PDA

View Full Version : Не съм щастлива..



byby0202
08-10-2013, 12:48
Здравейте! Пиша тази тема,защото искам да изкажа всичко това,което е в главата ми.Писна ми да се заблуждавам,истината е че не съм щастлива...
На 19 години съм,майка ми и баща ми са разведени още,откакто бях на 6 години.Живеят в различни градове,с доста голямо разтояние м/у тях.И двамата си направиха семейство.Аз съм студентка и уча далече и от двамата.Миналото лято работих на морето и често бях при майка ми.Тази година реших да дойда при баща ми и да изкарам шофиорския курс тук.Вместо обаче да живея при него,аз живея при баба ми.Когато стане въпрос за майка ми се започват караниците и обратно,като отида при нея-тя ми говори против него.Писна ми да се занимавам с тях.Имам си гадже,което живее близо до града на тати,но него не мога да му го представя,защото веднага ще се противопостави на връзката ни.С моя често се караме..нз вече,какво ще стане м/у нас..От друга страна имах три приятелки,от детските години,преди доста се чувахме,в момента само едната ме търси..Аз им писах на скайп и си писахме два реда..но явно на никой не му пука,дали съм добре или не.Отделно съквартиранката ми,с която живяхме цяла година се надявах поне 1 път да се обади.Преди една седмица,аз и звъннах да я питам,как е и какво прави.Тя УЖ ми обеща,че ще ми се обади..ХА ха..чудя се толкова ли е трудно,да звъннеш един телефон? или да драснеш един смс дори да е от Мтел или Глобул,пък да не говорим за писане във фб или скайп.В днешно време на никой не му пука за никого.Самотна съм..

yakuza_
08-10-2013, 13:29
И в крайна сметка ние какво можем да направим? Всеки си има проблеми, ама не прави теми за тях.

SurfSky
08-10-2013, 13:35
Когато си с приятеля си , пак ли се чустваш самотна .... Прекарвай повече време с него ако можеш ... Ходи насам натам,по кафета,дискотеки ... Разнообразявай деня си ... ?

SpiritInBlack
08-10-2013, 13:42
Леле, разгледах всичките ти 25 теми. Нямаш проблеми, просто самата ти не ставаш. Щастието е въпрос на избор , поне в по-голямата си част. Ти си решила да мрънкаш и да бъдеш такава. Никой не ти е длъжен , запомни го добре. Не търсиш помощ, просто на никого не му пука достатъчно за теб , за да му го кажеш.

Баща Ти
08-10-2013, 13:44
С гаджето ти правите ли секс? И там ли се чувстваш самотна и незадоволена?

byby0202
08-10-2013, 14:02
Когато си с приятеля си , пак ли се чустваш самотна .... Прекарвай повече време с него ако можеш ... Ходи насам натам,по кафета,дискотеки ... Разнообразявай деня си ... ?
Когато съм с него се чувствам малко по-добре,но ние се виждаме през седмица и ми е доста трудно..и се чувствам самотна...








Леле, разгледах всичките ти 25 теми. Нямаш проблеми, просто самата ти не ставаш. Щастието е въпрос на избор , поне в по-голямата си част. Ти си решила да мрънкаш и да бъдеш такава. Никой не ти е длъжен , запомни го добре. Не търсиш помощ, просто на никого не му пука достатъчно за теб , за да му го кажеш.
Не мрънкам,просто реших да споделя нещо,което тая в себе си.И да,виждам,че на никой не му пука за мен,точно затова се чувствам и кофти в случая.

//

Баща Ти-С гаджето ти правите ли секс? И там ли се чувстваш самотна и незадоволена?

Като съм с него не мисля за друго,но когато се прибера се връщам в реалния ми живот и това не ми харесва..

Rocknroll
08-10-2013, 15:02
И в крайна сметка ние какво можем да направим? Всеки си има проблеми, ама не прави теми за тях.
+1
Разбирам какво ти е.Но тук хората споделят проблемите си и питат разни неща,който ги интересуват към проблема.Как да направят това,как онова и ред други неща.Ние няма какво да направим по въпроса,че ти си самотна и не си щастлива.Извинявам се,ако звуча грубо,но в крайна сметка е така.И аз мисля,че трябва да разнообразяваш деня си,както казва @SurfSky.Говори с приятеля си и му кажи какво чувстваш,че искаш да оправите нещата,за да не се карате.Все пак се очаква той да ти е най-близък.Попитай ни някакви въпроси и ние,ако можем да отговорим на тях,ще го направим,но така няма как. :\

maldini
08-10-2013, 17:24
И какво трябва ние да направим ? ВСЕКИ човек има проблеми ,но твоето е абсолютна лигавщина. Какво ти пречи да си разгледаш приятелите във фейсбук и да пишеш на някого ,за да се видите? Излизай повече ,заппиши се на някакъв спорт или на нещо друго ,което е сред хора и така. Какво си тръгнала да се тръшкаш ,млада си живота е пред теб ,не си пропилявай младините .

Cloud9
08-13-2013, 13:28
Намери нови приятели.То и аз без приятелки останах в най-тежките ми моменти.Не си сама.Караници винаги ще има,но ако се стегне ще видиш че положението не е чак толкова тежко