PDA

View Full Version : Въпрос към дамите ...



Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 13:50
Въпросът ми към всички момичета в форума е :
Как бихте реагирали ако партньора ви подари животинче ?
Какво бихте казали ?
И как бихте се почувствали ?

heartsdesire
08-07-2013, 14:06
Бих се зарадвала, особено ако е куче.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 14:10
Бих се зарадвала, особено ако е куче.

малко или голямо :D

heartsdesire
08-07-2013, 14:11
малко или голямо :D
Средно, като например голдън ретривър.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 15:16
Става въпрос за моята приятелка (отново)..
Искам да и направя хубав подарък ...
Тя много обича животните както научих през тези 5 години приятелство -.-
смятам да и подаря едно кученце , котенце или зайче сигорен съм , че ще и хареса ...
Другата част е секса , но него по-късно след година като порасне за по-сигурно :D !
Готов съм да гупя което и да е животно колкото и да е скъпо познавам я от 10 годишен , и винаги съм искал да и направя едно подаръче .. :) затова искам да знам какво е мнението ви ...

fakesmiles
08-07-2013, 15:54
Трябва да си абсолютно убеден,че тя може да го гледа!
Както сега,така и след една-две години примерно...
Не знам колко е голяма,но ако сега например още живее с техните,а скоро може да е на общежитие/квартира в друг град, за да учи,нещата стават сложни.
Трябва да си сигурен също и че може да си позволи да го гледа,все пак е някакъв разход...
Кажи малко подробности

Reenata
08-07-2013, 15:55
Защо не осиновиш кученце,вместо да купуваш ?! 1000000000000 пъти по добре е ! http://arsofia.com/bg/ , ако си сериозен ми пиши на ЛС,ще ти помогна ... иначе,ако си сигурен,че иска и при положение, че обича,според мен е супер подаръкк ^_^

xoxi
08-07-2013, 16:31
Аз съм абсолютно против да се подаряват животни, освен ако човек вече не е запланувал да си вземе, а някой го изпревари с подарък. В противен случай - не. Никога не можеш да си сигурен как ще реагират родителите (ако живее с тях), дали ще могат да осигурят нужните грижи, запознати и готови ли са за разходите и т.н. и т.н.
Хиляди са случаите, при които подарено животинче се изхвърля на улицата или завършва в приют.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 16:32
Тя е на 15 , аз на 16 и ще сме си в една квартира , защото сме от едно и също училище и я познавам от 5,6 години !!
Това е достатъчно време да я опозная .. Ще се грижи добре .. Сигорен съм ..

ЕДИТ : Живея с нея . Тя от много време иска животинче , днес я поканих на среща .. И и казах , че я обичам :)

feikk
08-07-2013, 16:35
Недей прави такива подаръци. По-добре я питай, обсъдете го и ако иска, отидете заедно и вземете като ти го платиш, примерно. Но не вярвам да имате достатъчно приходи, че да гледате животно. Ти знаеш ли едно куче колко разходи, време и грижа отнема ? Почни като детенце е... А пък заека също яде, нали.. сеш се. Помисли добре.

xoxi
08-07-2013, 16:36
Какво разбираш под грижи? Кой ще ви дава парички за да се грижите за него?
Любовта към животното и желанието за домашен любимец не са достатъчни.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 16:37
Винаги съм искал да и кажа колко много я обичам , но много се срамувах и днес опитах явно се получава , защото разбрах , че тя прави всичко само , и само да е при мен ! и вярвам , че ще и хареса животинчето и още се чудя как ще реагира .. Затова питам дамите как бихте реагирали ако партньорът ви , ви подари животинче :)

ЕДИТ : имам достатъчно пари дори съм отделил специялно за това момиче , тя от доста време иска животно .. Ще и купя едно знам , че ще се зарадва , парите са ми достатъчни дори ми идват в повече , аз кредити скоро няма да тегля , може би чак като си купя собствен дом :)

Искам да знам само какво мислите за този жест ?

xoxi
08-07-2013, 16:41
Ако мисли като теб - шамар.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 16:42
Ако не ти харесва идеята ти кажи какво да и дам :)
измисли каквото и да е ще и го дам

xoxi
08-07-2013, 16:45
Огромна плюшена играчка + шоколад. Ще свърши работа при 99% от момичетата. :D

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 16:47
Щом е така :D ..

