PDA

View Full Version : Проблем



cool_99
08-09-2013, 11:05
Здравейте, момче съм на 14 години, от не толкова голям град. По принцип имам добри, приятелски отношения с момичетата, разбираме се. Просто искам да уточня, че не съм някакъв аутсайдер. Досега съм нямал приятелка. Това не ми е правило проблем да се забавлявам с приятели. Скоро бях на басейн. Там видях две много красиви момичета (поне на мен ми харесаха). Исках да се запозная с тях, да им се харесам (естествено ги видях по различно време). Имам добър външен вид. Е, тялото ми не е много във форма, но и не съм чак дебел. Висок съм - 1.80. Както казвах... исках да се запозная с тях, но проблемът е... че НЕ ЗНАЕХ какво да кажа. С други думи - как да подходя. Бих искал някой да ми даде някакъв съвет занапред, защото още се ядосвам, тъй като не се запознах с момичетата, а може и да не се видя никога повече с тях.

Rocknroll
08-09-2013, 16:20
Просто отиди при желаното момиче и я заговори.Не се притеснявай въобще.Кажи й,че е красива и си говорете нормални неща.След известно време я попитай за фейсбук или нещо такова и това е. :) След като се престрашиш веднъж,вече ще можеш нормално да контактуваш с момичетата. :) Отпусни се!

cool_99
08-09-2013, 19:41
Благодаря, но може ли да ми кажеш по-конкретно как да я заговоря. :)

Lilanda
08-09-2013, 19:52
При нашето поколение не ти препоръчвам първата ти дума да е комплимент. Не казвам да се държиш грубо и арогантно де. :lol: Опитай със "Здравей, аз съм еди кой си. Изглеждаш ми симпатична /личност/ и реших да се запозная с теб. Ако нямаш нещо против, разбира се."

Rocknroll
08-09-2013, 20:06
При нашето поколение не ти препоръчвам първата ти дума да е комплимент. Не казвам да се държиш грубо и арогантно де. :lol: Опитай със "Здравей, аз съм еди кой си. Изглеждаш ми симпатична /личност/ и реших да се запозная с теб. Ако нямаш нещо против, разбира се."
+1
Да,така можеш да я заговориш.
@Lilanda,ако коментираш това което написах аз за комплимента,нямах предвид веднага да отиде и да й каже ''ЗДРАВЕЙ, МНОГО СИ КРАСИВА,ЧАК НЕ МОГА ДА ДИШАМ ВЕЧЕ'',а просто постепенно.То не,че тя няма да се сети,че има нещо,щом я заговаря. -.- ;)

yakuza_
08-09-2013, 21:56
на 14 1.80 друсашшшшшшшшшш ли народеееееееееееееееееее

Така така
08-09-2013, 22:53
Най-лесно е когато си с приятел и се чувстваш най-отпуснат. Отивате при тях и най-просто казвате "здрасти" (по-усмихнато).. те би трябвало да отговорят също "здрасти". От там питате примерно "как е", те ти казват нещо, примерно "ем добре печем се" ... и вие "ем на и ние, прайм си кефа" (малко така по-уверено нали). И готово, от там може мноого работи да говорите. Как се казват, на колко са, откъде са, ако са на почивка във вашият град питате дали ви харесва града, дали са идвали преди и мнооого други работи :)

Баща Ти
08-10-2013, 08:08
"Щи ям катерицата" също става :D

cool_99
08-11-2013, 10:13
Да се разкараш, също става :)