PDA

View Full Version : Помогнете ми! С гадже на море!



monkymonky33
08-06-2013, 19:27
Здр, хора! Имам следния тъп проблем. Ходим с едно момче от около година и 2 месеца. На 17 съм, а той на 19 от близки населени места сме. Тая година нашите ни позволиха да отидем заедно на море с него, като се има впредвид че няма да сме само двамата, а цяла компания от 8-9 души всичките негови приятели. Повечето ги познавам, но все пак ми е леко неловко с тях. Не знам какво ще правя на морето, защото аз ще съм най-малката сред тях, а те доста обичат да си пийват и забавляват по дискотеките.Аз нито съм пила алкохол досега, нито съм пушила. Ще ми е супер кофти смятам. А освен това ако сме само двамата с гаджето пък някъде на механа нещо на мен ми става супер неудобно той да плаща цялата сметка, но пък настоява. Не знам даже какво да си поръчам като питие по дискотеките и клубовете, нито като седнем на маса. Голяма съм тъпачка! Помогнете ми! :(((((

fenastz
08-06-2013, 19:32
Спокойно

Schliwobeatz
08-06-2013, 19:33
Ми като не ти се пие- не пий. Не си тъпачка. Поръчай си някакъв коктейл с малко алкохол, пий максимум един- два или си поръчай някое безалкохолно, цветно питие. Кой ще гледа в тъмното? Плюс това на никой няма да му пука, дори и да не пиеш. Ако се поръчват текили, пий само една в първия "рунд" и готово.

Misheto_iw
08-06-2013, 19:45
Ама ти да не се притесняваш, че някой ще ти налети?

Fantasyyy
08-06-2013, 19:53
Давай по-спокойно.Така си се притеснила,че качили отиваш да те бесят.Еми като не пиеш алкохол,може и там да не пиеш като не искаш.Да не е задължително пък.Никой не ти е казал,че трябва да пушиш.Не си мисли че е много "модерно" като си пушач.Просто отивай и се забавлявай.

Баща Ти
08-06-2013, 20:09
“Fools don't respect nothin' but to gangbang!

Мисли за това!

ge6aaaa3
08-06-2013, 20:24
Ми като не ти се пие- не пий. Не си тъпачка. Поръчай си някакъв коктейл с малко алкохол, пий максимум един- два или си поръчай някое безалкохолно, цветно питие. Кой ще гледа в тъмното? Плюс това на никой няма да му пука, дори и да не пиеш. Ако се поръчват текили, пий само една в първия "рунд" и готово.

+;)
Пияно момиче е доста грозна картинка.

anonymous708973
08-06-2013, 20:33
То пък щото пиян на мотика мъж не е.

monkymonky33
08-07-2013, 09:12
Тази идея с текилата ми допада! Благодаря ви хора, определено се успокоих. Просто те са свикнали един с друг и на мен ми е малко неловко само да гледам и да мълча. Принципно те си поръчват уиски за цялата маса и като я почнат..и човек се чувства длъжен да пие, иначе сякаш клони от компанииятаа.

ge6aaaa3
08-07-2013, 10:04
Стадното чувство надделява, викаш?

monkymonky33
08-07-2013, 14:01
Май така става :( което си е мн.кофти за околните.

muaa.
08-07-2013, 15:49
Поръчай си един малък ballys ако толкова много държиш да пиеш нещо. Няма да се напиеш от него, на вкус е супер и съм сигурна, че ще ти хареса.

Dark_Heartbreaker
08-07-2013, 20:37
Уиски, значи? Все си мисля, че една чашка, особено ако протакаш повече изпиването ѝ, няма да е проблем. Ако не обичаш, си поръчваш нещо друго и казваш нещо от сорта на "Все някой трезвен трябва да остане, нали? Да има кой да ви вади от морето." (не съм много добра в шегите) и спокойно си отпиваш от питието. Какво като ще си най-малката? На 17 си, не на 13. Забавляваш се, все едно нямате никаква разлика и се приятели от край време. А и все си мисля, че за година и 2 месеца са те приели и няма да те оставят да се чувстваш неловко, ако наистина държат на приятеля ти и теб. А и най-малкото ти си с него, имате си доверие и ако е свестен не би те оставил. Ще има и момичета, нали? Няма да си единствена. Само спокойно ;)

draid
08-07-2013, 20:43
Като не си пила и пушила досега, съветвам те да запазиш тенденцията особено за второто. И стар съм вече, ама що си мисля че по дискотеките се влизаше след 18.

Тамии ..^^
08-07-2013, 21:25
Като не си пила и пушила досега, съветвам те да запазиш тенденцията особено за второто. И стар съм вече, ама що си мисля че по дискотеките се влизаше след 18.

ВлизаШЕ, точно така. Сега на по 13 вече си въртят гъзовете в чалготеките, за съжаление.

monkymonky33
08-08-2013, 16:53
Да, да.. има 3-4 момичета в компанията. Мн. пекани момичета и те пият с компанията .:) Иначе мнооого ти благодаря за това, че ми помогна. Определено се чувствам по-уверена! :))

monkymonky33
08-08-2013, 16:54
Всъщност и аз това се тревожа- нямам 18. Но пък майка вика ако до теб има някой над 18 принципно по дискотеките минава номера и не правят проблеми ама не знам. :(

monkymonky33
08-08-2013, 16:57
Поръчай си един малък ballys ако толкова много държиш да пиеш нещо. Няма да се напиеш от него, на вкус е супер и съм сигурна, че ще ти хареса.
А какво представлява това питие, че в Гугъл не намерих информация! Иначе, искренно ти благодаря - помагаш ми ! :))

ge6aaaa3
08-08-2013, 19:34
Да, да.. има 3-4 момичета в компанията. Мн. пекани момичета и те пият с компанията )
Дам.. Пекани = пиещи, а пиещи малко = пълни загубенячки... Нещо ти е сбъркано... Никой нормален човек няма да те отдели от компанията си, защото не пиеш или пиеш малко.

muaa.
08-08-2013, 22:09
Baileys* извинявай. Ликьор с уиски, който има вкус на сметана, шоколад, лешник и други.

monkymonky33
08-08-2013, 23:35
Baileys* извинявай. Ликьор с уиски, който има вкус на сметана, шоколад, лешник и други.
Ааа, разбрах! Благодаря ти много! Сериозно много ми помагаш!