PDA

View Full Version : Как да я сваля



druzilla
08-06-2013, 13:55
Не знаех как точно да хормолирам заглявиено на темата :Dx
Та аз имам леки лесбийски наслоности.. може би от възрастта,може би от хормоните,може и наистина да съм си обратна..Запознах се с oедно много готино и разкрепостено момиче преди година и половина , тя е от моя град , но живее в чужбина и си идва за ваканциите.Предимно комуникираме по чага и от самото начало започнахме да си правим намеци.Честно казано го правя с много приятелки , но й казах , че към нея съм сериозна .. Уж и тя е сериозна , ама сега като си е в града излизаме и аз й казвам директно , че искам да я целуна и т.н. , но тя го взима за бъзик после ако говорим или си пишем ми обяснява колко й се искя да се натискаме.. Как да го разбирам това? Не искам да я притискам или да я изплаша , но искам поне да сме наясно , а не да ми дава такива смесени сигнали. Вчера си мислех да рискувам да я целуна, но не искам да поставям себе си или нея в неудобно положение.. Как да подходя? Казвала ми е че се е целувала с много момичета и все пак не съм сигурна дали иска с мен. Как да й покажа , че аз наистина го искам и евентуално да накарам и нея да го иска?
Извинявам се ако имя праворисни грешки,пиша от таблет и е доста неудобно.Знам , че темата е доста глупава , но и по - странни е имало из форума :D

heartsdesire
08-06-2013, 14:01
Всъщност е нормално в пубертета да си харесаш момиче, да я мислиш за красива и да ѝ се възхищаваш. Не се знае на сто процента, че си обратна. Явно е по-свободна в интернет пространството, просто е срамежлива. Спрете да се закачате в интернет, вземете направете нещо на живо. :D И не можеш да я накараш да прави неща, които не иска. Това ''как да я накарам'' е безумно според мен.

druzilla
08-06-2013, 14:14
Всъщност е нормално в пубертета да си харесаш момиче, да я мислиш за красива и да ѝ се възхищаваш. Не се знае на сто процента, че си обратна. Явно е по-свободна в интернет пространството, просто е срамежлива. Спрете да се закачате в интернет, вземете направете нещо на живо. :D И не можеш да я накараш да прави неща, които не иска. Това ''как да я накарам'' е безумно според мен.

Не съм се изразила правилно , нямам намерение да я карам на сила , просто искам един вид да я прелъстя :D И аз искам да спрем с чата и да започнем на живо , но уви - чувството май не е взаимно..

blitzz..
08-06-2013, 14:14
Напий я! :D

druzilla
08-06-2013, 14:19
Всички ми го казват , но аз не мисля , че е редно ..

blitzz..
08-06-2013, 14:34
Всички ми го казват , но аз не мисля , че е редно ..

Не е речено до безпаметност ,просто да се поотпусне малко ,пък и ти да ти е по-лесно.
Може и тя да си мисли същото ама да се притеснява да си каже..

Stray
08-06-2013, 15:13
Спри с намеците, щом като и двете знаете вече за какво става дума. Излезте заедно и я прегърни, когато се видите. Говори и неща, които ще и подействат емоционално. Поддържайки разговора я развесели, примерно може да парадираш с мъжете, или да и разкажеш някоя забавна случка, каквото ти си избереш! След като е в добро настроение и разкажи история, която да постави настроението, примерно нещо розово между две жени. Преживей го докато го разказваш във въображението си и когато си готова я целуни. Ако сама се възбудиш от историята си е почти сигурно, че и тя ще се възбуди. Не се извинявай след целувката. Действай, успех!

ge6aaaa3
08-06-2013, 16:30
Спрете да се закачате в интернет, вземете направете нещо на живо. :D

И да снимате, ей!

fenastz
08-06-2013, 19:42
Хвани си някоя пишка

Баща Ти
08-06-2013, 20:16
Кажи й:

qde6 li laina pi4?

jasmins
08-06-2013, 20:39
Постни връзката ви във фейсбук, може да си сигурна, че ще го забележи. :wink:

skornex
08-07-2013, 02:00
Всички ми го казват , но аз не мисля , че е редно ..

Що бе правите си хубаво :D