PDA

View Full Version : Има ли смисъл



yYniiKaLnAa
08-05-2013, 07:31
С приятелят ми ходим от година и половина. До скоро нещата бяха горе-долу добре. От известно време той спря да ми звъни (и аз не му звъня, гледам да не досаждам), идва да ме взима, но само вечер. В момента е в отпуск. Преди като си беше по цял ден вкъщи, първата му работа като стане беше да дойде да ме вземе. Сега дори не ми и звъни. Аз се чувствам много зле. Сутрин се будя рано и чакам да ми звънне. Не се храня и не спя нормално. Все едно съм обсебена. Казах му, че ми е много неприятно и уж започна да се държи по-нормално, но усещам, че го прави на сила. Вчера се скарахме и той каза, че не идва да ме взима, защото постоянно съм мрънкала и не съм била доволна от нищо, което според мен не е така. Знам, че повечето ще ми кажете, че трябва да го зарежа, но не е толкова лесно. Но пък и знам, че ако не го направя аз, ще го направи той....

granger
08-05-2013, 07:55
Е чак пък да ти е особено трудно да го зарежеш,при положение,че те кара да се чувстваш зле...и ти е лепнал някаква инфекция на всичкото отгоре.
Аре,бягай, не се дръж като удавник за сламка. Не е последния на тая земя.

Chacho
08-05-2013, 08:17
Какво е лошото да поседиш сама малко? Порадвай се на свободата докато си намериш някой свестен. В момента си се привъзъла към образа, който си си изградила за него, а не към самия него. Няма какво да получиш при тоя лешпер.

Малко като да откажеш цигарите - трудно, ама си заслужава. 8)

пAteNцЕ
08-05-2013, 08:21
Бий му шута бе, не си заслужаева да си тровиш нервите заради такъв човек.

Chacho
08-05-2013, 08:24
Искам да ви кажа, че всички (включително и аз, ама ма боли хуя) ще живеете с гузната съвест, че сте накарали едно момиченце да скъса с първото си гадже!

:D :D :D

yakuza_
08-05-2013, 08:30
Явно не си чак толкова "уникална". :lol:

LadyTerrible
08-05-2013, 10:26
Това онзи с инфекцията ли е? Аз не знам какво повече чакаш да направи, че да го зарежеш.
Наистина....погрижи се малко за себе си!

ForsakenFreak
08-05-2013, 10:41
Пак ли детски драми? Говорете, какво го чакаш да ти звънне!?

пAteNцЕ
08-05-2013, 17:56
Искам да ви кажа, че всички (включително и аз, ама ма боли хуя) ще живеете с гузната съвест, че сте накарали едно момиченце да скъса с първото си гадже!

:D :D :D

Не и аз, това е най-доброто за нея в случая.

yYniiKaLnAa
08-05-2013, 20:37
На 18 и на 21 сме....

Баща Ти
08-05-2013, 20:49
Я пий 2 ракии и го махай тоя..

granger
08-05-2013, 20:52
чушка в гъз,повтори го още веднъж.
Заебавай инфектираната пишка и си намери някой,който те цени. Ама преди това, сама започни да мислиш за себе си и да се обичаш. Щото в момента ми е жалничко за теб.

BloodyDreamer
08-05-2013, 21:06
Вчера се скарахме и той каза, че не идва да ме взима, защото постоянно съм мрънкала и не съм била доволна от нищо, което според мен не е така.
Разковничето е "според мен". А ако е прав? Не, сериозно, защо винаги всички нападат момчето? Аз пък все си мисля, че момичетата са големи лигли, и ми е жал за момчетата. Не казвам, че няма идиоти, ама не са всички такива.
Основните проблеми във всички връзки идват от това, че хората не си говорят. Имам предвид... за истински важните неща. Всеки го е страх, че като се разкрие пред половинката си, той или тя ще си тръгне. И имам чувството, че всеки иска да вземе решенията за връзката (за която са нужни двама души, а не един) сам. Значи хем си нямате доверие, хем твърдите, че връзката ви е много добра, че много обичате човека отсреща, и че не искате да се разделяте. Добре бе, мама му стара, като строите къща върху плаващи пясъци, много ясно, че ще се срути. Какво друго очаквате? Отговорът на всяка една тема, пускана тук, може да се обобщи с: "Поговорете си." Като не иска да ви слуша или да си говори с вас, значи сте изтървали момента. Сори, майна.
Говоря сборно за всички теми, които се пускат тук, не само за тази.
Иначе, разкажете малко за тази инфекция, че всички така пламенно говорите за нея.

DarkTemplar
08-06-2013, 00:34
Изчакай да ти лепне още нещо, пък тогава му мисли. ;)

Rocknroll
08-06-2013, 08:15
Е чак пък да ти е особено трудно да го зарежеш,при положение,че те кара да се чувстваш зле...и ти е лепнал някаква инфекция на всичкото отгоре.
Аре,бягай, не се дръж като удавник за сламка. Не е последния на тая земя.
+1 не е последния,стегни се и бягай бързо и на време,не си заслужава -.-

azida
08-06-2013, 09:27
Аз смятам, че трябва да седнете, да поговорите да му обясниш пак абсолютно всичко и той съответно да каже какво точно не е наред. Но наистина ако не се чувстваш добре с него смисъл да сте заедно няма.

yYniiKaLnAa
08-07-2013, 17:38
Колко пъти съм се опитвала..... За него точно въпросното "говорене" е мрънкане. Явно изобщо не му пука. Обаче, честно казано съм объркана. Казва ми, че мисли за семейство и, че ме обича, въпреки, че не съм идеална. Незнам и аз как стоят нещата, а не мога да говоря с него, защото го натоварвам. Аз не искам да го товаря...

granger
08-07-2013, 18:23
:lol: Кат ' не искаш да го твариш със себе си , разделете се ,бе, просто е.

BloodyDreamer
08-07-2013, 18:28
Защо не го попиташ какво точно очаква от теб? Като не иска ти да говориш, да говори той.