PDA

View Full Version : Какво да правя?



streetstr
08-10-2013, 15:41
Здравейте,
Проблема е следния, преди няколко месеца се запознах с една девойка и се влюбих в нея. Запознахме се като излязох с колегите си на кафе, тя е приятелка на моя колежка. Е оказа се, че тя има приятел, но излязохме няколко пъти не двамата, ами с колеги. Аз я изпращах до тях, въпреки че знаех, че има приятел. И така някак си тя реши да ходи с мен на фитнес, аз и показвам упражнения, казвам и какво да прави а след това я изпращам до тях. Тя понякога ходи на фитнес и с приятеля си. Проблема е, че не знам как да и покажа, че я харесвам след като е обвързана. Мисля, че ако и кажа тя няма да иска да излиза с мен. Подозирам, че ме харесва но не знам. Моля ви, помогнете, дайте някакъв съвет какво да правя!

P.S. Благодаря ви! :)

Pedigree
08-10-2013, 16:07
Жените добре усещат, когато са харесвани, нищо че често се правят, че не го забелязват. Ако тя обмисля да се раздели с приятеля си, харесва те, ще намери начин да ти го покаже.
Аз на твоя място нищо не бих направила, не се меся там, където са двама.

Баща Ти
08-10-2013, 16:08
Вече си й станал забавачка: да я изпращаш и да и правиш компания във фитнеса, защото там и е скучно.

Покани я да излезнете двамата, без колеги и я натисни, ако те отреже - давай следващата и да не ти пука.

Rocknroll
08-10-2013, 16:32
Жените добре усещат, когато са харесвани, нищо че често се правят, че не го забелязват. Ако тя обмисля да се раздели с приятеля си, харесва те, ще намери начин да ти го покаже.
Аз на твоя място нищо не бих направила, не се меся там, където са двама.
+1
Абсолютно съм съгласна.
Не трябва да си третото колело или простака,който ги разделя.Продължавай с това което правиш,но спри всеки път да я изпращаш и така нататък.Не й угаждай толкова,ще вземе да свикне и ти ще има да си чакаш да стане нещо между вас.Следващият път примерно си измисли оправдание за това,защо не можеш да я изпратиш и така нататък.Гледай изражението й и виж дали и е все едно или е разочарована-най малкото,което можеш да направиш за сега.Пък виж какво ще стане.Не прибързвай и не я притискай. :)

Баща Ти
08-10-2013, 16:40
Какви са тия глупости - да не ги разделя?

Като я е харесал, какво трябва да си мълчи, щото оня я е срещнал преди него ли? Не е виновен тоя дето яде баницата, оня ако е глупак и не може да си пази жената - какъв е проблемът? Или пък, ако нашия пич е по-интересен от гаджето й, какво трябва да се прави на тъп пред нея, да не би случайно да им развали връзката ли?


Аре стига, плс`

Chacho
08-10-2013, 16:46
Той да не отнесе боя иначе нека се бута :D

AnarchyBoy
08-10-2013, 16:52
:D

Pedigree
08-10-2013, 16:58
Аз не се меся, когато има двама души. Нито ми се занимава, нито ми се е занимавало, нито ще ми се занимава. Това е мой принцип. Твоят щом е обратен на моя, си го изкажи, но изригвай, че моят е глупост. Не го казвам само от проповедническа гледна точка, да, подло е. Въпросът е защо да се бута, щом тя си има гадже? Откъде знаеш, че не си обича приятеля? Или другия иска да го ползва за дружка? Или да си ползва и двамата? А защо не да се обърка и да се занимава с единия, а после да реши, че се е объркала? Или още 5 реда мисли, които минават през женските глави.
Няма нужда от притискания, а от леки подсказки.
Щом толкова не иска да стои безучастен, може да направи нещо, да й загатне по някакъв начин, че не му е безразлична. Не бийте паса на момичето и да карате само момчето да действа. Жените понякога може да не знаят какво искат, но знаят как да го постигнат, хаха. Тя ще знае как да покаже, ако си го харесва, не го надъхвайте толкова пича. : )

Баща Ти
08-10-2013, 17:02
Човек живее един път -> Има ограничено време -> Времето е ценно -> Не бива да се губи -> Щом искаш го правиш, а не отлагаш 100 години -> Щом я иска, действа, а не чака да се разделят.


Разбра ли ме :)

Pedigree
08-10-2013, 17:06
Това от някой лексикон ли го извади? :)
Чета го за първи път, толкова е неклиширано. Аз те разбрах, но неразбралият, изглежда, си ти.

Баща Ти
08-10-2013, 17:08
Да, имам си лексиконче с пожелания от всички приятели. Записвам си и готини мисли там.

Ще ти го дам да го попълниш, ако обещаеш да не пишеш мръсотии :)

Pedigree
08-10-2013, 17:09
Не мога да не съм мръсна.

