PDA

View Full Version : Момче -кретен, псевдо- приятелка или ?



fama
08-10-2013, 12:06
Ще съкратя историята до там , че имах връзка ( почти 3 години ) с едно момче , с което след като се разделихме не поддържахме контакт 2 месеца , след това започнахме да се чуваме и виждаме само за секс. Отт тия чести срещи аз пак се привързах и започвахме да се караме по-често, защото аз исках отново да си бъда с него , уви той го беше раздал на живот и забранени неща. Както и да е , през 2 седмици ние се виждахме , правихме за ден-два всичко което правят влюбените двойки, обичахме се , всички там неща ама все излизаше нещо и се получаваше караница и просто спирахме да се търсим . Хубаво , ама аз си намерих приятел който беше в компанията на бившия , не пряко но чрез общи приятели . Чувствах се добре с него, харесваше ми , всичко ок , докато той не решил да му каже и да го пита дали имало някакъв проблем за него. Бившия ми първоначално казал , че не и много се радвал , но след два дена явно премислил нещата и просто и ясно забранил на момчето да се вижда с мен , защото видиш ли аз съм била неговото момиче и не искал да ме дели с никого . И момчето , не знам поставил се на негово място ли какво преценил че бил прав и ме остави. Не ми е дотолкова това , то е ясно, че след като го е послушал нищо че знае че сме разделени от сумати време и не е фактор зза мен , изобщо не е трябвало да го послушва , а напротив. Но така поне видях , че не ми трябва такъв човек до мен . Това добре, бях ядосана на бившия , но реших да не се товаря с излишни нерви и просто предпочетох да оставя нещата така. Видяхме се с него , отново ме заобича и каза, че не му било приятно да ме вижда с други, на въпроса дали иска да е с мен винаги се отговаря с нне, защото не било сега времето , имало много неща които не съм знаела, бил промененн и такива неща. Е , ок аз пак си преживях това някак си , нооо идва вече голямото НО . След вдве седмици от последния ни разговор, който протича през по-голямата част в обясняване в любов, хубав секс, ласки и прочие аз разбирам че нашия си има приятелка и си излиза с нея , кояттттттттто е всъщност моя приятелка . Същата тази, ми пише милички неща и целувчици , а всъщност каква била работата. Да кажете, че не знае че съм била с него , не е така , напротив даже си знаеше и доста неща. И след като го потърсих просто така, исках само да го видя , за да разбера дали е добре, какво прави , и да видя дали ще ми каже за нея получавам насреща- добре съм, но нямам време да се видим , не съм спал сумати дни , зает съм , чао . И това е последния ни разговор. Значи , аз мога да съм сама, може мен момчетата да ме оставят като им се каже , а не може уважаемия да се види с мен и да ми каже така и така с нея съм , или поне тя , така ли ? Не знам , аз ли греша някъде в отношението си, приех нещата , кофти ми е наистина , искам да говоря с него , да го видя поне , но няма . Та, това е моята история , доста заплетено и типично детско . Но , такива са тия години, всички сме в еднаква драма явно, просто в различен период от време . :)

granger
08-10-2013, 12:39
Използвал те е за секс,докато си намери постоянно гадже. Достатъчно тъпо. + Изкривил е така нещата,че е изгонил буквално другото момче от теб, което също е постъпило тъпо,съгласявайки се. Но от цялата история най-глупава излизаш ти. Загърби го,бе.

Rocknroll
08-10-2013, 12:56
Използвал те е за секс,докато си намери постоянно гадже. Достатъчно тъпо. + Изкривил е така нещата,че е изгонил буквално другото момче от теб, което също е постъпило тъпо,съгласявайки се. Но от цялата история най-глупава излизаш ти. Загърби го,бе.
+1
Пълен пикльо.
Бий му шута следващия път като ти се обади и му кажи да се радва на компанията и секса на другото момиче и слагаш точката.Ще видиш каква ще е реакцията му,след това и дали ще те търси още после и ще видиш какво всъщност има към теб.Това е най-правилното според мен. ;)

Lilanda
08-10-2013, 12:59
Загърби го,бе.
.

