PDA

View Full Version : Майче се опитват да ме спрат от фитнес....



nikzzz
08-04-2013, 20:16
Здрасти !! а бе омръзна ми секи ден, когато се прибирам от работа или когато съм почивка , баща ми да ми натяква че си давам парите за глупости , че нямало смисъл да ходя да тренирам ,едва ли не не е имало нужда да хода на фитнес и да да вам сички пари които изкарвам в нас , или за нещо друго но не и да тренирам .....историята е следната , тренирам от 1 година сериозно , работя от 2 години, имам за момента стабилна работа ,едната част от парите си давам в нас, на баща ми ,за сметки....ако изкарвам 480 лв , 150 му давам на него...и останалото е за мене , част от парите ги давам за ядене , другото за билетчета ала бала знаете как е ....и 30 лева на месец за фитнес.... НО МИ ОМРЪЗНА СЕКИ ПЪТ ДА МИ ВИКА ЗНАЕШ ЛИ ТАЗИ СМЕТКА КОЛКО ПАРИЕ , ЗНАЕШ ЛИ ОНАЗИ СМЕТКА КОЛКО Е...ЕДВА ЛИ НЕ АЗ НИЩО НЕ ПРАВЯ ЗА НЕГО , И КАТО СИ ДАВАМ ПАРИТЕ ЗА ФИТНЕС СИ ГИ ДАВАМ ЗА ГЛУПОСТИ ТОВА МУ БЯХА ДУМИТЕ....ПОСТОЯННО МИ ГО НАТЯКВА , НЕ ТРЯБВАЛО ДА ХОДЯ ДРУН ДРУН...ПИСНА МИ , искам да тренирам ,опитвам се да направя нещо а той ми подбива пътя постоянно, и сега аз съм виновен защото , само аз работя , той зима 170 лева пенсия и едва ли не парите не му стигат....защо го прави това ??? Постоянно се опитва да ми контролира финансите ...та нали аз си ги изкарвам и си решавам за какво да ги давам бе , на 24 години съм а той се ходи по мене и ми реве ....абе писна ми искам помощ някой да ми каже какво да правя с това положение кое е редно и кое не....фитнеса ме вле4е а когато те влече нещо и го искаш много, ходи и го настигни !!!! ЗНАЧИ ЗА НЕГО 30 ЛЕВА ЗА ФИТНЕС НА МЕСЕЦ СА МНООООООГОООО !!!! И СА ГЛУПОСТИ....КВО ДА ПРАВЯ ДА СИ ДАВАМ СИ4КИТЕ ПАРИ В КЪЩИ ЗА СМЕТКИ И ЗА ЯДЕНЕ ??? ТОВА ЛИ ДА ПРАВЯ ?? Е АЗ ЗА КВО ЖИВЕЯ ТОГАВА ?? ,Млад съм искам да живея искам да правя нещо не ми се седи в нас ....той постоянно ме тормози....ОТ ЕДНА СТРАНА СЪМ ПРЕЕБАН ЗАЩОТО СЪМ НАЙ МАЛКИЯ В СЕМЕЙСВОТО, Брат ми си живее в италия, а сестра ми пък им семейство и нея я няма,и кво ся аз съм на калъпа сам, те не помагат с нищо ,гледат си техния живот ...1 стотинка не дават...после аз съм бил виновен щото му давам 150 лв.......като го попитах защо зимаш 170 лева пенсия и думите му бяха...а ми мислех че няма да доживея до пенсия и не внасях осигоровки....Е И КВО ЗА ТВА СЯ АЗ ТЕГЛА КАИША ЛИ ????? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ЩОТО СЪМ СУПЕР ЗЛЕ.....НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ.....!!!!!НО МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ..АКО МОЖЕ И ОТ ТРЕНИРАЩИ МОМЧЕТА

DownloadVirus
08-04-2013, 21:00
Много кофти хем малък и да се налага да работиш и да не учиш.Тегли му една майна на баща си,сам си изкарваш парите ,сам ще си прецениш какво да правиш.Ти за тия пари дето му даваш можеш да си намериш някой да цепиш една квартира сметки това-онова и да си живееш да ти е мирна главата.

s0b1esk1
08-04-2013, 21:28
идея номер 1: парите, които ти остават след фитнеса ги инвестираш в материал по желание (мария, ани, кристали, коко, хиксове) леко по леко ги завърти да си тече оборота и се изнеси от вас със спестеното сухо. След това избери дали да продължиш или да действаш по друг план.
идея номер 2: почни да си делиш сметките с него, все едно ти е съквартирант и нищо повече.

ggb
08-04-2013, 21:38
Той вместо да се радва,че си даваш парите за нещо полезно,а не за наркотици и цигарки..
Освен да се лишиш от нет ? ще спестиш 20 лв.

Жълто
08-17-2013, 22:36
Защо го слушаш. Кажи му, че не си дъртак, живее ти се и тва са си твои пари можеш да правиш квото си поискаш, то живота да не е само ядене и пиене..

tonique
08-22-2013, 17:30
Той вместо да се радва,че си даваш парите за нещо полезно,а не за наркотици и цигарки..
Освен да се лишиш от нет ? ще спестиш 20 лв.

+1

Аз не бих издържал примерно без фитнес, сега не бях тренирал 1 седмица, докато бях на море с фр-та и са като леко съм отслабнал - и ми е някво тегаво :D

Fisherman
08-22-2013, 18:58
+1

Аз не бих издържал примерно без фитнес, сега не бях тренирал 1 седмица, докато бях на море с фр-та и са като леко съм отслабнал - и ми е някво тегаво :D

1 седмица и си се стопил? лол анавар брах

betudontbet
08-23-2013, 14:13
fitness first !

tonique
08-23-2013, 21:24
1 седмица и си се стопил? лол анавар брах

Фани си прай гърдите само от лицеви опори и не ми се обяснявай 20 годишен с 35 ръка :D

Бях свалил 4-5кг. не се хранех здравословно, нито посещавах фитнес зала :)

+ това е нормално да отслабнеш като пиеш алкохол ...