PDA

View Full Version : Подбиране на книги



stanipich2
08-09-2013, 10:35
Здравейте, допитвам се до вас защото никакъв ме няма с книгите . От много време не съм чел книги и в момента не знам точно какво да взема , интересно ми е да чета нещо като усъвършенстване на най различни качества . Ще се радвам на малко помощ ,иначе ще купя сигурно нещо дето няма да го погледна после .

horacio
08-30-2013, 19:05
Кажи какво би ти харесало, по действителен случай, за различни култури или какво?

stani_stani
09-29-2013, 13:17
Аз лично препоръчвам на всеки трилогията "Игрите на глада". Чете се на един дъх и книгата е доста по-добра от филма. Първата я прочетох за около 5 часа :D :D

EinGutesKind
09-29-2013, 19:44
Като начинаещ читател ти препоръчвам да се запишеш в някоя библиотека (ако си от Пловдив - Вазов). Влизаш, избираш си някоя, която те грабне, после по автор. Не може да се препоръча така, защото всеки е с индивидуални вкусове - на мен например ми харесва западноевропейската литература, на други - българската и така.

NissaN
10-10-2013, 12:21
http://www.store.bg/ избери си книга от тук...

DisappointedDreamer
10-10-2013, 15:14
Здравейте, допитвам се до вас защото никакъв ме няма с книгите . От много време не съм чел книги и в момента не знам точно какво да взема , интересно ми е да чета нещо като усъвършенстване на най различни качества . Ще се радвам на малко помощ ,иначе ще купя сигурно нещо дето няма да го погледна после .

Пиши в гугъл 100 книги, които трябва да прочетеш преди да умреш.

Би те заинтригувало, ако искаш да усъвършенстваш някакви качества. Като compassion и знания, например :Д

Skeletoner
10-10-2013, 15:30
Здравейте, допитвам се до вас защото никакъв ме няма с книгите . От много време не съм чел книги и в момента не знам точно какво да взема , интересно ми е да чета нещо като усъвършенстване на най различни качества . Ще се радвам на малко помощ ,иначе ще купя сигурно нещо дето няма да го погледна после .

Хай,

Напомняш ми една история, която наскоро ми разказаха.

Отишли двама глупци в планината при митичният Мъдрец.
Срещнали се и го попитали:
-Извинявай, но как можем да станем толкова мъдри като теб.
-Просто трябва да прочетете 5 книги.
-Супер(много се зарадвали), а можеш ли да ни кажеш кои са те ?
-За да намерите своите 5 книги, първо трябва да прочетете 10.000

Та, пожелавам ти да намериш своите 5 книги.

Поздрави,
Батя Skeletoner