PDA

View Full Version : сетих се нещо....



neznamkakvodamislq
08-06-2013, 18:18
бързо изливам мислите си докато не ги забравя... подтикнат бях от лична случка да мисля и си направих нещо като теория, може това което напиша да не е свързано с нищо, може да не се обосновава на нищо, може да нямат връзка някои неща, но за мен сякаш има..... стигнах до извода че в нашия свят има две състояния на дадена дейност, или случва, или не се случва, ще ги отбележим с + и -, плюсовете бележат събитията и историята, те са важните, плюсовете ти правят бъдещето, каквито плюсове си събрал, всеки и от различни дейности те взаимодействат помежду си по уникален начин и това се случва при теб в твоя живот.. минусите не играят роля, тях ги има навсякъде, те са навсякъде около нас, а ние само запълваме пространството с плюсове, може да се изпълни цялото, но е много трудна задача... първоначално не направих връзка между двете, сякаш за мен бяха еднакви, но не са! те заедно формират това което всички виждаме... Всеки от нас има цял куп минуси и сам си гради плюсчетата, където може слага, където не може остава без плюс.... и това е реалността! След всичко това се сетих, а какъв е смисълът на живота, да трупаш плюсове ли ? Ако не стане нищо от мен, ще паса крави и ще спя в колиба, но пак ще съм си аз, ако стане, може да спя на луксозно легло, но пак ще съм си аз..... винаги съм аз... това има някаква връзка, която в момента не мога да обясня... а и в момента също не намирам средно състояние на плюс и минус, може би трябва да открием такова ? Та какъв е смисълът, всички да обединим сили и да постигнем нещо извън тези + и - ли.... какъв е..... и всичко, което го казах до тук има връзка, от мисленето ми до тук когато ви пиша.... просто сякаш ми трябва още малко, за да разбера връзката, ноо трябва да го напиша някъде това всичко, за да го запомня... сигурно ви се струва пълна простотия, но за мен сякаш има смисъл и за себе си бих обяснил много неща ако намеря поне връзката, а после и още.... когато се сетя за нещо по този въпрос ще пиша....

ge6aaaa3
08-06-2013, 19:10
стигнах до извода че в нашия свят има две състояния на дадена дейност, или случва, или не се случва, ще ги отбележим с + и -,

Поздравления, открил си двоичната бройна система. :)

npp
08-08-2013, 19:41
най-висшата цел е да се осигури пълно спасение на всички човеци/души за изобилен и вечен живот на всички тях, понеже от каквато и гледна точка да се погледне, съвършеното спасение винаги е най-висша(-та) цел, понеже в него има най-голямо и продължително изобилие на живота за всички човеци/души на вселената, ето защо Исус Христос както и всеки един от Неговите ученици е предпочитал да жертва дори и живота си в името на спасението за всички, разбира се не безумно, но по най-разумен начин