PDA

View Full Version : Как да свалим момиче



Cries In Vain
08-05-2013, 15:41
Повечето момчета за да се харесат на едно момиче правят какви ли не работи ето тука ще ви кажа главните неща които са важни. за начало се запознайте с нея и да не се опитвате да се изтъкнете по всякакви просташки начини като лигавене
псуване и още подобни простотии. нека започнем с първото което тя вижда във вас - външния вид. старайте се да сте добре облечени например близки цветове или пък противоположни цветове на дрехите това в повечето случай помага доста за добро впечатление вземете и телефона от някой ваш общ приятел и и се обадете след което небрежно я поканете на кафе. Преди срещата се барнете в най-хубавите си дрехи (добре съчетани естествено) пръснете се с малко дезодорант НЕ МНОГО ! Като отидете говорете по различни теми например за музика. Опитвайте да потдържате разговора разговора не да замре и никога не употребявайте подобни изрази "Ъъъ ти к'о прай неска" хубаво е да говорите повече от нея, но я запитвайте нещо и нея не да заспи. ВИНАГИ се опитвайте да бъдете себе си пред нея, говорете със нежен дълбок глас това и прави хубаво впечатление. трябва да бъдете и забавни за да не мязате на професор от университет правете и комплименти например красива си като барби и др. ако започне да се изчервява продължете с комплиментите ако не реагира просто спрете да не прецакате положението разказвайте и вицове, но ДА НЕ БЪДАТ за БЛОНДИНКИ БРЮНЕТКИ особено, ако тя е такава или пък от рода черен хумор след първата среща е хубаво да я изпратите до тях като внимателно се опитайте да я прегърнете.




АКО СЕ ОТДРЪПНЕ !!! тогава се отдръпвате и вие изпращате я до тях следите как влиза, ако ви погледне и се усмихнете. при следваща среща занесете цветя парфюм или гердан (зависи от финансовото положение) това са неща на, които малко момичета устояват



АКО НЕ СЕ ОТДРЪПНЕ !!! това е признак че сте се справили добре. по средата на пътя и покажете нечии двор с градина и я целунете това ще спомогне за романтичната обстановка.



Позвънете след 2 - 3 дена което ще е идеалното време след среща ако и звъннете на другия ден ще ви помисли за нахален и ще сте просто поредният и. ако е повече от 3 дена ще си помисли че не се интересувате от нея вече и ще прецакате работата. ако втората среща върви както се казва "като по вода" сте свободни и имате поле за действие.

funkey
08-05-2013, 16:22
Ае брат ти пиян ли си бе? "АКО СЕ ОТДРЪПНЕ !!! тогава се отдръпвате и вие изпращате я до тях следите как влиза, ако ви погледне и се усмихнете. при следваща среща занесете цветя парфюм или гердан (зависи от финансовото положение) това са неща на, които малко момичета устояват"На 2-рата среща да носи и пръстен, а?Това е прекалено много,въобще не е нужно да носи такива простотии.И това за 2-3 дена е такова клише,че чак ми се присира вече като прочета нещо такова.
"по средата на пътя и покажете нечии двор с градина и я целунете това ще спомогне за романтичната обстановка".Брато ,какви са тия несвързани работи ,аз съм потресен.Това са може би елементарни съвети за 14-15 и може би 16 годишни,които нямат грам опит с връзките.

cw3tty
08-05-2013, 16:35
парфюми, цветя, едно бентли ако може направо, щото нали зависи от финансовото положение, пък той, за да се докаже ще спестява от закуски много ясно.
къща с градина е много романтично да видиш, особено ако е зеленчукова.. кое момиче не обича чушки, домати и боб ?


Спилбърг ти ли си ?

granger
08-05-2013, 16:35
:lol:
Прекръсти си темата на :"Наръчник как да останем девстени завинаги"
Една милимунда от това,което си написал не отговаря инстината, просто е написано по калъп,който евентуално може да се случи в някой тийн бозяв филм.

