PDA

View Full Version : Има ли смисъл да продължавам?



TheBanzai369
08-07-2013, 09:34
Здравейте, отдавна на съм правил тема. Но в последно време постоянно мисля за един човек и по- скоро как да постъпя. С това момиче се познаваме от почти 2 години, уж сме близки. В началото се споделяхме много, сега вече не толкова.
Проблемът е, че тя твърди постянно че държи на мен, че съм важен за нея и т.н. а с действията си не показва това. Последния път дори не ми честити рождения ден ( при положение, че и казах 3 дена преди това и тя уж забравила...) писах и някви sms-и- не ми отговаря, звъня и- рядко ми вдига. Когато я попитах защо не ми вдига и не ми отговаря, каза че не си е платила сметката...
Според вас трябва да ли да се опитвам да бъда близо до нея или просто да се откажа?

Schliwobeatz
08-07-2013, 09:41
Откажи се или се направи по- малко достъпен. Прекалено много на разположение си. Прави неща с други момичета пред нея. Накарай я да ревнува. Спри да си споделяш с нея. Това само те прави по- безполов в нейните очи.

TheBanzai369
08-07-2013, 09:46
Май ще е по- добре да се откажа. Дори и да стане нещо между нас какво от това? Аз живея на единия край на България тя на другия. Как да имаме пълноценна връзка, евентуално? Не знам много ми e "кухо" всичкото това нещо

spopi
08-07-2013, 10:00
Има си приятел и затова така се държи според мен ,за да си няма проблем с него. Може би и тя знае че това разстояние няма смисъл. ;-)

soul1199
08-07-2013, 10:18
Спри да я занимаваш и ще видиш,как самата тя ще ти обърне внимание,

TheBanzai369
08-07-2013, 14:16
Еми последно се чухме преди 2-3 седмици. Тя работи в София и уж нямала много време и не влизала във ФБ много често.

Aspire
08-07-2013, 22:48
Ако беше важен за нея щеше да намери време за един телефонен разговор. Просто на момичето не му се занимава. Примири се и недей я търси вече. Ако все пак искаш да си сигурен, поговорете. Но все пак моят съвет е да си намериш някого, който наистина ще те оценява.

psychopath
08-08-2013, 01:12
Откажи се и престани да бъдеш досаден и напрягащ, за твое добро.