PDA

View Full Version : Програма за хранене



zlatniq
08-09-2013, 23:03
Здравейте може ли да ми направите програма за хране. Ако може да ми направите програма за хранене за качване на маса.
Всеки ден по колко пъти да ям какво да ям в колко часа да ям. Също забравих да кажа че имам бърз метаболизъм.

Баща Ти
08-10-2013, 08:56
Искаш да си нацепена батка, а?

.:Anonymous:.
08-10-2013, 10:17
Яж повече яйца (наблягай на белтъците), може да взимаш извара мисля че се продава по 20/100 протеин ако не си е купи домашна, също и бирена мая. Зависи къде искаш да качиш маса дигай по-тежко с по-малко повторения. Протеина е основата на качването на маса.

DownloadVirus
08-10-2013, 10:50
Яж повече яйца (наблягай на белтъците), може да взимаш извара мисля че се продава по 20/100 протеин ако не си е купи домашна, също и бирена мая. Зависи къде искаш да качиш маса дигай по-тежко с по-малко повторения. Протеина е основата на качването на маса.

По-скоро на целите яйца и въглехидратът е в основата на качването на маса.

Illusion772
08-10-2013, 16:32
Нали знаеш че в сайтове като бб-теам и bodybuilding.com си има готови хранителни режими, ние тук няма начин да ти направил поради ред причини.

maldini
08-10-2013, 17:08
Пич никой няма да тръгне да ти прави програма. Най- малкото не знаем и колко кг си ,от колко време тренираш и тн. Започни да четеш ,да се интересуваш от тея неща. Има хиляди статии в нета и експериментирай с храненето ,докато не видиш кое ти действа най- добре.