MaLyKoLiU
08-05-2013, 16:42
:lol:
Прекръсти си темата на :"Наръчник как да останем девстени завинаги"
Една милимунда от това,което си написал не отговаря инстината, просто е написано по калъп,който евентуално може да се случи в някой тийн бозяв филм.Значи да не чета темата... :lol: :oops:

granger
08-05-2013, 17:05
Няма да ти помогне, Коленце!

Cries In Vain
08-05-2013, 18:18
Ае брат ти пиян ли си бе? "АКО СЕ ОТДРЪПНЕ !!! тогава се отдръпвате и вие изпращате я до тях следите как влиза, ако ви погледне и се усмихнете. при следваща среща занесете цветя парфюм или гердан (зависи от финансовото положение) това са неща на, които малко момичета устояват"На 2-рата среща да носи и пръстен, а?Това е прекалено много,въобще не е нужно да носи такива простотии.И това за 2-3 дена е такова клише,че чак ми се присира вече като прочета нещо такова.
"по средата на пътя и покажете нечии двор с градина и я целунете това ще спомогне за романтичната обстановка".Брато ,какви са тия несвързани работи ,аз съм потресен.Това са може би елементарни съвети за 14-15 и може би 16 годишни,които нямат грам опит с връзките.
еми брат за тях съм го писал те трябва да го четат не некви загорели старци ;)

Cries In Vain
08-05-2013, 18:21
парфюми, цветя, едно бентли ако може направо, щото нали зависи от финансовото положение, пък той, за да се докаже ще спестява от закуски много ясно.
къща с градина е много романтично да видиш, особено ако е зеленчукова.. кое момиче не обича чушки, домати и боб ?


Спилбърг ти ли си ? па ти като обичаш да гледаш овошна градина НЕ ЦВЕТЯ и обичаш да вуниш на мамут по улиците ок ;)

cw3tty
08-05-2013, 19:45
па ти като обичаш да гледаш овошна градина НЕ ЦВЕТЯ и обичаш да вуниш на мамут по улиците ок ;)

щом вУня добре. ще си знам.

Баща Ти
08-05-2013, 20:31
вземете и телефона от някой ваш общ приятел

Е тука разбрах колко си прост!

heartsdesire
08-05-2013, 20:45
Защо трябва да използваш заучени фрази? Кажи ѝ нещо, което намираш конкретно в нея и това нещо да не го има във всяко момиче.

TheNormalGuy
08-05-2013, 21:14
Aбе путк@ м@йна, стига заблуждава децата бе, ти еб@ съветита и нещото, те заради такива като теб, които се правят на много знаещи, само девственици има майна.

tireheb
08-05-2013, 21:19
правете и комплименти например красива си като барби и др.

деба, ето начи що не ми връзват
никога не бях правил такъв невероятен комплимент
ДЕБА

heartsdesire
08-05-2013, 21:25
Ако някой небрежно ме покани на кафе, ще бъда толкова поласкана... Jeesus. :lol:
И за това с гердана - пирфиектно, ама ако ми подари гривна лош знак ли е? И за това с трите дни е пълен шит, да ти кажа. Докато чакаш нетърпеливо тия дни, момичето вече може да си е харесало друг. :D
И да, ако момичето не се отдръпне, това е знак, че ще ти е вярна до живот.
Стегни се малко, моля те!

Cries In Vain
08-06-2013, 18:16
Aбе путк@ м@йна, стига заблуждава децата бе, ти еб@ съветита и нещото, те заради такива като теб, които се правят на много знаещи, само девственици има майна.
майна връщай се в пловдив ако ме разбираш ;) и се прави на селски тарикат, моля те ;)

nevermind...
08-06-2013, 18:25
Боря на момичета свалил автора: 0.

Schliwobeatz
08-06-2013, 18:33
Ето къде ми куца техниката. Не нося дарове и гердани на барбитата.

heartsdesire
08-06-2013, 18:41
Да, и това ''гердан'' може да е какво ли не - гердан от мидички или от парченца лук, закачени едно до друго. Говориш прекалено общо, сякаш всяко едно момиче ги харесва тия неща.

Баща Ти
08-06-2013, 18:43
Да, и това ''гердан'' може да е какво ли не - гердан от мидички или от парченца лук, закачени едно до друго. Говориш прекалено общо, сякаш всяко едно момиче ги харесва тия неща.