Баща Ти
08-10-2013, 17:16
Не мога да не съм мръсна.

http://2.bp.blogspot.com/-xNkYhEKAL64/T_QsHrLdj2I/AAAAAAAABy8/-gO3rXqKo58/s1600/Soap%2Bthat%2Bcleans%2Bbody-742837.jpg

Pedigree
08-10-2013, 17:20
http://static1.framar.bg/product/nivea-harmony-life.jpg

Баща Ти
08-10-2013, 17:25
Ела да ме намажеш с това :D

AnarchyBoy
08-10-2013, 17:52
:D

soul1199
08-10-2013, 18:26
Може да те мисли само за приятел или другия вариант е да те използва.

streetstr
08-10-2013, 19:39
Аз ви помолих за съвет, а вие какво направихте. Почнахте да спорите за съвсем други неща.
Мисля да се вслушам в съвета на Pedigree и Rocknroll, пък каквото стане.

Баща Ти
08-10-2013, 20:00
Нямаш топки и за тва си губиш времето, нали пич?

streetstr
08-10-2013, 20:22
А ти нямаш социален живот затова спамиш във всяка тема в тоя форум, нали ПИЧ?

existenz55
08-10-2013, 20:42
Където са двама, там са и трима. Излизате някоя вечер на кафе двамата и директно я целуваш. Ако има нещо има. Ако няма, поне няма да си губиш времето. Това, че има приятел не означава, че не иска да се раздели с него.

streetstr
08-10-2013, 21:08
Лесно е да се каже

tireheb
08-10-2013, 21:16
Това, че има приятел не означава, че не иска да се раздели с него.

изпаднах в ступор пред таа вселенска мъдрост

Minwu
08-10-2013, 21:44
Така, както него ще го зареже(може би) заради теб - така и теб ще те зареже след време заради друг.

Баща Ти
08-11-2013, 08:49
А ти нямаш социален живот затова спамиш във всяка тема в тоя форум, нали ПИЧ?

Понеже ти казвам истината си мислиш, че спама, нали, ПИЧ? Вместо да действаш директно, си търсиш извинения, щото нямаш топките да направиш каквото се иска.

Баща Ти
08-11-2013, 08:50
Така, както него ще го зареже(може би) заради теб - така и теб ще те зареже след време заради друг.

О, еми ако се появи някой ПО-(нещо си) от него, като нищо ще го зареже. Биология, пич!

Rocknroll
08-11-2013, 10:09
Какви са тия глупости - да не ги разделя?

Като я е харесал, какво трябва да си мълчи, щото оня я е срещнал преди него ли? Не е виновен тоя дето яде баницата, оня ако е глупак и не може да си пази жената - какъв е проблемът? Или пък, ако нашия пич е по-интересен от гаджето й, какво трябва да се прави на тъп пред нея, да не би случайно да им развали връзката ли?
Аре стига, плс`
Според мен не си прав по всички параграфи
Няма стига,''ПЛС''.Помисли си пак и тогава пиши глупости.
Не искам да споря или да се карам с теб,просто логично погледнато,това да разделяш хора,който явно се харесват,заради собствените си интереси е детинско и крайно глупаво.Ако момичето го харесва и е сигурна в чувствата си,няма да седи при оня.Според мен нещата трябва да вървят по-бавно,за да може да я спечели напълно,а не тя да е раздвоена.Не обърквайте момчето.

Chacho
08-11-2013, 10:38
Според мен не си прав по всички параграфи
Няма стига,''ПЛС''.Помисли си пак и тогава пиши глупости.
Не искам да споря или да се карам с теб,просто логично погледнато,това да разделяш хора,който явно се харесват,заради собствените си интереси е детинско и крайно глупаво.Ако момичето го харесва и е сигурна в чувствата си,няма да седи при оня.Според мен нещата трябва да вървят по-бавно,за да може да я спечели напълно,а не тя да е раздвоена.Не обърквайте момчето.

Всъщност си е много прав, щото не е длъжен да им пази връзката и да гледа техните интереси. А двойката винаги ще имат възможността да го отрежат, така че топката е изцяло в тяхното поле. Ако са тъпи и си преебат връзката, да не търсят отговорност от третия човек.

Баща Ти
08-11-2013, 12:26
Не искам да споря или да се карам с теб,просто логично погледнато,това да разделяш хора,който явно се харесват,заради собствените си интереси е детинско и крайно глупаво.

Те се харесват, окей, но ти се появяваш и привлечеш момичето повече от другия, тя ще те хареса теб. А в момента, в който те хареса теб, връзката й с другия става безсмислена.

Ако пък не те хареса - връзката им си остава и толкова.

AnarchyBoy
08-11-2013, 12:35
^ Прави са, авторе.. ;)

Rocknroll
08-11-2013, 12:44
Те се харесват, окей, но ти се появяваш и привлечеш момичето повече от другия, тя ще те хареса теб. А в момента, в който те хареса теб, връзката й с другия става безсмислена.

Ако пък не те хареса - връзката им си остава и толкова.
Тук вече си прав.Така е.Обаче момичето като е раздвоено и харесва единия,ама още има чувства към другия,кво става?

Баща Ти
08-11-2013, 12:49
Е ти ме караш да развивам теории. Зависи от ситуацията и дали тоя, дето се е появил се усеща кво да прави ^^.

Chacho
08-11-2013, 14:20
Тук вече си прав.Така е.Обаче момичето като е раздвоено и харесва единия,ама още има чувства към другия,кво става?

Ми да избира. Как е виновен третият?