PDA

View Full Version : Аз и той



Tedi Petrova
08-08-2013, 19:47
Здравейте, искам да споделя историята си, за да дадете мнение дали да се откажа или да продължа да се боря за него. Познаваме се от 5 месеца, от 4 месеца излизаме, приятели сме, но нищо повече. Аз го харесвам много, той в момента харесва друго момиче. Въпросът е там, че правихме секс като си обещахме, че ще бъде "по приятелски" но ето, че аз се влюбих. Преди един месец спряхме да поддържаме всякакви контакти, не говорехме по телефона, не си пишехме, нищо. Но преди две седмици той ми писа.. започна да ми се обяснява как съм го била забравила, защо не съм се сещала за него и всякакви такива. Държи се адски мило, нежен е, грижи се за мен.. но само за момент. Когато се видим е мил и нежен, много добър.. но след 2-3 дни всичко се променя. Пак спираме да поддържаме контакт, а след седмици всичко се повтаря.. Пак започваме да се търсим, пак излизаме, пак правим онова нещо "по приятелски". Много съм объркана.. та въпроса ми е.. пука ли му за мен изобщо? Защо се държи толкова мило и сладко, а изведнъж изстива? Точно когато се сближим и се появява някаква пречка между нас.. не е честно, моля ви, помогнете :(

koteto4
08-08-2013, 19:57
Поговори с него . Кажи му да престане да се държи детински и да ти каже какво точно изпитва към теб , иска ли да се получи нещо сериозно или просто си неговото момиче "на повикване" . Ако чувствата му са сериозни и те харесва истински , супер , нека ти го докаже , ако не , тегли му една и продължавай напред с високо вдигната глава. Не е първия , нито последния и няма нужда да страдаш за някой , на когото не му пука за теб или да си губиш времето с някой неподходящ , докато вероятно изпускаш подходящият за теб човек , който ще те оцени и няма просто да играе игрички с теб .

Tedi Petrova
08-08-2013, 20:07
Признах чувствата си, но той мисли, че се шегувам.. объркана съм наистина. Но иначе е толкова мил, през повечето време когато ми говори ме гледа в очите, държи ръцете ми, преплита пръстите си в ръцете ми.. не знам какво да правя, наистина

koteto4
08-08-2013, 20:10
ох знам ги тези мили очички и знам колко объркващи могат да бъдат.Опитваш да се хванеш за всяко дребно нещо , което да те кара да мислиш , че чувствата му към теб са истински ,но в повечето случаи очичките , които правят , не означават абсолютно нищо.Силно се надявам при теб да не е така и да греша , но не е достатъчно само ти да признаеш чувствата си , накарай го и той да сподели своите .Бъди сериозна и му покажи , че чувствата ти не са шега и не може да си играе с теб .Ако продължи да се държи детински и да настоява , че се шегуваш , приеми го , просто не е бил човекът за теб.

Tedi Petrova
08-08-2013, 20:12
Много ти благодаря! :)

koteto4
08-08-2013, 20:14
ще се радвам да споделиш после какво е станало :)

feikk
08-09-2013, 08:21
Не се занимавай с тоя. Просто иска да се забавлява от време на време, а за това не му трябват чувства. Трябва му момиче, което да му връзва. Виж ако и на теб не ти пречеше, окей. Но не се води от свои собствени надежди без да имаш основания за тва. Питай го най-добре директно може ли да бъде сериозен към теб или не ? Оцени откровеността му след това.

Pedigree
08-09-2013, 09:50
Просто му е приятно от време на време да правите секс, има си подход, затова се държи мило, когато сте заедно. Същевременно не иска нищо ангажиращо, но не е и кретен, който ще се държи кофти, просто се наслаждава на това, което правите, без да задълбава.
Така ги виждам аз нещата. :)

Ogii
08-09-2013, 11:27
Няма лошо да си правите секс "по приятелски", но виждам, че за теб вече не е такъв. Щом си му казала и той си мисли, че се шегуваш, не иска друго от теб. Просто когато го засърби, се сеща за теб и става един такъв миличък, както го описваш, а след като го направите изчезва.

Rocknroll
08-09-2013, 16:16
Поговори с него . Кажи му да престане да се държи детински и да ти каже какво точно изпитва към теб , иска ли да се получи нещо сериозно или просто си неговото момиче "на повикване" . Ако чувствата му са сериозни и те харесва истински , супер , нека ти го докаже , ако не , тегли му една и продължавай напред с високо вдигната глава. Не е първия , нито последния и няма нужда да страдаш за някой , на когото не му пука за теб или да си губиш времето с някой неподходящ , докато вероятно изпускаш подходящият за теб човек , който ще те оцени и няма просто да играе игрички с теб .
+1
Просто е!
Или бъдете заедно или не.
Прочетох отдолу,че си признала чувствата си,но той мисли,че се шегуваш .. ъ?глупаво е да мисли подобни неща.Достатъчно зрял ли е,че да приеме нещата такива каквито са или ще продължава да увърта?
Поговори с него на дълго и широко.
Не мисля,че трябва да продължаваш с приятелския секс.Това е като да си викне някоя,когато му се прави и да знае,че ти винаги ще си на линия и да те вика за това.Не позволявай да си мисли такива неща! :)

Баща Ти
08-09-2013, 19:04
Иска да ти го мушка.

Ogii
08-10-2013, 06:49
+1
Просто е!
Или бъдете заедно или не.
Прочетох отдолу,че си признала чувствата си,но той мисли,че се шегуваш .. ъ?глупаво е да мисли подобни неща.Достатъчно зрял ли е,че да приеме нещата такива каквито са или ще продължава да увърта?
Поговори с него на дълго и широко.
Не мисля,че трябва да продължаваш с приятелския секс.Това е като да си викне някоя,когато му се прави и да знае,че ти винаги ще си на линия и да те вика за това.Не позволявай да си мисли такива неща! :)

+1
Не падай ниско с тоя, запази достойнството си, не бъди негова играчка. Има и други момчета, които ще искат теб самата, а не само п*тката ти.

soul1199
08-10-2013, 17:37
Кажи му че го обичаш,ние няма как да знаемкакво му е на него.Може и само за секс да те търси..

Tedi Petrova
10-26-2013, 20:32
Ами в момента той си има приятелка, аз си имам приятел.. :) С въпросното момче си останахме много добри приятели, ходим по дискотеки заедно, по някой път хапваме заедно, ходим по кафета и т.н. :) Чувствам го като брат, другите чувства изчезнаха. Но той в последно време се държи странно.. звъни ми непрекъснато, иска да излизаме без гаджетата си(само аз и той) без неговата и моя. Казва ми, че преди време е допуснал грешка спрямо мен, защото не ме бил взел на сериозно.. :D Но аз наистина го чувствам като приятел и дори той да иска да има нещо по-сериозно с мен аз вече не искам!
Адски много благодаря на всички, че ми помогнахте със съветите си да си отворя очите :)