АЗ гердани не нося, но си ме харесваш нали ^_^ :D

heartsdesire
08-06-2013, 18:48
АЗ гердани не нося, но си ме харесваш нали ^_^ :D
Още от коментара с варените кренвирши.

Баща Ти
08-06-2013, 18:49
Още от коментара с варените кренвирши.

Не го помня :O

AnarchyBoy
08-06-2013, 18:49
:lol: Автора ще види путка, ма само на картинка..

BlueRanger
08-06-2013, 18:51
Първото което трябва да направиш за да свалиш едно момиче е да се поклониш пред нея ;-)

Баща Ти
08-06-2013, 18:53
Първото което трябва да направиш за да свалиш едно момиче е да се поклониш пред нея ;-)

А ти и на картинка няма да видиш путка ;D

heartsdesire
08-06-2013, 18:53
Първото което трябва да направиш за да свалиш едно момиче е да се поклониш пред нея ;)
И това не действа всеки път. Защо просто не заложите на оригиналното и забавното предложение? Без да се лигавите, да не ѝ подарявате розови меченца и 101 рози.

RedRanger
08-06-2013, 18:54
Първото което трябва да направиш за да свалиш едно момиче е да се поклониш пред нея ;-)

След това и казваш, че си от ренджърите :)

BlueRanger
08-06-2013, 18:57
Просто няма как да не ти върже след като си направил тези две важни стъпки ;-)

ge6aaaa3
08-06-2013, 19:00
Това е начинът, който доказано действа.
http://www.fightmagazine.hit.bg/sambo61.gif
Каква е логиката, ако се отдръпне да седя и да я гледам влюбено с надеждата да ме "възнагради" с поглед или, дай боже, усмивка? Че и после цветя, ала бала?!

AnarchyBoy
08-06-2013, 19:03
И това не действа всеки път. Защо просто не заложите на оригиналното и забавното предложение? Без да се лигавите, да не ѝ подарявате розови меченца и 101 рози.

^ Аз пък смятам да и подаря 43 рози.. :smt049
Това зачита ли се?

tori
08-06-2013, 19:06
http://pemben.blog.bg/photos/94692/original/576000_231563580283290_100002889504526_379574_1325 453800_n.jpg

ge6aaaa3
08-06-2013, 19:07
По-добре й подари 69 рози и се надявай да е досетлива.

AnarchyBoy
08-06-2013, 19:08
:D Ххаха, а бе с бухалка най-лесно се сваля жена, доказано е.. :D

Баща Ти
08-06-2013, 19:09
Крак в носаааааааааааааааааааааа ааааааа,


тръба в гърбааааааааааааааааааааа аааааа!

ge6aaaa3
08-06-2013, 19:14
:D Ххаха, а бе с бухалка най-лесно се сваля жена, доказано е.. :D

Да, но има някои странични ефекти, които при моят метод се избягват. ;)
Трябва да ги пробваме.
Момиченцааааа?! *мухахахаха

Supermassive____
08-06-2013, 19:20
http://prikachi.com/images/227/6416227T.jpg

ge6aaaa3
08-06-2013, 19:37
Такаам ... Вече свалих една. Може ли спешно статия какво се прави после, че фризера е малък?

heartsdesire
08-07-2013, 14:13
Вие сте по-сериозни и от автора, бе.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 14:16
Съветите не струват ... Особено този на BlueRanger :D
Не се покланяй ! Ще видиш какво има под роклята случайно :D :D

psychopath
08-07-2013, 14:22
Трийте тая тема, че естествения прираст на страната не е много добър така или иначе...

ge6aaaa3
08-08-2013, 09:15
Съветите не струват ... Особено този на BlueRanger :D
Не се покланяй ! Ще видиш какво има под роклята случайно :D :D

Че то нали това е идеята на цялото начинание?

AzSamDilara
08-09-2013, 07:00
ДОКАЗАН МЕТОД !!!
http://2.bp.blogspot.com/_ej5kQwZWlzM/THNDG7hVvYI/AAAAAAAAAss/SDYOJY0EGuM/s1600/ATGM_Javelin_Launch.jpg