PDA

View Full Version : Просто споделям. Част 345346030603



TheNormalGuy
08-07-2013, 20:57
Дееба, дееба, дееба, дееба, мамка ви да еба, мамка му толкова съм ядосан, а не трябва да съм ядосан, не трябва да ми пука, мамка му, мамка му, мамка му, чудите защо съм ядосан, първо сдухвам се, защото не ми се получава с мацките, второ щото хора, които уж мисля за приятели ме лъжат и трето, мамка му искам да се отърва от тоя скапан град, мамка му, защо ми пука беее, защооо, всеки ден чета някакви неща за това да не ми пука и не ми пука, но изведнъж просто тъпото ме напада ииии бе майка му и на тъпото, дееба, дееба, дееба, гледам се в огледалото и си казвам такова красиво момче, а момичета не го забелязват, мамка му(не че съм единствен с подобен случай), но мамка му, мамка му, просто...................................... .................................................. .........

П.П - Като се замисля, забелязват ме, друг е въпроса че някъде греша и ги гоня впоследствие.

feikk
08-07-2013, 21:02
:lol:












8-)

psychopath
08-08-2013, 01:17
Споко, бе, пичага. Всичко опира до нагласата ти, а това си зависи изцяло от теб.

fevoos
08-08-2013, 01:21
Братле и аз бях така, може да се каже, че и още съм, но все пак значително по - добре...намери си хоби (аз станах батман :D) излизай с нови хора, напивай се, прави квото ти е кеф, спокойно...ще се оправят нещата :)

Auriss
08-08-2013, 02:56
:D е ако не друго поне ни развесели

LadyDi
08-08-2013, 05:45
туй като завърлуват хормоните и нема оправия

TheNormalGuy
08-08-2013, 10:37
Абе минаха ми нервите(ех, Десе, за къде ли съм без теб), трябва да се науча да не се влияя от външни фактори, инак радвам се че съм ви разсмял.

Smrazqvashta
08-08-2013, 10:38
Дееба, дееба, дееба, дееба, мамка ви да еба, мамка му толкова съм ядосан, а не трябва да съм ядосан, не трябва да ми пука, мамка му, мамка му, мамка му, чудите защо съм ядосан, първо сдухвам се, защото не ми се получава с мацките, второ щото хора, които уж мисля за приятели ме лъжат и трето, мамка му искам да се отърва от тоя скапан град, мамка му, защо ми пука беее, защооо, всеки ден чета някакви неща за това да не ми пука и не ми пука, но изведнъж просто тъпото ме напада ииии бе майка му и на тъпото, дееба, дееба, дееба, гледам се в огледалото и си казвам такова красиво момче, а момичета не го забелязват, мамка му(не че съм единствен с подобен случай), но мамка му, мамка му, просто...................................... .................................................. .........

П.П - Като се замисля, забелязват ме, друг е въпроса че някъде греша и ги гоня впоследствие.

И ние какво сме ти виновни, че псуваш нас ?!

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 10:42
По-добре да ти изпишат успокоителни :)

TheNormalGuy
08-08-2013, 10:46
И ние какво сме ти виновни, че псуваш нас ?!

Цъ, тая псувня не е към вас, към други люде е насочена, макар че май и те не го заслужават.

Chacho
08-08-2013, 10:47
Всъщност, наистина е до града.

passion.
08-08-2013, 11:24
успокой се бе :D

Chacho
08-08-2013, 11:25
АРЕ ВСИЧКИ ДА ВЗЕМТЕ ДА СЕ УСПОКОИТЕ МАЛКО А???????????

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 11:28
TheNormalGuy
Много хора красиви като нас са самотни братле :D :D :D :D :D :D
(шегувам се )
Всеки както се уреди :)

marilyn
08-08-2013, 15:49
Промени си малко мисленето, вярвай си повече и ще стане. Май и преди съм ти го казвала. Успех. :)

feikk
08-08-2013, 16:13
Аз такъв словоред, такова сладкодумие, не бях срещала скоро. То си е за книга. :lol:

TheNormalGuy
08-08-2013, 20:18
Промени си малко мисленето, вярвай си повече и ще стане. Май и преди съм ти го казвала. Успех. :)

Мисленето съм и го променям в положителна посока, но ги има и тези моменти в които те хваща негативизма и ти става кофти. Инак да казвала си ми го и преди и благодаря за което, полезни съвети даваш.

tireheb
08-08-2013, 20:47
дееба

Chacho
08-09-2013, 08:35
Мисленето съм и го променям в положителна посока, но ги има и тези моменти в които те хваща негативизма и ти става кофти. Инак да казвала си ми го и преди и благодаря за което, полезни съвети даваш.

Един от мен в тая насока. Най-често грешката е в това, че си мислим, че знаем кои са правилните ходове, но просто не ги правим. А всъщност, обикновено имаме грешната стратегия. Колкото повече допускаме, че мислим грешно, толкова по-добре.

Не се мъчи само да действаш възможно най-близо до убежденията си, старай се да изгладиш и самите убеждения.

LadyDi
08-09-2013, 09:09
Ако си умен и красив, а още си нямаш приятелка, може би е време да спреш да вярваш на мама и баба, че си умен и красив

Chacho
08-09-2013, 09:10
Или да се отдадеш на кръвосмешение :razz:

Сори, не се сдържах, промотирам си антитабутата

TheNormalGuy
08-09-2013, 12:49
Не, не вярвам на мама и баба, вярвам на огледалото.

LadyDi
08-09-2013, 12:55
Не, не вярвам на мама и баба, вярвам на огледалото.
Ами, може би... офталмолог?

ForsakenFreak
08-09-2013, 13:23
Всеки има този проблем, но някои просто не го изказват публично, а избират да го таят вътре в себе си, да го пренебрегват и да не му влагат такова голямо значение, но истината винаги ги преследва.

tHe_COolEst_GIrl
08-31-2013, 14:48
Излизай по клубове, барове, където очите ти видят и ще видиш колко мацки ще ти налетят, че и други пичове ще си намериш ;)

Tsukuda_Hiroshi
09-01-2013, 05:54
^tHe_COolEst_Girl от скоро я забелязвам, че дава tHe_COolEst_кОментАри. Права е. Ако стоиш само пред огледалото да си се възхищаваш, няма как да си хванеш приятелка.
Другото, което мисля е, че момичетата/жените (не те знам на какви налиташ), не винаги търсят красиви. Понякога искат Умен, понякога от типа "лошо момче", понякога просто си падат по задръстеняци. Трябва да знаеш точно кой си, какво можеш да предложиш в 1 връзка на даден човек и какво ти самият искаш от връзката. Но според мен си малък още и за това не ти се лепят. Момичетата съзряват по-рано от момчетата (психически и физически) и за това си падат по батковци. Ако си на 16-17, ако ще Аполон да си - няма да ти връзват много. Точно заради възрастта.
Друг е въпроса, че сме и в криза. Пара му е майката! И все пак - ти решаваш: ако ще го играеш с пари, няма да имаш "свястна" приятелка. От мен да знаеш ;)

tHe_COolEst_GIrl
10-25-2013, 11:40
^tHe_COolEst_Girl от скоро я забелязвам, че дава tHe_COolEst_кОментАри.

Айй мерси много :) . Изчервих се :oops: