ ПАРИ В КЪЩИ ЗА СМЕТКИ И ЗА ЯДЕНЕ ??? ТОВА ЛИ ДА ПРАВЯ ?? Е АЗ ЗА КВО ЖИВЕЯ ТОГАВА ?? ,Млад съм искам да живея искам да правя нещо не ми се седи в нас ....той постоянно ме тормози....ОТ ЕДНА СТРАНА СЪМ ПРЕЕБАН ЗАЩОТО СЪМ НАЙ МАЛКИЯ В СЕМЕЙСВОТО, Брат ми си живее в италия, а сестра ми пък им семейство и нея я няма,и кво ся аз съм на калъпа сам, те не помагат с нищо ,гледат си техния живот ...1 стотинка не дават...после аз съм бил виновен щото му давам 150 лв.......като го попитах защо зимаш 170 лева пенсия и думите му бяха...а ми мислех че няма да доживея до пенсия и не внасях осигоровки....Е И КВО ЗА ТВА СЯ АЗ ТЕГЛА КАИША ЛИ ????? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ЩОТО СЪМ СУПЕР ЗЛЕ.....НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ.....!!!!!НО МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ..АКО МОЖЕ И ОТ ТРЕНИРАЩИ МОМЧЕТА :(

cunt
08-04-2013, 20:14
E какъв съвет да ти даваме щом на 24 години баща ти още те контролира положението е много зле за теб.

AnarchyBoy
08-04-2013, 20:16
^ +1

nikzzz
08-04-2013, 20:22
Братле не ме контролира , ако ме контролираше щях да му дам сичките пари, проблема е че като говори за сметки и че му давам малко пари ми става гузно , и гадно въпреки че знам че не е така, .....как да го приема тва негово желание да спра с фитнеса бе.......за него кво е важно да си седа в нас ли....

nikzzz
08-04-2013, 20:25
Толкова ли не е редно това което права , смисъл едва ли не не мисля за него е така се чувствам....той има некви други мисления ,ама пенсионер е бе ,,, тои кво иска да има по 500000 лева ли .оххх объркан съм бе ше се побъркам, нали това което правя си е редно ,смисъл не права грешка че тренирам .....

ameli
08-04-2013, 20:25
Не му казвай, че ходиш. Пък и сега лятото съвсем спокойно можеш да си спортуваш и навън :)

nikzzz
08-04-2013, 20:27
амели, на вън нищо няма да постигна от това което в залата , за това казах че ме влече , само в зала можеш да направиш повече мусколи, на вън най много да хвана тен .....а може и релеф малко :Д ...аре давайте съвети :(

cunt
08-04-2013, 20:30
мен пък ми е интересно с 200 лв месечно за храна кво толкова си постигнал във фитнеса ;d
иначе не мисля,че правиш грешка. Баща ти е егоист ,бъди и ти такъв.

nikzzz
08-04-2013, 20:37
Ами не е точно 200 , може би към 300 някаде ако броим и допълнителните които си изкарвам от други работи , които не съм му споделил,за 1 година качих 5,200 грама чист мускул , тренирам дори с инструктор....че дори и 200 лева не са малко ако се замислиш месото ти е към 5 лв на ден само......

anonymous708973
08-04-2013, 21:15
Вдигаш телефона и звъниш на брат ти и сестра ти, казваш им да се вземат в ръце и да изпращат по 100 лв всеки месец. Нищо не са. Поиграй малко по струнката, че не е честно, че си само един, че ти мрънка за фитнеса, 100% е мрънкал и на двамата за нещо...

nikzzz
08-04-2013, 21:18
Кво му пука на него, нали аз съм на лице, има на кой да дрънка за пари , за си4ко , писна ми бате ....

bReAk3R
08-04-2013, 21:46
Дадоха ти идея какво да направиш щом само теб дрънка за пари, а относно фитнеса, аз бих го игнорирал всеки път като ми го натяква... Няма смисъл от излишни нерви :)

Schliwobeatz
08-06-2013, 14:27
А баща ти на колко е години? Не може ли да се хване да работи нещо? А ти защо не се изнесеш и/ или не си потърсиш по- доходоносна работа, може и в друг град/ държава. Доходите ви са АДСКИ ниски. Нормално е да има напрежение на тема пари.

Cloud9
08-08-2013, 13:16
Тоя фитнес ви е изпил мозъка ей. Предполагам баща ти е възрастен и майка ти не работи.Норално е човека да се е отчаял от тая пенсия, но пък и прекалено много явно ти натяква.Само фитнеса ли те кара да спреш?И защо просто не се преместиш другаде да живееш, както са направили брат ти и сестра ти?

Smrazqvashta
08-08-2013, 13:18
Тотален игнор, нека си говори.