Reenata
08-07-2013, 16:56
УАУ, чакай ?! тя е на 15,а ти на 16 и живеете заедно “?!?!?!

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 17:52
На квартира сме , но тя се връща при майка си и баща си петък и събота ... това ме влудява .. а мойте родители също идват но 1 път в седмицата
А и ляля и живее до нас -.- ...

Не сме баш сами , но какво да се прави кои знае след 3,4 години ...

Познаваме се от много малки и аз си я обичам това за мен е най- важното !

Тя не е като повечето момичета , не е капризна вообще ... Аз си я глезя :)


6 години сме приятели седим заедно по пейките не дава на други момичета да сядат до мен , като ми говори очите и направо блестят ! 6 години не сме се разделяли и за ден , през цялото време сме били приятели , но тя ме е обичала и от срам не ми е казала , аз съм същият срамежлив сандал , даже сигурно съм най-срамежливият в форума ... надявдам се да не се разделяме както беше и миналите години ;(

Умолявам ви , помогнете за връската ми :( ... Искам да съм с нея не знам кога мога да и предложа секс не искам да я загубя :(

Умирам от срам особено след като и казах какво изпитвам към нея много съм срамежлив , но съм готов на всичко , на всичко за нея .. Много е сладка . само като я погледна свят ми се вие , но не знам как да и го кажа ..

nevermind...
08-07-2013, 18:06
Уътъфъъъ?! :lol:

tori
08-07-2013, 18:11
Аз съм абсолютно против да се подаряват животни, освен ако човек вече не е запланувал да си вземе, а някой го изпревари с подарък. В противен случай - не. Никога не можеш да си сигурен как ще реагират родителите (ако живее с тях), дали ще могат да осигурят нужните грижи, запознати и готови ли са за разходите и т.н. и т.н.
Хиляди са случаите, при които подарено животинче се изхвърля на улицата или завършва в приют.
Това. Ако си чак толкова сигурен, че иска и ще си купи така или иначе, изпревари я. Ако не си напълно, просто не обричай животинката на лоши грижи и храна.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 18:13
Аз мога да го върна ако не се съгласи , но едва ли , само искам да е с мен ! :(

Баща Ти
08-07-2013, 18:22
Ще предположа, че иска да врътнем едно чеверме :)

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 19:03
Ох, моля ви сериозно :(

Dark_Heartbreaker
08-07-2013, 19:56
Е, добре де, ти за подаръка ли ни питаш или за връзката си? Или и за двете? Може и аз да съм лудата, ама не схванах.

1) За животинчето - аз също обичам животните. Много. Бих била извън себе си от щастие, ако някой ми подари животинче. Но... винаги има едно "но". Ако семейството ми имаше възможността и пространството за гледане на животинче, досега да сме си взели. Но понякога не всичко е такова каквото изглежда. Може да имаш пари за първите една, две години... Ами после? Представи си, че парите свършат или се наложи да ги използваш за нещо много по-наложително, като операция, не дай Боже. Тогава животинчето остава на заден план, ще страда и то, и вие. Нещо по-малко, но със също толкова голяма стойност за нея, също би ѝ харесало.

2) За връзката ви... Ти вече си ѝ признал. Не можах обаче да разбера дали и тя има чувства към теб. Дали ти го е казвала. Ако е така, според мен всичко е наред. Все пак щом живеете заедно (което е малко странно) и се познавате толкова добре, можете да седнете, да преглътнете срамежливостта си и да си поговорите. За секса... когато му дойде времето, ще го усетиш. Тя също. Все пак зависи от нея - дали е готова и т.н. Ако се съберете, изчакай да мине малко време, седнете и поговорете. За това се изисква търпение и доверие, което ще изградите във връзката си.