AnarchyBoy
08-10-2013, 13:11
Тегли му майната и тваЙ.

Баща Ти
08-10-2013, 13:31
Викни го у вас и като си извади оная работа, му кажи "С тва нема да ме плашиш" и му тегли един бой с точилката.

Да си знае, че има "жени", има и жени.

fenastz
08-10-2013, 14:33
Спри да се виждаш с него

fama
08-11-2013, 07:34
Обаче колко бързо човек забравя друг, когато срещне някой с по-голяма изгода. Аз нито съм всяка вечер по дискогиките, нито се дрогирам , още по-малко средата ми изобщо не е такава , обаче те явно са се надушили и затова сега лен изцяло ме забравиха. чудо

Chacho
08-11-2013, 08:17
Боли те хуя, не си сбъркала в цялата история. Заеби ги и си намери свестни хора.

fama
08-12-2013, 11:58
Ей хора ще убия някого . Всичко си ми беше наред до днес сутринта... СНощи излязох с приятели на дискотека и бившия ми беше там. Е, наистина няма такова безразличие, никога не го бях виждала да ме гледа с такова отегчение и без грам интерес.Думите му бяха само ''какво става'' и нищо повече, нито се спря при мен , нито нищо. Помислих си, че е изнервен нещо , или има няккави проблеми и затова не му се говори. Това го приех, обаче завършека на вечерта беше покъртителен. Тръгвам да се прибирам и минавам покрай едно място, където седеше той и неговият най-добър приятел , спрях се и седнах за 5 минути . Вярвате ли ми, не знаех какво ще ме очаква след малко . Отново никкакъв разговор, само приятелят му си говореше с мен . ДОкато не дойде тази новата, моята уж приятелка , която като ме видя й спече много яко филма, явно не ме очакваше изобщо. Ии идва тя, поздрави ме , погледна го и той я придърпа към себе си , разцелува , бебе й вика , и я сложи на крака си и започнаха да се гушкат и мляскат , а аз съм до тях , само приятелят му е между нас . Вярвате ли ми , тогава не реагирах по никакъв начин ,мислех си че сънувам , че не е реално това . Оказа се, че той я е събудил (беше към 4;3) и тя дошла заради него . Възхищаваше й се колко много бонбончета била взимала, даже повече от него , и колко била свежа не знам си какво и приятелят му вика ,че не я бил оставил да спи , толкова я бил изморил тия последните дни и аз направо както си говореха и казах, че тръгвам , хванах си таксито , въпросната шматка остана да го чака с една нейна дружка , докато те отидат до магазина и след това Бог знае какво са правили .
Честно не можах да повярвам на очите си , не можах да заспя защото пред очите ми беше тая гледка постоянно и мляскането им . От сутринта не съм спряла да се тровя и да викам , не мога да се позная. Такава ярост има в мен в момента, чувствам се жестоко унизена и предадена .

ge6aaaa3
08-12-2013, 12:04
Ъ... Аз ли нещо не схващам или сте се вкарали в някаква сапунка? Нали сте бивши? Какво те е*е той с коя се мляска?

fama
08-12-2013, 12:09
Бивши или не, не може до преди 20 дена да ми се обяснява колко съм единствена и какви планове има за нас, и днес да е с нея до мен на една педя разстояние и на мен нито една дума да не е казал , а нея да я бебосва. ЗНачи той може да забранява на еди си кой да не ме занимава, пипа , да има контакт с мен , само и само да не ме вижда с никой до мен , а в същото време да се целуваме с тая ??

ge6aaaa3
08-12-2013, 12:11
Ми, пича ако му е бил приятел, нормално да спре да се занимава с теб. Те ще си останат приятели години наред, а с теб ще е някой друг месец... ;) Казаха ти, остави ги да си правят каквото искат, ти си хвани друг и така...

fama
08-12-2013, 12:22
Ти май явно не разбра историята или аз не съм написала както трябва .

