PDA

View Full Version : Защо нямам приятелка ? В мен ли е проблема



Ketchupa
08-04-2013, 22:49
Аз съм момче на 14 години ще бъда 9 клас тази година.Тренирам футбол,но сега го спрях преди година някъде,но не съм загубил форма и когато отида в Англия ще тренирам там..Нямам търпение това да стане,но както и да е.Не съм висок,защото сега почвам да ръста сега съм около 1.65 може и повече.Почети черна коса 2-3 номер кафеви очи,малък нос,не мога да опиша устата си ама е някак си къса има.Тялото ми е офермено искам да каже,че не съм скелет,това съм го наследил от баща ми той е доста нацепен,ако мога да кажа така,пък съм и тренирал и спазвал диети и така сега това дава разултат даже и когато не тренирам.Имам чувство за хумор доста често в даскало,ако кажа в нещо в час се смее даже и госпожата..скромен съм.Та това беше моето описание.Имал съм само една приятелка през живота си (така го казах сякаш съм на 80 :D ) Тя беше от моят клас предложих и по скаип и тя прие.Когато я видях на другият ден даже не си и говорих ме по скаип.Бях тогава 6 клас ходихме 6 месеца и даже не се целунахме или прегърнах ме :D :D Колко смотано...После в 7 клас станахме най-добри приятели и пак тръгнах ме в 7 клас тогава се целувахме и се държахме за ръка пред цялото даскало беше ми през к*ра какво ще кажат другите.След 1-2 седмици тя искаше да скъсаме аз не исках ! Обичах я,или поне така си мислех .......В 8 клас се изместех в една паралелка учех англ ез.Тя беше в нея и най-добрата и приятелка.А миналата година за нея какви ли не неща ми говореше...Аз разбрах,че тя ме харесва още,защото постоянно се натискаше в мен,а най-добрата и приятелка седна до мен в часовете и ми се натискаше :X ,а си има приятел не знаех какво да правя под натискане имах предвид прегръща ме някак си ме стиска силно към нея.Вероятно ме харесва и доста пъти повтаряше нещо като "малък сладур" и се смееше като пукал.Тя скъса с него и рева в учелище явно го обича и беше намусена и си гледаше телефона през 15 мин.Не и предложих да излезем,защото ме беше срам :( В последния ден от даскало ходехме на ресторант на 30 юни.Аз имах нова прическа и те ме харесаха :) .На снимката на класа тя ме е прегърнала и аз нея и до нея "най-добрата" и приятелка която се искаше да е до мен,но не и се получеха нещата,нека сега да разбере какво е да имаш чувства към някой...Искам да попитам в мен ли е проблема :( И защо ме е срам,и как да разбера дали ме харесва някое момиче

PainMonopoly
08-05-2013, 06:14
Проблемът е, че момичетата на твоите години са прекалено нестабилни и си сменят желанията на 2 седмици. Това момиче очевидно има някакъв интерес към тебе и може да се пробваш да я забиеш пак, излез с нея. Ама няма гаранция, че няма да се получи същото. Няма гаранция, че няма да се получи същото и с друга. Имай търпение, ще имаш и по-стабилни гаджета, сега ти е прекалено рано така или иначе.

LadyTerrible
08-05-2013, 10:31
И според мене те харесва и няма да ти е трудно да я забиеш,но не очаквай от 14 годишна пикла да знае какво иска и да ти удовлетворява всяко желаниe,но няма защо да не пробваш.Според мене за връзка ще е по-сложно положението и от такива момиченца ще имаш само ядове.Нали ще си 8ми клас сега,ще се запознаеш с нови хора,нов клас а-у,предполага се ,че ще срещнеш някое друго момиче.Не се депресирай,че си имал само едно гадже,тепърва ще започват тия истории. :D

Ketchupa
08-05-2013, 10:52
Сега ще съм 9 клас,не 8.Нямам намерение да се занимавам с тая пикла пак.Тя е една материал материалистка...Просто ми е много сранно,че съм имал само една приятелка,защото мооите "приятели" и момчетата от класа са имали доста приятелки.....