П.П Ама че дълъг пост!

cw3tty
08-07-2013, 21:27
моят бивш, когато бяхме заедно ми подари котенце, черничко със зелени очички, беше малко поотраснало, не съвсем бебе ^^ аз обожавам животни, нацелувах го онзи и после не спрях да си се радвам на котето.. замъкнах го вкъщи и продължих да си играя с него и да сипя любов :D и така до ден днешен, въпреки, че с момчето се разделихме, котаракът си ми е слабост и го обожавам, както и другия котарак, и кучето <333 .. още мечтая за пор и заек и в близкото бъдеще се надявам да си взема

та след като се разтопих с размислите и обясненията за животинки прочетох и коментарите, та :
ако сте в квартира, най-добре вземи зайче, 'щото котето може да изподере всичко, а и докато се научи да си върши работите в тоалетна.. а кучето и то същата работа като котето, но зависи колко ви е голяма квартирата, но ако си решил по-добре е да избереш по-мъничко
секса сам ще дойде, няма закъде да бързаш, когато е готова ще си проличи. :)

xdreamerx
08-07-2013, 22:44
Според мен ще се зарадва. :) Лично аз много бих се зарадвала, ако ми подарят кученце^^

therichbitch
08-08-2013, 00:19
1. Да, ако имам времевата и финансова възможност да го гледам, много бих се зарадвала на едно малко сладко котенце. Т.е. трябва да си наясно, че тя може да го гледа.
2. Не разбрах: живеете заедно (толкова малки), не си й признал досега чувствата си, гаджета ли се водите или приятели? Ако сте само приятели (засега), защо живеете заедно? АКо сте гаджета, как така чак сега й казваш, че я харесваш?
3. ИМАШ пари? Даже са ти излишни... Искаш да кажеш майка ти и баща ти имат пари, които са им излишни и ти дават от тях, за да я глезиш и да плащате квартира.

П.П. Не бих била очарована от идеята 14-5 годишната ми дъщеря да живее с момче. Може да си най- свестният, ама е странно от тяхна страна да го приемат толкова добре, все пак са родители, в кръвта им е да се притесняват

psychopath
08-08-2013, 00:23
За да подариш животно, трябва да си абсолютно убеден, че тя го иска и ще се грижи за него.

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 06:36
Тя е първото момиче с което се запознах и учим в едно училище .. И , за да не горим пари аз плащам половината тя също .. Но на мен срамът ми дойде след като си признах чувствата към нея .. Нейни приятелки ми казаха , че тя ме хересва вече е станало 3,4 години и тя като мен , от срам не ми е казала ... И тогава ми направи впечатление , че прави всичко , за да е до мен ... И защото я обичам адски много се опитвам с тези жестове - цветя , животинче и мн. др. да и докажа колко много я обичам ... А за секса я чакам да мине още една година , за всеки случай... За да не изляза после аз виновен за белята :)



Родителите и ми имат пълно доверие , + тя си отива прес почивните дни при тях , за да ги види .. Тя ми е като сестра аз не бих и направил нещо лошо ... Те и родителите и ме познават отлично .. Парите са отделени специялно за това момиче :) имам и запазени за всеки слчай ..

Cloud9
08-08-2013, 07:15
Не съм специалист по правопис, но твоят ми бърка в здравето!

По темата-моят годеник ми подари зайче още в началото на връзката ни.Малък,бял,пухках сладур,който е най-лудото животно на света,но си го обичам.но първата ми реакция беше "ЕЙ СЕГА ТЕ УбИХ",защото това е голяма отговорност.Да не споменавам,че след като живеем сега вече заедно той отказва да чисти клетката.Ако искаш да подариш нещо такова,трябва да помагаш после и ти в отглеждането.

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 07:17
Аз ще го взема , но напълно ясно казах , че аз ще се грижа за него тя да му се радва , но се колебая между зайче и кученце ?

102
08-08-2013, 07:27
Като съм те прочел.. Нищо не взимай.
Ако не те бях прочел.. Зайче.

kalzzz
08-08-2013, 08:13
имаш ужасен правопис ...
1) Не взимай животинче, защото сте малки. Живеете само двамата(което така и не го разбрах), ще ви втръсне да се грижите за животното и става лошо. Някой преди мен го каза, вземи плюшена играчка и шоколад. Това ще достатъчно добър подарък за целта.
2) Какви точно са ви взаимоотношенията ? И двамата се харесвате от години, живеете заедно ама ти я имаш за сестра ??? За секса: чакай !!