Chacho
08-08-2013, 13:47
Парите променят хората. Ако ги имаше, щеше да ти уважава желанията, но парите водят до слепота. Съжалявам, но трябва да му отговориш достатъчно сериозно на въпреки и да защитиш себе си. А истинският ви изход е в по-високите доходи.

Runaway11
08-09-2013, 13:20
Тоя фитнес ви е изпил мозъка ей. Предполагам баща ти е възрастен и майка ти не работи.Норално е човека да се е отчаял от тая пенсия, но пък и прекалено много явно ти натяква.Само фитнеса ли те кара да спреш?И защо просто не се преместиш другаде да живееш, както са направили брат ти и сестра ти?

Точно..на 24 цял живот ли ще живееш с тях. Няма да се промени - просто е много трудно да живееш с по-старото поколение - те винаги ще ти дават акъл и съвети, защото си мислят, че знаят повече...няма как да се оправи това според мен ако продължаваш да живееш с тях..

BRUNETTE,
08-09-2013, 22:35
Родителите ми на 23-24-25 са плащали квартири, гледали са дете и са работили на 2 места.. а ти си на 24 и ревеш в форум дето повечето са по-малки от теб... ;/

existenz55
08-10-2013, 00:16
Аз не мога разбера на 24 години какво правиш та живееш още в вашите? Да ти кажа, ако даваш 150 лв. малко са си. Лошо няма да тренираш, ама помисли и вашите какви разходи им докарваш (никой родител няма да си го признае и да ти покаже вратата макар, че точно от това имат нужда 80% от малките пикли и пикльовци в днешно време). Аз не мога разбера как може да си пълнолетен и да живееш с вашите? Ако утре други ден си докараш някоя ковра в вас да плющиш, ще трябва да изгониш баща ти от вас сигурно. Като не искаш да ти мрънка си събираш багажа и на квартира. Има мазета достатъчни за живеене за 150-200 лв. на месец + 50-100 лв. ток и ето ти ги 200-300 лв. самостоятелност... Ама май не ти стиска да започнеш да се издържаш сам и за това си седиш на гъза и се оплакваш в интернет. Мъж тръгнал да става и на фитнес да ходи, а живееш при вашите...... Докато си под неговия покрив си налягаш парцалите. Като станеш МЪЖ си взимаш багажа и дим да те няма и тогава никой няма ти мрънка (само хазяина за наема и тока..).

ivanov5631
08-10-2013, 07:49
нормално е да ти мрънка
не е нормално да си толкова несамостоятелен - все пак на 24 си
а не на 14

Баща Ти
08-10-2013, 08:17
На 24 и живееш с вашите?

http://www.troll.me/images/creepy-willy-wonka/please-tell-me-more.jpg

По сайтовете за имоти е пълно с едностайни апартаменти, които са за по 150-200 лева на месец.

BRUNETTE,
08-10-2013, 10:07
Аз не мога разбера на 24 години какво правиш та живееш още в вашите? Да ти кажа, ако даваш 150 лв. малко са си. Лошо няма да тренираш, ама помисли и вашите какви разходи им докарваш (никой родител няма да си го признае и да ти покаже вратата макар, че точно от това имат нужда 80% от малките пикли и пикльовци в днешно време). Аз не мога разбера как може да си пълнолетен и да живееш с вашите? Ако утре други ден си докараш някоя ковра в вас да плющиш, ще трябва да изгониш баща ти от вас сигурно. Като не искаш да ти мрънка си събираш багажа и на квартира. Има мазета достатъчни за живеене за 150-200 лв. на месец + 50-100 лв. ток и ето ти ги 200-300 лв. самостоятелност... Ама май не ти стиска да започнеш да се издържаш сам и за това си седиш на гъза и се оплакваш в интернет. Мъж тръгнал да става и на фитнес да ходи, а живееш при вашите...... Докато си под неговия покрив си налягаш парцалите. Като станеш МЪЖ си взимаш багажа и дим да те няма и тогава никой няма ти мрънка (само хазяина за наема и тока..).



++++

Chacho
08-10-2013, 10:09
300 леа самостоятелност, а храната?

NikE
08-10-2013, 11:19
Ама всички му скочихте все едно лежи на гърба на баща си, а то е май обратното. Не всички родители си издържат децата..
Аз бих провела един разговор с брат ти и сестра ти. Трима сте и тримата трябва да давате по равно, ако не стане, изнасяш се на квартира/стаичка за известно време. Гаранция, че баща ти с тая пенсия няма да издържи дълго.
Огледай се и за нещо с по-висока заплата. Млад човек си, нямам идея как ти стигат тия пари.

yakuza_
08-10-2013, 11:29
Баща ти ако не е инвалид, да си търси работа. Сам си е виновен, че не си е плащал осигуровките.
Казваш му ако не ти харесва, се махам и се оправяй сам и готово. Ако цял живот трябва да се съобразяваш с някого, къде ще му излезе края?

