PDA

View Full Version : Всичко започна на шега , а сега се чувствам зле .



ani_17
08-10-2013, 09:54
Всичко започна на шега , а сега се чувствам зле . Заиграх се с едно момче на шега без да влагам никакви емоции , а сега когато не се виждаме ми липсва адски много . Говорихме си и стигнахме до извода , че не искаме сериозна връзка или по точно аз го казах само за да не изглевдам като глупачка която е хлътнала много жестоко . И сега не знам какво да правя .Хората които бяха около нас казват , че изглежда , че много ме харесва , но се е изплашил от това да не бъда не сериозна и да се разочарова .

heartshapedbox
08-10-2013, 10:04
Ами стани сериозна. :Д

paradosou
08-10-2013, 10:12
Хората които бяха около нас казват , че изглежда , че много ме харесва , но се е изплашил от това да не бъда несериозна и да се разочарова .
Ако са прави... поредната драматична ситуация. На твое място не бих правила повече нищо. В случай че той наистина държи познанството ви да прерасне в нещо повече, ще се постарае да го постигне.
Не знам на колко сте, ама... за мен момче, което изкуствено си поставя прегради и си спира поривите от страх, не си заслужава вниманието. Ще си заслужава, когато започне да си отчита грешките и се научи да се пази, без обаче да гледа света през черни очила и да подозира всеки. Това, разбира се, не значи че другата крайност (пр. безразборно да се впуска в случайни авантюри) е по-адекватна.
Не знам как тия разговори, засягащи евентуалните ви бъдещи отношения, преди още да има каквото и да е развитие не ти убиват тръпката. Според мен най-доброто, което можеш да направиш в момента, е да продължиш сама/да си потърсиш щастието другаде.
:)

Chacho
08-10-2013, 10:14
Иди и кажи "Ей, беше ме страх да призная, но имам чувства към теб и се надявам на нещо по-сериозно. Сигурен ли си, че не искаш да си дадем шанс?"

Rocknroll
08-10-2013, 10:39
Иди и кажи "Ей, беше ме страх да призная, но имам чувства към теб и се надявам на нещо по-сериозно. Сигурен ли си, че не искаш да си дадем шанс?"
+1
Просто му кажи,че си била уплашена.Просто кажи какво чувстваш. :)

AnarchyBoy
08-10-2013, 15:56
Най-хубавите неща винаги започват на майтап.. :)

fifince93
08-10-2013, 16:04
Най-хубавите неща винаги започват на майтап.. :)

+1 . Покажи му, че не ти е безразличен и, че в същност искаш нещо по-сериозно. Или просто наистина иди и му кажи, че си се уплашила и в същност искаш да имате нещо повече от приятелство :)

soul1199
08-10-2013, 17:31
Говорете и го попитай,какво иска найстина и му кажи и ти как се чувстваш.