PDA

View Full Version : Досадната тема за първият път!



IvetVasileva
08-08-2013, 06:17
Здравейте приятели.Първо искам да ви се извиня ако вече съществува такава 'досадна' тема.
А сега да ви запозная с проблема си и да ви помоля да давате мнения,с които може да ми помогнете,а не да критикувате.

На 18 години съм.Девствена съм.Занимавам се с едно момче вече повече от година и мисля,че все повече наближава Моментът.Притеснявам се как ще се случи?Дали ще боли?Ще има ли кръв?(Какво да правя в такъв случай-честно казано малко ме е срам,а и сигурно ще изпадна в паника).Ами ако първият път не го направим в леглото?

Изчетох хиляди форуми и на всякъде пише почти едно и също..Ще кажете "С четене на форуми няма да стане","Бъди себе","Щом си чела и на други места,защо ни занимаваш с глупости?"
Знам,че е така,но може би като прочета мненията ви ще ми олекне и ще се поуспокоя.
Благодаря ви предварително! :)

Djara
08-08-2013, 06:41
Момчето ти да те възбуди много добре и после проникването. Кръв, болка и т.н. какво толкова те притесняват?

Smrazqvashta
08-08-2013, 06:56
Не е задължително да има кръв и да боли. Ако не на легло поне първият път, къде тогава? Ще ви е най-комфортно там, поне на теб.

Поговори с твоя момък, той трябва да знае какво да прави.

Cloud9
08-08-2013, 07:40
Момчето трябва да знае,че си девствена и да бъде нежен.Много внимателно трябва да подходи с теб.Кръв не е задължително да има и не очаквай да е като кранчето за топлата вода.Болката я има не е най-приятното нещо на света, но с достатъчно подготовка всичко ще е наред.Няма страшно.Само трябва да си сигурна, че той ще е човекът, т.е. можеш да разчиташ на него да не те нарани по време на акта

IvetVasileva
08-08-2013, 08:07
Благодаря ти много :) наистина е доста успокояващо :))

marilyn
08-08-2013, 15:03
Сигурно ще боли и ще има кръв. Но може и да няма, може и да не те боли... индивидуално е. Хубаво е да знае, че нямаш опит, да те предразположи, да те отпусне. Трябва да си влажна. Просто не се плаши... не се притеснявай, отпусни се и не мисли дали ще те боли или после ще тече много кръв. Изобщо това го изключи от съзнанието си. Отдаваш се на момента и това е.

fUcKsMiLe
08-08-2013, 16:56
marilyn го каза много точно.
Само не се притеснявай и когато дойде момента, просто опитай максимално да се отпуснеш.

CuzYouLoveMe
08-08-2013, 18:14
Поговори с твоя момък, той трябва да знае какво да прави.

Това.Просто нямам на идея как може да си на 18 и да задаваш такива въпроси.Аз като бях на 12 имах много по - богата сексуална култура от теб на 18 ... не знам, според мен на толкова би трябвало да ги знаеш тези работи.Тези въпроси обикновено ги вълнуват 15 - 16 годишните, но както и да е.
Не при всяка има болка и кръв.Разбирам, че се шашкаш от мисълта за кръв, но спокойно, най - вероятно ще е 2 - 3 капки, не повече, а и при много момичета тя се появява след акта за няколко дни.Болката - боли, боли, колко да боли ... ще стиснеш зъби за 2 минути и после ще имаш много приятни преживявания :)
Според мен много по - добре ще е за теб (особено първия път) да сте на легло, защото ще ти е по - удобно. :)
Ако не се получи от първия път, спокойно, при много е така, а и ти не очаквай много. :)
И не на последно място - обогати си сексуалната култура задължително преди да започнеш да правиш секс ! Хубаво е, че се интересуваш за това преди да пишеш теми от сорта на "Бременна ли съм?" . И използвайте презерватив!

baby_baby
08-08-2013, 20:36
Ще те боли малко също ще имаш и малко кръв не се знае при всяко момиче е различно но не се притеснявай отпусни се и всичко ще си мине

IvetVasileva
08-08-2013, 21:24
Благодаря ви много! :) изчетох хиляди форуми,но никъде не пише...кръвта веднага ли се появява или малко след половия акт? :)

tori
08-08-2013, 21:30
Като се порежеш крйвта веднага ли се появява или малко по-късно?

Djara
08-09-2013, 00:27
След като се притесняваш за такива абсурдни подробности...може още и да не ти е дошло времето за това отдаване.
И кръв малко може да има, и болка може да има, твои течности със сигурност би трябвало да има, сперма ще се появи най-накрая, а преди нея прееякулатна... Може и при партньора да има някаква болка...всичко може. Няма план, няма правилно и грешно. Използвай предпазни средства за забременяване, вс друго са го писали вече.
Много го мислиш. Или го искаш и правиш или не.

muhtesemfan
08-09-2013, 16:18
Пуснете още 100000 теми за първия път :-x

Всяка жена има различно устроен организъм и тяло.Някоя може да я боли,а друга да не почувства нищо.Наблегнете на любовната игра,да се възбудиш достатъчно,може и да има,може и да няма,спокойно НЯМА да тече,сякаш те колят,не е болка за умиране.И ползвайте презерватив. :) Бъди спокойна,отпусни се. ;)

Баси,аз съм девствено 14 годишно лапе,че знам повече от теб :?

Rocknroll
08-09-2013, 17:05
Сигурно ще боли и ще има кръв. Но може и да няма, може и да не те боли... индивидуално е. Хубаво е да знае, че нямаш опит, да те предразположи, да те отпусне. Трябва да си влажна. Просто не се плаши... не се притеснявай, отпусни се и не мисли дали ще те боли или после ще тече много кръв. Изобщо това го изключи от съзнанието си. Отдаваш се на момента и това е.
+1
Индивидуално е.
Няма как да не се притесняваш,знам.
Но все пак не виждам какво толкова те притеснява,не се панирай,това все някога ще се случи,най-важното е дали е ''това'' момчето или просто си мислиш,че си на 18 и трябва вече да го правиш?Помисли си хубаво.
Всички написаха много точни неща.
Надявам се да си се успокоила,поне мъничко. :)

IvetVasileva
08-09-2013, 19:39
Много благодаря на всички!Наистина май съм малко по-спокойна.Хубаво е когато има кой да те поуспокой,дори и непознат да е! :)