Настоящата приятелка на бившия ми , ( с който последно се видяхме преди 20 дена , спахме си заедно, излизахме си , говорихме си , всичко от-до) снощи не ми каза нищо повече от ''какво става'' и нямаше нищо общо с държанието му каквото е по принцип към мен . Момичето с което ходи , е моя приятелка и явно през тия 20 дена те са се надушили (нищо че тя преди се занимаваше с най-добрия му приятел, и са спали заедно и т.н. ( тоя същия който седи на пейката до мен ) та той я бебосва пред мен , разцелува , мляска и прегръща , докато аз съм до него и не ми е казал изобщо че си има приятелка , нито тя ми е казала нещо , което не го намирам за честно спрямо мен , след като той ми ограничава контактите с момчета, защото не искал да ме дели с никой . Разбра ли сега? Той прави каквото си иска, и то не с коя да е , а с моя приятелка и то не къде да е ми точно на педя разстояние до мен . Бас хващам , че тя не знае че преди 20 деена по същия начин по който гоовори на нея , и я докосва и не ми се мисли още какво , го е правил на мен . Но да , не е честно . не е . не заслужавам такова нещо , поне трябваше да разбера от него , че си има приятелка , а не посредством други обстоятелства.

baby_baby
08-12-2013, 12:52
Жалка постъпка от негова страна според мен остави го мъже много ;) Някои ден ще се осъзнае и ще те търси пак 100% но ще е късно :)

jasmins
08-12-2013, 12:57
Ама вие с тази твойта "приятелка" още ли сте приятелки?

fama
08-12-2013, 13:00
Не, разбира се . Здравей и здрасти , аз вече не искам нищо общо с нея. Преди знаеше много работи за връзката ми с него , ама от известно време изобщо не съм й споделяла нищо относно това .

jasmins
08-12-2013, 13:03
Браво, тегли им майната, те не те заслужават!!

ge6aaaa3
08-12-2013, 13:08
В случая приятелката ти е тази, която те е предала...

soul1199
08-12-2013, 16:59
Мисля че и двамата(бившия и приятелката ти) са боклуци и няма смисъл да се занимаваш с тях.Прекъсни сексуалните ви отношения,няма смисъл,той няма да се върне при теб.Намери си нов и продължи напред,защото погледа назад връща старите спомени.

Illusion772
08-12-2013, 18:29
Първо към авторката - Не се обиждай и не се опитвам да hate-вам
Но историята ти на 100% доказва че 99,9999999999% процента от момичетата биват привлечени от боклуци.....

jasmins
08-12-2013, 20:10
Но историята ти на 100% доказва че 99,9999999999% процента от момичетата биват привлечени от боклуци.....
You don't say?!

existenz55
08-12-2013, 22:04
Ако бях на тоя пич на мястото и двете щях да ви плющя едновременно и да ви правя за 5 стотинки. Толкова ли не разбрала, че си само за еднократна употреба (еднократна не значи един път, а ползване когато ти е кефи хвърляне в кофата като намериш по добро) и като се появи по добро си в кофата? Пак си извадила късмет, че не ви е опънал и двте едновременно (късмет за теб, лош късмет за него) и да ви прати да пасете в обора,..

feikk
08-12-2013, 22:35
Първо към авторката - Не се обиждай и не се опитвам да hate-вам
Но историята ти на 100% доказва че 99,9999999999% процента от момичетата биват привлечени от боклуци.....

абсолютно.

Cloud9
08-13-2013, 08:41
Обичам когато момичетата се учудят, че мъжете лъжат, за да правят секс.Забелязала съм,че при момченцата /не мъжете,а момченцата/ важи "Моето си е мое,нищо че вече не го искам". Той иска само да зане,че си на повикване и че си само за него.Разкарай го тоя боклук и си вземи поука.

ge6aaaa3
08-13-2013, 17:09
Първо към авторката - Не се обиждай и не се опитвам да hate-вам
Но историята ти на 100% доказва че 99,9999999999% процента от момичетата биват привлечени от боклуци.....
Да, тя и 20-те жени, които познаваш, са 99,999999999% от жените на планетата. :)