PDA

View Full Version : Не знам какво се случва...



RossitsaR
08-10-2013, 00:24
Влюбена съм страшно много, чак не ме свърта на едно място. Влюбена съм в момче, което изглежда и са ми казвали, че е адски срамежливо. Дава минимални сигнали, че ме харесва. Мои приятели са му казали, че аз го харесвам. Така излиза, че той знае по каква земя ходи, а аз стъпвам на сляпо. Не мога да си седя така. Писах му утре да се видим да си поговорим. Искам да говорим за това, че мисля, че не е честно той да знае за положението ми, а аз да нямам представа за неговото, мисля че е честно поне да си хване т***ците в шепичка и да ме отреже, ако не ме харесва. А ако ме харесва, дали това, че аз съм направила крачката може да го отблъсне? Дали това, че аз съм показала слабостта си може да ми изиграе лоша шега? Ще се чувства ли той над мен? Дали изобщо да водя този разговор, или да оставя нещата в негови ръце? Колкото и да сме равноправни, как се чувстват момчетата, когато ние правим първата крачка?

maldini
08-10-2013, 00:47
Чувстват се добре. Много момчета ги е срам да направят първата крачка ,така че това едва ли ще е проблем. Дори съм сигурен ,че му е станало приятно ,че ти си направила първата крачка . След като е срамежлив едва ли много други момичета преди теб са го заговаряли. Имай предвид,че срамежливите момчета по никакъв начин не показват дали имат влечение към някое момиче . Имам предвид ,че той също може много да те харесва,но да не ти го показва. Говори с него и си изясни нещата . Няма смисъл да си губиш времето в догадки.

Ogii
08-10-2013, 06:43
Не мисля, че като си направила първата крачка си го отблъснала. Ние мъжете не гледаме на боб, защото има момичета, които харесват момчета, но по никакъв начин не го показват и после се сърдят, като момчето не им е обърнало внимание. Това, че си му признала, не те прави слаба, ако е свестен, няма да се чувства над теб. Аз примерно, ако знам, че някое момиче ме харесва, ще я поканя да се видим, да изясним неща и да кажа истина дали и аз я харесвам или не, да не таи напразни надежди. Но щом е толкова срамежливо, сигурно много го е срам. Пак ти казвам, не сме гадатели и аз нямам нищо против, момичето да направи първата крачка.

Баща Ти
08-10-2013, 08:22
Хвани му пакета.

Rocknroll
08-10-2013, 10:47
Чувстват се добре. Много момчета ги е срам да направят първата крачка ,така че това едва ли ще е проблем. Дори съм сигурен ,че му е станало приятно ,че ти си направила първата крачка . След като е срамежлив едва ли много други момичета преди теб са го заговаряли. Имай предвид,че срамежливите момчета по никакъв начин не показват дали имат влечение към някое момиче . Имам предвид ,че той също може много да те харесва,но да не ти го показва. Говори с него и си изясни нещата . Няма смисъл да си губиш времето в догадки.
+1
Поговорете си само двамата.Щом е срамежлив,му вдъхни кураж,да си признае,че те харесва,ако е така,разбира се,ако ли не,да си обира крушите и да се маха. :D

PainMonopoly
08-10-2013, 16:43
Да направиш първата крачка не е признак на слабост, а на сила. В неговия случай ще се зарадва, че ти вършиш работата, която уж той трябва да свърши, ама не може, заради срамежливостта си.

Dani_Kenobi
08-10-2013, 22:33
Това с хващането на пакета действа безотказно :D