PDA

View Full Version : Приятелски чувства... и не съвсем.



Just Smile :)
08-08-2013, 13:44
Здравейте, отново съм аз. Имам силна нужда с споделя с някого затова ще стискам палци да ме разберете :) ;дд
Откъде да започна...?
Мда, срещали ли сте човек, който по всички ваши изисквания е 'перфектен'? Той е човекът и точка?
Скоро се запознах с едно момче, което е точно такова. Мило, добро,умно, изключително зряло, забавно, красиво, немрънкащо, ...просто страхотно! Хубаво е, че и той ме мисли за нещо такова. Имам предвид, че се усмихва постоянно, когато говори с мен, търси вниманието ми, разпитва ме за проблемите ми и ми споделя свои собствени. И аз май забравих да спомена, че въпросният човек е с три години по-голям от мен.
Така... той е барабанист (много добър при това) и на всичкото отгоре живее точно под мен. Стая под стая. И хобито му е да готви, хахах. :))
Дотук добре, а къде е проблемът? Проблемът е Тя. Неговата тя ;( Много са сладки и наистина много си отиват. Много ми е виновно да го ревнувам. А той с всеки изминал ден ми става все по-близък, ох...
И въпросът е: какво да правя?
Не мисля да му признавам поради две причини:
1. Разказа ми една история за една негова приятелка, която също като мен го е харесвала много. Само че тя му е казала: 'Ако някой ден се разделиш с нея, винаги можеш да потърсиш мен. Аз не искам да ви разделям.'. И той естествено не бил много зарадван от такова признание докато е обвързан.
2. В действителност няма да му е приятно да разбере, че ОЩЕ едно момиче го харесва. Не, не че няма да му е приятно, а по-скоро на този етап, ако ме разбирате? Той минава за Много Готин и има защо. Съответно представителки на женски пол, които да са с него, си има... Шансът ми е едно на петдесет... най-малко.
Моля ви, хора, дайте ми някой друг умен съвет. Момчето наистина си заслужава всяка сълза и всяка въздишка, която може да съществува. Не мисля, че ще се откажа от него... (в близките десет години? ;дд)
Благодаря предварително!

white knight
08-08-2013, 14:54
http://24.media.tumblr.com/a8c9dc91bf62ea21d206ecddec4b2acd/tumblr_mgr06hoMXx1r11q1qo1_500.gif
Той все пак си има приятелка ......Постави се на нейно място

nexttt
08-08-2013, 15:01
Приема те повече като близка приятелка. Когато скъсат, бъди до него и така биха се получили нещата.