àBEN
08-08-2013, 08:15
Той под сестра имаше предвит толкова близки :) и че никога не са се разделяли .

Cооkie
08-08-2013, 09:10
Щом опира до това - вземи зайче.

И на мен ми е странно, че на тая възраст живеете заедно, но както и да е.
Направи ми впечатление и друго, което каза - че заделените пари са за нея, че ти ще се грижиш за животното, което ще й подариш, а тя само да му се радва... Недей от толкова ранна възраст да се поробваш така! Едно е да обичаш човека до себе си и да си готов да направиш всичко за него, съвсем друго е да го издигаш на пиедестал и да му "слугуваш". Внимавай.

П.П. И за да отговоря все пак на поставените въпроси - точно в момента, ако ми бъде подарено животно (дори зайче), ще съм с много смесени чувства. От една страна ще се радвам, защото отдавна искам да си имам животинка, но от друга - живея на квартира, в чужбина, т.е. пътувам редовно, студентка съм, т.е. нямам неограничени средства и като цяло хич няма да е лесно да се грижа за него. Така че такъв подарък бих оценила в дадения момент като недообмислен.

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 13:50
Колебаеш се между зайче и куче? Умолявам те, никога, никога, НИКОГА не си взимай куче. Още по-малко пък да подаряваш.

То големият подарък малко усмивки , тя ли ще му чисти ? Или ще го храни ?

ЕДИТ : ВЗЕХ И ЗАЙЧЕ И АЗ СЕ ГРИЖА ЗА НЕГО И ТЯ Е МНОГО ЩАСТЛИВА ! БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРИТЕ :)

Pedigree
08-08-2013, 14:54
Преди 3 месеца подарих животинче на приятеля си, след няколко месеца ще му подаря куче, тъй като чакам да се роди, реално е и подарък за мен, защото живеем задно. Обичам да правя подаръци, но да подаря животинче на човек, който знам, че ще бъде прекрасен стопанин, е едно от най-добрите неща, които мисля, че съм правила.
Да, ако ми подарят животинче, ще съм безкрайно щастлива. Няма подарък, който може да ме зарадва повече. :)

Замисли се дали тя ще бъде добър стопанин, това не е четка за коса, за да й го подариш просто така, без да знаеш дали ще получи необходимите грижи, а храната не е единственото нещо, което можеш да дадеш на животно.

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 14:57
Преди 3 месеца подарих животинче на приятеля си, след няколко месеца ще му подаря куче, тъй като чакам да се роди, реално е и подарък за мен, защото живеем задно. Обичам да правя подаръци, но да подаря животинче на човек, който знам, че ще бъде прекрасен стопанин, е едно от най-добрите неща, които мисля, че съм правила.
Да, ако ми подарят животинче, ще съм безкрайно щастлива. Няма подарък, който може да ме зарадва повече. :)

Замисли се дали тя ще бъде добър стопанин, това не е четка за коса, за да й го подариш просто така, без да знаеш дали ще получи необходимите грижи, а храната не е единственото нещо, което можеш да дадеш на животно.






Също така е важен и жестът не забравяй ... Бях готов да дам 450 лева за бебе Пикинез ( мини )
Зайчето е декоративно 260 лв :)

Pedigree
08-08-2013, 14:59
И какво като си бил готов да дадеш 450 лева за кученце?! Най-прекрасният пич евър ли си?
Животното не е предмет, драги, не е стока. ;)

Chacho
08-08-2013, 15:01
И какво като си бил готов да дадеш 450 лева за кученце?! Най-прекрасният пич евър ли си?
Животното е не предмет, драги, не е стока. ;)

Така че 450лв въобще не са оправдани :lol:

Pedigree
08-08-2013, 15:03
АМА ТОЙ ЩЯЛ ДА ДАДЕ 450 ЛЕВА ЗА КУЧЕ, БЕ!
Хахаха, изроди...

