PDA

View Full Version : Какво да правя?



berna9
08-06-2013, 10:19
Здрасти :) Имам един проблем и ви моля за съвет ... Имах дълга връзка с момче, но приключи по мое желание. Сега нямам приятел и съм решила скоро да нямам, защото след това което се случи в предишната ми връзка ми е малко трудно да се доверявам. Но има едно момче , с което се запознахме още докато имах връзка с предишния си приятел. Това момче още тогава разкри чувствата си към мен, но не обърнах внимание.. Та вчера случайно се срещнахме и ми предложи да станем гаджета. Да речем, че и аз изпитвам някаква симпатия към него, НО винаги има едно НО ..... Той е от ромски произход. Аз също съм такава, но някак си на по-високо социално ниво.. уча в добро училище, имам добри оценки и обкръжението ми е друго. Миналия ми приятел беше също от ромски произход, но беше като мен .. Не знам какво ще си помислят хората когато ме видят с "момчето от ромската махала" . Моля ви дайте ми съвет и кажете какво да правя. Не знам защо все на мен се случва :( :( :(

Fantasyyy
08-06-2013, 11:13
Аз мисля,че само някаква симпатия не е достатъчна за да станете гаджета.Но ако пък се харесвате достатъчно,защо пък да не тръгнете.Не трябва да ти пука в тоя живот какво ще кажат другите,живота си е твой,прави си каквото си искаш.

LadyTerrible
08-06-2013, 11:30
По-добре,че не избяга с бившия ти.. :D
Та по темата,според мен зависи от самата теб как ще го възприемат хората.Ако наистина го харесваш и искаш нещата между вас да се получат,а не само от гъзария да си имаш пак гадже,начин ще се намери.Важното е да държиш на себе си,на това,което искаш да постигнеш и да не се отклоняваш в лоша посока.Това,че той е "момчето от ромската махала" не значи ,че ти си "момичето от ромската махала",ти си неговата половинка.Друг въпрос е,че ако наистина имаше някакви чувства към въпросното момче,изобщо нямаше да те притеснява какво ще кажат хората.

Баща Ти
08-06-2013, 11:31
Стига си ходила с мангали, бре... Тцтцтцтцтцт обичаш да ти завират черни немити пишки ли?

berna9
08-06-2013, 12:27
Стига си ходила с мангали, бре... Тцтцтцтцтцт обичаш да ти завират черни немити пишки ли?

WTF?? Все още нищо не ми завират никъдее... !

Light_Dreamer
08-06-2013, 12:44
Един съвет:
Ако, не е твой тип не бъди с него. Гаджетата променят момичетата малко или много. Но направи каквото поиска сърцето ти. Пази се!

Schliwobeatz
08-06-2013, 13:44
Не се занимавай с гето хора. Ходи с хора със същия социален статус като твоя. Не казвам, че е лошо момче, но се пази. Винаги може да те използва.

s0b1esk1
08-06-2013, 16:41
след време момчето от ромската махала ще има S-класа и ще изнася курвенца за италия, а ти през тва време ще гледаш как жена му минава с кайена :D

tHe_COolEst_GIrl
08-07-2013, 06:14
Ако наистина държиш на него и усещаш, че има химия между вас, бъди с него, но се пази, за да не ти повлияе зле. А ако ти е само за да си имаш гадже, недей. Лично моето мнение е никакви гаджета да не си хващаш, да си гледаш учението, защото за да имаш успех са нужни жертви ;) Но живота е твой, ти решаваш :)

berna9
08-07-2013, 06:50
Не знам аз дори нямам чувства към него .. :(

kalpazanka
08-07-2013, 06:53
В такъв случай не се замесвай. Щом нямаш чувства, но предразсъдъците в първия ти пост са повечко, можеш да минеш с номера, че искаш да си останете приятели. :D

granger
08-07-2013, 07:01
Не скачай от връзка във връзка,нищо няма да спечелиш.

berna9
08-07-2013, 08:24
В такъв случай не се замесвай. Щом нямаш чувства, но предразсъдъците в първия ти пост са повечко, можеш да минеш с номера, че искаш да си останете приятели. :D

Аз му казах така, но той се ядоса и казва, че ще направи всичко за да е с мен. Вече 4 месеца постоянно ме търси, върви по мен където ме види, едва ли не ме ревнува ... :X

Schliwobeatz
08-07-2013, 08:57
Пази се. Избягвай контакт, да не вземе да те "открадне". Ти пък къде го срещаш този човек, нали си от по- висока класа? Той не е ли в някаква махала?

berna9
08-07-2013, 09:13
Пази се. Избягвай контакт, да не вземе да те "открадне". Ти пък къде го срещаш този човек, нали си от по- висока класа? Той не е ли в някаква махала?

Живеем в малък град .. махалата се намира на две улици от нашия квартал. А и той доста пъти е казвал на приятелите си, че възнамерявал да ме "краде" ако не му откликна на чувствата.

Schliwobeatz
08-07-2013, 09:18
Бягай в друг град, кажи на вашите, направи нещо. Иначе ще свършиш с 5 деца в мизерия.

berna9
08-07-2013, 10:47
Бягай в друг град, кажи на вашите, направи нещо. Иначе ще свършиш с 5 деца в мизерия.
Аз съм едва на 15 няма къде да бягам. Майка ми иска да се преместив в София (не че е много далече, а напротив доста близо до нашия град) , но сестра ми отказва да се мести. :(

Schliwobeatz
08-07-2013, 13:52
Аз съм едва на 15 няма къде да бягам. Майка ми иска да се преместив в София (не че е много далече, а напротив доста близо до нашия град) , но сестра ми отказва да се мести. :(

А вашите знаят ли за тази опасност? Според мен трябва да се преместиш. Говори с тях. Предполагам че знаеш какво може да се случи и в какво се състои "открадването".