Putinka
08-22-2013, 05:34
Не ми дреме за проблемите ти, дйдох само да кажа, че ви има в днешния вестник. Има ви и никовете, сега всички зваем за теб и баща ти. И за мнението на Кънт :3
Телеграфа 18 стр

M37_Unseen
08-22-2013, 06:24
Здрасти !! а бе омръзна ми секи ден, когато се прибирам от работа или когато съм почивка , баща ми да ми натяква че си давам парите за глупости , че нямало смисъл да ходя да тренирам ,едва ли не не е имало нужда да хода на фитнес и да да вам сички пари които изкарвам в нас , или за нещо друго но не и да тренирам .....историята е следната , тренирам от 1 година сериозно , работя от 2 години, имам за момента стабилна работа ,едната част от парите си давам в нас, на баща ми ,за сметки....ако изкарвам 480 лв , 150 му давам на него...и останалото е за мене , част от парите ги давам за ядене , другото за билетчета ала бала знаете как е ....и 30 лева на месец за фитнес.... НО МИ ОМРЪЗНА СЕКИ ПЪТ ДА МИ ВИКА ЗНАЕШ ЛИ ТАЗИ СМЕТКА КОЛКО ПАРИЕ , ЗНАЕШ ЛИ ОНАЗИ СМЕТКА КОЛКО Е...ЕДВА ЛИ НЕ АЗ НИЩО НЕ ПРАВЯ ЗА НЕГО , И КАТО СИ ДАВАМ ПАРИТЕ ЗА ФИТНЕС СИ ГИ ДАВАМ ЗА ГЛУПОСТИ ТОВА МУ БЯХА ДУМИТЕ....ПОСТОЯННО МИ ГО НАТЯКВА , НЕ ТРЯБВАЛО ДА ХОДЯ ДРУН ДРУН...ПИСНА МИ , искам да тренирам ,опитвам се да направя нещо а той ми подбива пътя постоянно, и сега аз съм виновен защото , само аз работя , той зима 170 лева пенсия и едва ли не парите не му стигат....защо го прави това ??? Постоянно се опитва да ми контролира финансите ...та нали аз си ги изкарвам и си решавам за какво да ги давам бе , на 24 години съм а той се ходи по мене и ми реве ....абе писна ми искам помощ някой да ми каже какво да правя с това положение кое е редно и кое не....фитнеса ме вле4е а когато те влече нещо и го искаш много, ходи и го настигни !!!! ЗНАЧИ ЗА НЕГО 30 ЛЕВА ЗА ФИТНЕС НА МЕСЕЦ СА МНООООООГОООО !!!! И СА ГЛУПОСТИ....КВО ДА ПРАВЯ ДА СИ ДАВАМ СИ4КИТЕ ПАРИ В КЪЩИ ЗА СМЕТКИ И ЗА ЯДЕНЕ ??? ТОВА ЛИ ДА ПРАВЯ ?? Е АЗ ЗА КВО ЖИВЕЯ ТОГАВА ?? ,Млад съм искам да живея искам да правя нещо не ми се седи в нас ....той постоянно ме тормози....ОТ ЕДНА СТРАНА СЪМ ПРЕЕБАН ЗАЩОТО СЪМ НАЙ МАЛКИЯ В СЕМЕЙСВОТО, Брат ми си живее в италия, а сестра ми пък им семейство и нея я няма,и кво ся аз съм на калъпа сам, те не помагат с нищо ,гледат си техния живот ...1 стотинка не дават...после аз съм бил виновен щото му давам 150 лв.......като го попитах защо зимаш 170 лева пенсия и думите му бяха...а ми мислех че няма да доживея до пенсия и не внасях осигоровки....Е И КВО ЗА ТВА СЯ АЗ ТЕГЛА КАИША ЛИ ????? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ЩОТО СЪМ СУПЕР ЗЛЕ.....НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ.....!!!!!НО МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ..АКО МОЖЕ И ОТ ТРЕНИРАЩИ МОМЧЕТА :(

Не се чувствай виновен, заради фитнеса си.Май ще ти е по-добре на квартира ми се струва.

yakuza_
08-22-2013, 08:41
Не ми дреме за проблемите ти, дйдох само да кажа, че ви има в днешния вестник. Има ви и никовете, сега всички зваем за теб и баща ти. И за мнението на Кънт :3
Телеграфа 18 стр

ооо ина

Putinka
08-22-2013, 09:54
Oooo, пилее
Страшно съм развълнувана да те видя (от таблета съм и не виждам емотикони, но си представи, че пускам оная срамижливата дето си върти пръста)

yakuza_
08-22-2013, 11:01
ох имаме таблет :( колко сме богати, а човека няма пари за фитнес

SHPAIdURmeN
08-24-2013, 21:33
E какъв съвет да ти даваме щом на 24 години баща ти още те контролира положението е много зле за теб.
+
:D