Chacho
08-08-2013, 15:05
АМА ТОЙ ЩЯЛ ДА ДАДЕ 450 ЛЕВА ЗА КУЧЕ, БЕ!
Хахаха, изроди...

ебавам се бе :D

За куче става. Не мога да разбера тия със зайците.

Pedigree
08-08-2013, 15:08
Аз подарих на приятеля си заек. И какво правим? :D
Не харесвам хора, които не оценяват животното като създание, а го приемат като предмет или аксесоар. Не харесвам и хора, които лепят етикети "заек", "куче" или "тигър" на животните.
И все пак... не ми се изпада в разсъждения в момента, изтрещявайки колко гнусни са хората и прекрасни животните. Само към автора - помисли преди да правиш подобни подаръци. :)

Chacho
08-08-2013, 15:15
Аз подарих на приятеля си заек. И какво правим? :D

Не гладувате, какво правите...

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 15:21
Pedigree нямах предвит , че съм голям пич след като и взех толкова скъпо животинче ... Просто споделям всичко което се случи и направих ... Вече и го дадох тя в другата стая и го гали , нека му се радва :) ...
Само искам да е щастлива ... Когато се усмихва тя се усмихвам и аз .

Chacho
08-08-2013, 15:26
Само искам да е щастлива ... Когато се усмихва тя се усмихвам и аз .

Когато казваш такива неща, омаловажаваш смисъла, който ще влагаш в тях след 10 години.

Pedigree
08-08-2013, 15:33
Pedigree нямах предвит , че съм голям пич след като и взех толкова скъпо животинче ... Просто споделям всичко което се случи и направих ... Вече и го дадох тя в другата стая и го гали , нека му се радва :) ...
Само искам да е щастлива ... Когато се усмихва тя се усмихвам и аз .

Щом реши да го натъртиш, че и цената да ни съобщиш, аз го приемам леко като похвала, ти си го приемай като споделяне, щом ти харесва, но от такива споделяния лично аз не се впечатлявам някак... :)

Chacho
08-08-2013, 15:34
Щом реши да го натъртиш, че и цената да ни съобщиш, аз го приемам леко като похвала, ти си го приемай като споделяне, щом ти харесва, но от такива споделяния лично аз не се впечатлявам някак... :)

Искаш ли да те сложим на горещия стол 8-)

Pedigree
08-08-2013, 15:39
Не съм убедена дали ми се занимава. 8-)

Chacho
08-08-2013, 15:49
Не съм убедена дали ми се занимава. 8-)

Аре, аре, уредих ти местенце в номинациите, ше те гласуваме. Ти само ше отговаряш пред хората, като ти зададат неудобни въпроси, можеш да ги подминеш или да поизлъжеш, няма да те разберат.

Малко на българска политика заприлича. :(

Pedigree
08-08-2013, 15:54
Преди години аз я предложих тази игра в този форон. 8-)
Не съм особено активна, за да имам фенове, които да ме изберат чрез анкетата, но ако има желаещи, може и да се позанимавам малко.

Chacho
08-08-2013, 15:56
Аз имам много фенове, ще ти подаря няколко. И без това ги купувам на мизерните 450лв. парчето

fUcKsMiLe
08-08-2013, 16:43
Как бихте реагирали ако партньора ви подари животинче ? Ще се зарадвам супер много! Особено ако е котенце или кученце <3
Какво бихте казали ? Не знам.. сигурно бих пищяла от радост цяла вечност :D
И как бихте се почувствали ? Прекрасно.. това да ти подарят друго същество е нещо интересно.


Обаче мисля, че трябва да и подариш нещо НЕживо като плюшена играчка + още нещо.

Naive
08-08-2013, 17:00
Животни се подаряват само ако си сигурен, че тя ги обича и ще бъде грижлива, както и че има възможност да го гледа, защото едно куче, примерно, си е голям разход.

