PDA

View Full Version : Препоръчайте



irreplaceable7
08-07-2013, 10:23
Момичета, препоръчайте ми хубав измиващ гел или изобщо някакви измиващи продукти за комбинирана кожа. Също така и нещо противовъзпалително, което да нанасям след това за пъпките. :( Ползвала съм преди лосиона на Акне аут и сега мисля да си го взема пак, но не отказвам и още предложения. Една потребителка беше предложила това http://sajavlapackat.se/wp-content/uploads/2013/02/vc_oilfree_moisturiser.jpeg ии ми се иска и него да пробвам, някакви отзиви за него? Въобще, aко имате препоръки и съвети, моля споделете. :)

CoockieMonster
08-07-2013, 10:25
На Гарниер са добри. Аз имам комбинирана кожа и съм доволна. За пъпките, на мене крем Зраве, ех тоя вълшебник, ми помогна, не знам на тебе как ще ти действа, пробвай. :)

kalpazanka
08-07-2013, 10:26
Препоръчвам ти да си вземеш тестери на измиващите гелове, да видиш какъв ефект имат и да си прецениш като съотношение цена/количество какво да си вземеш.
Ивостин са достъпни откъм цена и имаха при мен благотворно действие. В момента биодерма имат оферта 2 туби 200 мл измивен гел за около 27 лева. La Roche Posay през няколко месеца пускат опаковки измивен гел 400 мл на цената на 200. Малко е на късмет какво ще улучиш в момента.
Акне аут е добро решение за пъпките, между другото.

irreplaceable7
08-07-2013, 12:58
Ами отзиви за този крем http://sajavlapackat.se/wp-content/uploads/2013/02/vc_oilfree_moisturiser.jpeg , доколкото знам е противовъзпалителен? Дразня се, имам доста от ситните бели пъпчици по цялото чело и тук там по брадичката, и някъде другаде. :( Иска ми се да изпробвам нови неща да видим дали ще има ефект, затова очаквах съвети и препоръки. :)

MegiBoOm
08-08-2013, 07:08
Vichy Normaderm, но всичко може да е строго индивидуално.

weheartiit
08-08-2013, 07:13
аз писах за този крем,хубав е - пробвай го ако искаш.
Не прави някакви чудеса,но изгаря пъпчиците постопенно.
Иначе за измивния гел както ти казаха пробвай тестерчета.

valentinadr
08-08-2013, 09:49
Аз бих ти препоръчала измиващ гел nuxe aroma perfection, той е точно за комбинирана кожа и е много хубав,моя съвет е да използваш само медицинска козметика ,а не разни гарнира,нивеа и тема подобни,все пак кожата на лицето е важна

BEaUty_girl
08-08-2013, 09:52
Ами отзиви за този крем http://sajavlapackat.se/wp-content/uploads/2013/02/vc_oilfree_moisturiser.jpeg , доколкото знам е противовъзпалителен? Дразня се, имам доста от ситните бели пъпчици по цялото чело и тук там по брадичката, и някъде другаде. :( Иска ми се да изпробвам нови неща да видим дали ще има ефект, затова очаквах съвети и препоръки. :)

аз искам да си купя този крем, но не знам от къде, а не искам от сайтово които не са български

Cооkie
08-08-2013, 09:57
И според мен е най-добре да се спреш на медицинска козметика. Опитай се да си намериш тестери на различни продукти, за да можеш да ги пробваш преди да избереш. Аз съм доволна от измивния гел на La Roche Posay, както и от 3 в 1 продукта на Vichy Normaderm (маска-пилинг-измивен гел; аз го ползвам за маска преди къпане и като вляза под душа го разтривам като пилинг; челото ми се изчисти напълно, но пък това може да е и от противозачатъчните, които започнах по същото време, не знам :D).
Каквото и да ти препоръчаме, всичко е индивидуално. Но щом кожата ти е комбинирана, не забравяй и хидратиращ крем.

valentinadr
08-08-2013, 10:12
аз искам да си купя този крем, но не знам от къде, а не искам от сайтово които не са български

В аптеките го има,аз съм го ползвала