PDA

View Full Version : Споделете за ..



ednagolqmataina
08-09-2013, 13:17
Направих темата да може да прочета повече мнения по въпроса, който ме мъчи от дълго време : Събирали ли сте се отново с бивш, как са ставали нещата, за да се съберете и кой пръв е поемал инициативата за това ? Изобщо какви са начините, за да се получи отново ?

Rocknroll
08-09-2013, 16:09
Да се върнеш при бивш,е като да четеш стара книга-знаеш какъв е края.

Minwu
08-09-2013, 22:55
^ при това - лоша книга

Баща Ти
08-10-2013, 08:18
Имам една бивша, която ми се натиска и мисля да си шибам, но да съм се събирал с някоя -не.

cw3tty
08-10-2013, 10:28
събирала съм се. ходех преди мнооооого време 1 месец с едно момче и общо взето го нараних и скъсахме. аз тогава си бях голямо л@йно. след няк'во доста време почнахме да поддържаме някакви приятелски отношения. в крайна сметка се влюбих и ми беше най-дългата, сериозна и хубава връзка. после пак аз приключих отношенията ни въпреки, че ми беше доста трудно, ама си трябваше. още имам чувства към него и той към мен, ноо не ми се повтаря, беше много хубаво -да, но имаше и доста неприятни моменти.

AnarchyBoy
08-10-2013, 11:14
Да се събереш с бивш е възможно най-глупавата идея Like ever! :lol:
Щом веднъж сте скъсали не се е получило, още като тръгнете вие ще знаете как ще свърши всичко - както предния път..
Абе, не си е работа.. :D

heartsdesire
08-10-2013, 11:15
В GLAMOUR пишеше, че някаква простила на бившия и се оженили. Толкоз.

PainMonopoly
08-10-2013, 14:16
Не, и са ми много странни някви двойки дето само късат и се събират пак... Много ми е неорганизирано.

fifince93
08-10-2013, 16:12
За мен да се събера с бивш беше най-голямата грешка в живота ми. След поредното ни начало имаше 2-но повече сълзи от моя страна, 2-но повече подигравки от негова и по този начин просто загубих 2 безценни години от живота си. Е краят беше повече от ясен, но този път го сложих аз и просто беше категоричен. Заличила съм всичко възможно свързано с него. Останаха само едни спомени, за които като се сетя ме хваща толкова яд, че няма и на къде.

soul1199
08-10-2013, 17:29
Пробвала съм този вариант,но не беше много благоприятен.Аз поех инициативата,уж се събрахме,но нещо пак не се получаваше.Мисля че е безсмислено да се връщаш при бивш.

psychopath
08-10-2013, 23:45
събирала съм се. ходех преди мнооооого време 1 месец с едно момче и общо взето го нараних и скъсахме. аз тогава си бях голямо л@йно. след няк'во доста време почнахме да поддържаме някакви приятелски отношения. в крайна сметка се влюбих и ми беше най-дългата, сериозна и хубава връзка. после пак аз приключих отношенията ни въпреки, че ми беше доста трудно, ама си трябваше. още имам чувства към него и той към мен, ноо не ми се повтаря, беше много хубаво -да, но имаше и доста неприятни моменти.

За такива като теб, приемам за окей насилието над жените. :D
В случая той си е виновен, защото е п'утчица, но ти пък си евтин парсал, който не знае какво иска. : )

fUcKsMiLe
08-11-2013, 12:28
Не, и са ми много странни някви двойки дето само късат и се събират пак... Много ми е неорганизирано.

Мда, много е кофти. И за двойката и за евентуални "кандидати" за бъдеща връзка :Д


Да се върнеш при бивш,е като да четеш стара книга-знаеш какъв е края.

Съгласна.

cw3tty
08-11-2013, 17:25
За такива като теб, приемам за окей насилието над жените. :D
В случая той си е виновен, защото е п'утчица, но ти пък си евтин парсал, който не знае какво иска. : )

ами да ти кажа - не е. аз, че постъпих зле и необмислено си го признавам.. а какъв 'парсал' съм от 2 изречения едва ли би могъл да разбереш (:

в момента въпреки, че не ходим 2мата винаги се подкрепяме, дори при огромни проблеми и съм се убедила, колкото и тъпо да звучи, че ще е така винаги.
от моята връзка с бивш мога само да кажа, че спечелих човек, който мина и ще минава през Ада за мен, както и аз за него.
убедена съм, че половината сега ще ме нападнете, че няма как да е така, но е факт.

nezabelejimata
08-11-2013, 20:49
Правила съм го и както много хора казаха краят ПОЧТИ винаги е същия ... Така, че общо взето няма смисъл... Но ако е много голяма любов, скъсали сте защото няма какво да правите или нещо такова, защо да не пробвате пак :D

baby_baby
08-11-2013, 21:23
Събирала съм се с един бивш и резултата бесше следния : аз му вярвах той си ме лъжеше (ходеше и с още 1) при което аз плаках обаче го скъсах и днес ми званя обаче аз не дигнах и някви смс ми е писал че иска да се събереме пак но това няма как да стане много ме нарани и веднъж направих грешката да се събера с него но повече няма да я правя....

psychopath
08-11-2013, 23:26
ами да ти кажа - не е. аз, че постъпих зле и необмислено си го признавам.. а какъв 'парсал' съм от 2 изречения едва ли би могъл да разбереш (:

в момента въпреки, че не ходим 2мата винаги се подкрепяме, дори при огромни проблеми и съм се убедила, колкото и тъпо да звучи, че ще е така винаги.
от моята връзка с бивш мога само да кажа, че спечелих човек, който мина и ще минава през Ада за мен, както и аз за него.
убедена съм, че половината сега ще ме нападнете, че няма как да е така, но е факт.

Щом от 2 изречения си правя извода, че си парсал...представяш ли си какво щях да мисля за теб, ако те познавах по-добре?

cw3tty
08-12-2013, 15:27
искрено ме забавляваш

Ivaaaaa
08-12-2013, 22:45
аз много обичах бившия си и мисля, че все още го обичам
въпреки, че от тогава мина доста време преди да тръгна със сегашния ми приятел, към когото не съм сигурна какво точно чувствам
ние не се разделихме поради несходство в характерите или неразбирателство, ами защото той замина да учи в Щатите и аз реших, че ще е най-добре да сложа край на връзката ни
дали бих се събрала с него? едва ли
не е честно спрямо сегашния ми приятел, спрямо мен
its over

Cloud9
08-13-2013, 08:31
Зависи колко дълго сте били разделени и каква е била причината за раздялата.Имам приятелка, която почти всеки ден къса с нейния. Аз лично се върнах при моя след почти половин година раздяла, но се бяхме разделили заради независещи от нас обстоятелства. Страдахме много, но това ни накара да разберем, че сме един за друг. Така че нещата не са само черни или бели.Зависи си от много неща

marilyn
08-13-2013, 16:02
Не бих се върнала при бивш, един път край- за винаги край. А и освен това щом един път сме скъсали, ще е заради сериозен проблем.