На мен са ми подарявали животно - заек. Прекрасен е. Как да реагирам, бях ужасно щастлива, защото обожавам животните. Ама в началото имах проблеми вкъщи, защото нашите не са им особени фенове, та от тази страна беше много кофти. Всички свикнаха в крайна сметка и вече всички го обичаме, но заекът е мъничко животинче, подходящо е за апартамент, ако беше куче, нещата щяха да стоят по различен начин.

Та, на такъв подарък бих се зарадвала, да, но в случай, че живея самостоятелно и вкъщи няма хора, които не са привърженици на животните, защото аз трябва да се съобразя с тях и да не им създавам неудобства.

А, да, и още нещо, трябва да бъдеш убеден, че човекът, на когото ще подаряваш животно, не е алергичен към него. Аз, например, съм алергична към заека ми, даже ми е докарвал доста сериозен пристъп.

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 17:16
Това е зайче :D
може да се наяде с два фъстъка :)

Naive
08-08-2013, 19:16
Това е зайче :D
може да се наяде с два фъстъка :)

И какво като е зайче? Зайчетата също имат нужда от грижа. Трябва да им чистиш клетката, да ги храниш, да им даваш прясна вода 2-3-4 пъти дневно, да го пускаш да се движи, а не да стои затворено в клетката, да го гушкаш, да се занимаваш с него. Зайчетата също боледуват - когато се случи, трябва да потърсиш адекватна помощ. Живо същество е, независимо, че се наяжда с малко, то също трябва да бъде обгрижвано както трябва.

koteto4
08-08-2013, 19:34
стига да съм намекнала по някакъв начин , че искам домашен любимец ще се зарадвам , но не и да се чудя какво да ти кажа и къде да го дяна , като съм алергична , а ти не си знаел . хубаво , взимаш някакво пухкаво животинче , но трябва да помислиш след първоначалната вълна на радост , дали после момичето ще има възможност да отгледа животинчето и да продължи да му се радва , без да й се налага да се кара с техните , че то е подарък и не може да го върне.

UniCoWN
08-08-2013, 20:47
Удачният вариант в твоя случай с цялата тази сигурност, която казваш, че имаш в нея и в това, че тя иска и може да се грижи за него е следният: излизате заедно, водиш я в зоомагазин, примерно ''виж какво съм ти харесал, напомня ми на теб бла бла бла...'' разходете се обсъдете всичко и като премине еуфорията и радостта се връщате в магазина и го купуваш, след като тя го е харесала и обмислила, че е готова. Ето - готово. Един прекрасен подарък, който след това няма да се превърне в проблем, щото не си преценил правилно.

joannalof
08-08-2013, 21:21
Моят заек също е декоративен и струваше около 50лв.Какво е това чудо за 260 :D:D:D Онемях.

therichbitch
08-08-2013, 22:34
като цяло е ужасно да се търгува с животинчета...

Cloud9
08-09-2013, 05:14
Моят заек също е декоративен и струваше около 50лв.Какво е това чудо за 260 :D:D:D Онемях.

И моят беше толкоз заедно с клетката.За 260 лв трябва да е някаква комбинация от заек и тигър.Иначе грижите за заека са много.Трябва да се къпе редовно, да се почиства клетката поне 2 пъти в седмицата, да се купува много храна, защото тези животни винаги мелят нещо, да не говорим за повредите по мебелите и кабелите.Голяма отговорност е.

Pr0gr3civ3R
08-09-2013, 05:35
като цяло е ужасно да се търгува с животинчета...



Не знам . Беше от по-скъпите породи ...

А някой не ме разбраха правилно , всички ли си мислите , че не мога да се грижа за една пухкава топка ???
цял живот съм имал кучета и котки .. Знам много добре какво да го правя ...

http://img10.grad.bg/photos/p_20130803_090756_76116.jpg
Точно така изглежда , породата мисля , че не се отглежда в България ...
http://grad.bg/files/obiavi/photos/p_20130803_090823_7797.jpg

Naive
08-09-2013, 08:31
Само един въпрос - откъде купи кучето?
(може и да си казал, ама мен ме мързи да чета цялата тема)

Pedigree
08-09-2013, 09:43
Иначе грижите за заека са много.Трябва да се къпе редовно

Хора, недейте така, моля ви. :)
Не е добра идея да се мокри зайчето, поне не цялото. Кожата им е чувствителна на влагата, а космената им покривка изсъхва трудно. Използвайте сухи шампоани по-добре, да не говорим и колко крехки са зайците, колко плашливи сърчица имат и как стресът е пагубен за тях.

