PDA

View Full Version : Много я обичам!



Die alone.
08-05-2013, 13:35
Здравейте!
Нов съм във форума и искам да ми дадете съвет.От 2 седмици харесвам едно момиче,харесвам е слабо казано обичам я плакал съм даже!Но както и да е ,проблема ми е че мисля че не ми обръща никакво внимание!Мисли ме за нейн най добър приятел!Преди няколко дена се бяхме събрали в един приятел,тя пи стоя отгоре ми и даже се целувахме,тя иска да го забравя но аз не мога моля ви дайте ми съвет!И понякой път мисля че ми прави на пук като отива при други момчета и ги прегръща и постоянно гледа изражението ми !

cunt
08-05-2013, 13:38
надали тя има същите чувства към теб ,както ти към нея ,макар че съм СИГУРЕН ,че не я обичаш. От 2 седмици ли се познавате? ;d
забравяш я тая и си търсиш нова ,която ще ти отвърне на чувствата . Не си губи времето.

Die alone.
08-05-2013, 13:39
Не се познаваме от 2 седмици от 2 седмици имам чувства към нея и да обичам я с цялото си сърце!

cunt
08-05-2013, 13:39
и тя като не те обича кво праим? нещата няма да се променят. почни да си пишеш с други момичета и в скоро време ще я забравиш ;)

Die alone.
08-05-2013, 13:41
Не мога същото ми се е случвало ходих с друго момиче но през цялото време обичах друга... не мога.

Die alone.
08-05-2013, 13:41
Искам да чуя мненията на други и ще реша...

cunt
08-05-2013, 13:44
това е единственото решение
тя те приема като приятел само ,по-приятно ли ще ти е да ти споделя с какви момчета излиза и тн? Щото тя сигурно и не знае ,че я обичаш и си те възприема просто като човек ,на който да споделя.

AnarchyBoy
08-05-2013, 13:51
:lol: Ндам, кофти тръпка, определно си във friend-зоната, честитка..
Обясни на мацката как се чувстваш, ако тя не се чувства по същия начин, next..
Иначе ще ревеш после и ще се ядосваш, като ти обяснява с кой момък к'во е правила.. :D

Баща Ти
08-05-2013, 13:58
Ако тръгнете, във връзката ще има две путки :)

А путка путка не ебе.

Die alone.
08-05-2013, 13:59
Да но аз съм и малко срамежлив....просто немога всичко което видя свързвам със нея постоянно мисля за нея .

LadyTerrible
08-05-2013, 14:40
И аз не мисля,че имаш някакъв шанс.Още повече,ако ходи при други момчета пред теб....егати селянката.Изобщо не се занимавай с нея,ще ти е гадно,но ще мине.

Die alone.
08-05-2013, 18:43
Не мога ..Обичам я ....

fckd
08-05-2013, 18:48
ГОВОРИ С НЕЯ! Питай я дали има чувства към теб, само така ще разбереш, дори може да и признаеш първи. Според мен може и да имаш дори и минимален шанс, щом казваш, че ходи при други и ти гледа изражението.. може да иска да те накара да ревнуваш..После кажи какво е станало. :)

Die alone.
08-05-2013, 18:50
Срамежлив съм.И да прави го за да ревнувам пита ме и аз казах да много ... просто не издържам

Cries In Vain
08-05-2013, 18:51
хммммм брат яко си го закъсал както каза пича във френд зоната нямаш никакъв шанс :X то си е и тъка де между момче и момиче приятелството е невъзможно ако ти не се беше влюбил в нея тогава щеше да е тя в теб тъй че next ===>>

Nonetheless
08-05-2013, 19:01
Ммммм... В момента си във френд-зоната. (очевидно) Аз предлагам, ако наистина толкова много я обичаш, за 4-5 месеца да ограничиш възможно най-много вижданията си с нея (знам, звучи като много време). Защо?

Сам разбираш, че от френд зоната не се излиза за един ден.След като не се виждате известно време постепено приятелството ви ще изчезне и след това просто почваш отначало.

Естествено успех не гарантирам....не съм някакъв голям играч ( като тоя в поста преди мене :D), просто съм забелязал, че разстоянието размива приятелството, следователно те изкарва от френд-зоната.

Die alone.
08-05-2013, 19:08
Хора не мога ... постоянно мисля за нея трябват ми явно още съвети ако не я видя и ден ... полудявам не съм от най романтичните сигурно но просто ... много я обичам...

Nonetheless
08-05-2013, 19:16
Еми, човек....Не можеш да излезеш от френд-зоната толкова бързо, колкото ти се иска.Даже и с това, което ти казах не е сигурно, а камо ли изведнъж да стане.Можеш да и признаеш чуствата си - адски лоша идея е, защото
ако те отреже (много вероятно в момента) шансът ти за по-нататък е стабилно около нулата, а ти не искаш това нали?
Аз бих постъпил както описах в предишния си пост.И недей да казваш "ти не знаеш колко я обичам".

Die alone.
08-05-2013, 19:17
Само не мога да разбера защо все като се съберем да пием някъде все отгоре ми се качва и почва да ме целува смсл нали има едно поговорка ,,когато алкохолът влиза истината излиза'' .......не мога вече не издържам........

Die alone.
08-05-2013, 19:18
Искам някак си да я накарам да ме хареса или нещо подобно...

fckd
08-05-2013, 19:22
НАКАРАЙ Я ДА РЕВНУВА! ДРУГ ИЗПИТАН МЕТОД Е ДА НЕ И ОБРЪЩАШ ВНИМАНИЕ! Изведнъж спираш да ходиш при нея, спираш да и говориш и т.н. Ако тя дойте при теб и отново покаже, че иска вниманието ти, значи имаш шанс! ПРОБВАЙ ЕДНО ОТ 2ТЕ!!!