Pr0gr3civ3R
08-09-2013, 09:57
Аз не го къпя , взел съм му нещо като шампоан . След като го намажеш хубаво след 10 минути изсъхва ... Казаха ми , че тялото му може да се мокри съвсем лекичко , с възможно най-слабата струя вода ...

Naive
08-09-2013, 11:38
Аз го къпя на няколко месеца с вода - лапичките и коремчето леко. То реално да се намокри цялото и водата да стигне до кожата е много трудно, козината предпазва.
През останалото време използвам сух шампоан.



И все пак не получих отговор откъде си купил кучето?

Pr0gr3civ3R
08-09-2013, 11:41
Кучета не съм купувал ...

Naive
08-09-2013, 11:42
А, ок, грешно съм прочела явно, съжалявам. :Д

Pr0gr3civ3R
08-09-2013, 11:44
http://www.dianavet.com/
Купих го от тук

Гр. Варна , кв. Аспарухово , ул . Моряшка ( 18 -мисля )

Gonnu
08-09-2013, 11:59
Много зависи от човека , аз лично бих се зарадвала ужасно много :3

therichbitch
08-09-2013, 14:55
Не знам . Беше от по-скъпите породи ...


Това няма нищо общо с изказването ми. Гадно е да продаваш живи същества, гадно е да ги държиш в клетка, просто е гадно, няма значение дали са от 'скъпите' породи. Кой решава кое е скъпо и кое не? Това е живот.

Pr0gr3civ3R
08-09-2013, 15:48
Това няма нищо общо с изказването ми. Гадно е да продаваш живи същества, гадно е да ги държиш в клетка, просто е гадно, няма значение дали са от 'скъпите' породи. Кой решава кое е скъпо и кое не? Това е живот.

Виж :D Никой не е казал , че го държа в клетка !

therichbitch
08-09-2013, 16:19
Разсъждавам си просто. :)
А на теб само пари са ти в главата, не е хубаво така още от малък.

Chacho
08-09-2013, 16:21
Купих Pr0gr3civ3R за 500 леа и две ракии.

Ши го харесат ли коврите?

Pr0gr3civ3R
08-09-2013, 16:27
Разсъждавам си просто. :)
А на теб само пари са ти в главата, не е хубаво така още от малък.

Никакви пари не са ми в главата -.-

Chacho
08-09-2013, 16:28
Не буквално

Pr0gr3civ3R
08-09-2013, 17:28
Не буквално

В този смисъл също !

Rocknroll
08-09-2013, 21:49
Ще се зарадвам.Лично аз.Ако твоята приятелка може да гледа животни,харесва животни и така нататък,вземи й.Ще бъде хубав подарък. :)

SpiritInBlack
08-09-2013, 22:57
Куче не бих подарил , не са ми и подарявали. Трябва да си сигурен , че приятелката ти може да се грижи за него , но пак бих избрал друго. Нещо , на което би се зарадвала и което няма да изисква грижи. Виж , котка е друго нещо - и да и подариш, може просто да я хвърли на боклука

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 06:21
Котка НИКОГА !!! Ще издере всичко и както сме на квартира ...

fifince93
08-10-2013, 16:18
Аз лично бих се зарадвала много особено ако е някое мъниче. И точните ми думи биха биле: Олеле колко е сладко и мъничко, също като теб.
:D
Естествено след това едно голямо благодаря последвано с целувка и прегръдка, измисляне на хубаво име на животинчето и всеки следващ път щом го погледна ще ми напомня за човека, който ми го е подарил и ще си го обичам наистина много, защото ще ми е подарък от човек, който много обичам :)

soul1199
08-10-2013, 17:28
Бих помислила,че е много сладко от негова страна.Ако е малко пък още по-добре. :) Бих се зарадвала да имам нещо от него. :)