Nonetheless
08-05-2013, 19:25
НАКАРАЙ Я ДА РЕВНУВА!

Айде да не изпадаме в женски номера, а?

Smrazqvashta
08-05-2013, 19:29
Стига с тези игри и дразнения. И какво ще се дразните един друг, ще се задявате с други един пред друг и до къде ще стигнете, знаеш ли? Точно до кривата круша.

Дръж се, като мъж и отиди и поговори с нея. Разберете се кой какво иска и какво очаква. Ако не иска да е с теб, следващата и това е, насила хубост не става. Тя, ако не иска да е с теб, ако искаш се изджаскай с някоя пред нея - кел файда.

Die alone.
08-05-2013, 19:32
бях спрял да и говоря и пак ми обърна внимание но просто незнам чувствам се съсипан ............

Die alone.
08-05-2013, 19:35
Тя е всичко за мен!Има ли някакъв шанс ако ме харесва тя да ми предложи?

Nonetheless
08-05-2013, 19:41
Не.Невероятно малък.

Smrazqvashta
08-05-2013, 19:43
Дръж се, като мъж ти казах....

Die alone.
08-05-2013, 20:09
Страх ме е да не каже да си останем само приятели и ще направя някоя глупост тогава...

Supermassive____
08-05-2013, 21:27
Аве пич я се стягай. К'во ревеш и се държиш като малка п...а. Ей т'ва не мога да го разбера, глупости щял да прави се едно света свършил.

Pedigree
08-06-2013, 05:52
При положение, че се опитва да те дразни с други момчета, въртейки такива смешни номера, определено не те иска, а само си играе. Ако искаш да си паляк, който разиграва, продължавай да търчиш след нея.

Die alone.
08-06-2013, 06:45
Вече разбирам че любовта е коварно нещо......почвам да намразвам най-добрите си приятели...

tHe_COolEst_GIrl
08-06-2013, 07:29
От личен опит знам: далеч от очите, далеч от сърцето! Аз също съм попадала във friend-зоната. Също като теб се съсипвах всеки ден и плаках постоянно. Казах му, но нямаше полза. Така че знам какво ти е и те съветвам да не се срещате седмица, две, месец, колкото ти е нужно. Пък и ако започнете връзка, много е вероятно да ти омръзне, колкото и да я обичаш сега. Предполагам, че ако ти е поне приятелка, ще те разбере. Хайде успех ;)

$cream
08-06-2013, 07:38
моето мнение е да я зарежеш тая, щом ти прави напук и ти е кофти, явно е много тъпа ку4к@, за да не ти отвръща

Rocknroll
08-06-2013, 08:00
И аз не мисля,че имаш някакъв шанс.Още повече,ако ходи при други момчета пред теб....егати селянката.Изобщо не се занимавай с нея,ще ти е гадно,но ще мине.
Съгласна съм!С извинение,тая е тъпа ... к***а .. прави се на много готина и искана .. заеби я и спри да се занимаваш с такива .. съвет ;)

martin97
08-06-2013, 08:02
Приятелю,ще те съветвам да ходиш да се разходиш в някоя гора,проучи района и след това jogging няколко пъти седмично,докато не почнем училище.(в случай,че си ученик,де...)Друг вариант е да излизаш с приятели,но не споменавай момичето,а си прекарвайте времето по мъжки,в размисли над ваши си теми.Целта е да не мислиш за нея все пак.Не контактувай с нея известно време,но след това,ако искаш пак си бъдете приятели.И ти бъди там за нея,помагай и.Това момиче,въпреки че не те харесва ще има едно наум за теб,особено след като си и предложил!Кой знае?Може един ден тя да дойде при теб,но не очаквай много!Остави я да продължи,постъпи като мъж!Поне така ще запазиш достойнството си и ще и покажеш,че нейния най-добър приятел не е един пореден кифлоч,а зрял човек,който го е грижа за нея.А момичетата по принцип в тийн възрастта са малко объркани и не знаят какво искат,но с това мъжко поведение,което се надявам да покажеш ще срещнеш момичета...пардон жени,които са умни,решителни,с план в живота и в пъти по-красиви от сегашната ти любов.Успех!!!А,само да кажа,че и аз наскоро преминах през подобна ситуация,но с jogging,приятели и роднини го преодолях и сега гледам само напред.DO THE SAME!!!Ето ти и още един съвет:учи здраво сега,защото по гаджета можеш да ходиш по всяко време,но сега си е време за учене.Подреди приоритетите си,защото сега е по-добре да учиш,да имаш цели за някаква кариера и да ги следваш,защото така може и да гарантираш по-подходяща за теб жена,от по-интелектуално развит социален кръг :)

asp1r1n94
08-06-2013, 09:03
Кажи и го в прав текст, няма право да си играе с теб по този долен начин.В момента си нещо като заместител.

azida
08-06-2013, 09:34
Аз смятам, че нищо не губиш ако й кажеш поне ако те отреже ще знаеш, че нямаш шанс и просто move on

Misheto_iw
08-06-2013, 19:12
Виж, другите очевидно не забелязаха една маааалка, но толкова значима подробност-след като са катери по главата а другите, тя си обръща, за да види реакцията ти ... очевидно е, че оже би е забелязала нещо или просто иска да ти покаже нещо. Сигурно, че не е толкова лесна или де да знам, но това обръщане е от значение ... Според мен, щом ти погаждатакива номера дори не с забърквайс нея, за да не се окаже трън в гащи ...