PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 15:57
Здравейте ..
Бях оставил facebook включен и гаджето ми мина покрай компютъра и видя , че съм си писала с момиче която ми е предложила секс ... След като го прочете това нещо страшно много ми се сърди и не иска да ми говори цял ден !!
Разбира се аз нямаше да приема , но колкото и да и го повтарям тя не ми вярва !!!

ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ !!!! Нямам нищо общо стова момиче , но не ми вярва ... :(

Баща Ти
08-10-2013, 15:57
Еби другата, пък тая да ти се цупи колкото ще.

fifince93
08-10-2013, 16:00
Щом не вярва на думите ти докажи й, че само тя е от значение за теб. Направи нещо специално за нея, за да и покажеш, че обичаш само нея, може и нещо дребничко да е, но да е с много любов. По принцип момичетата обичат романтиката и лесно се размекват на някой мил жест. Личен опит :D .Късмет!

П.С. Може би трябва да изясниш на обожателките ти, че имаш човек до себе си и да спрат да ти предлагат подобни неща :)

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 16:07
Дори не ми дава да я целуна ... Предложих и да се разходим да и покажа , че обичам само нея , но не мога да я накарам :( !!! и няма да я зарежа ако трябва да се караме всеки ден , но няма да я зарежа заръди това !

Баща Ти
08-10-2013, 16:09
Момче, курът ти ще е най-щастлив, като ебеш и двете! Ако не става - еби тая, дето може!

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 16:10
Що за коментар !?!

Баща Ти
08-10-2013, 16:12
Казвам ти го като мъж на мъж, какво се засягаш?

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 16:23
НЯМА да я оставя ! И няма да чукам друга само за кеф ... Предпочитам да е с тази която ценя и обичам от колкото с онази !

fifince93
08-10-2013, 16:34
Ами направи нещо мило и я изненадай без тя да го иска. В смисъл такъв направи най-любимото нещо за нея. Ако примерно си пада по романтични вечери не я извеждай навън ами пренеси романтиката в къщи. Сещаш се свещи, рози, нещо вкусничко за хапване (нещо нейно любимо), вино и всичко това придружено с едно малко подаръче (не говоря за злата и сребра може и нещо плюшено ако си пада). Преди това си помисли много какво искаш да говориш с нея. Ако трябва изтъкни нещата, които си правил за нея, а за друга дори не си си и помислял да направиш. Напомни й какво планове сте си планували за в бъдеще двамата заедно и я питай според нея би ли зарязал всичко това само заради единия секс с някоя друга. Просто й покажи, че няма за какво да търсиш неща, които тя ти дава в някоя друга. Нещо такова би трябвало да помогне. А ако не живеете заедно ако трябва просто отиди пред вратата й и й кажи, че няма да мръднеш от там докато не се разберете. Естествено розата задължително трябва да присъства в инвентара ти :). Ако има жал към теб ще излезе поне да те изслуша. Казвам го от женска гледна точка. При мен помага. Дано и при теб да е от полза. :)

П.С. В крайна сметка ако толкова много я обичаш кажи на всички останали момичета, че си имаш сериозна приятелка и, че вече не искаш да имаш просто сексуални отношения с други и ако трябва ги премахни или блокирай, но това трябва да го направиш пред нея самата. Ако и това не проработи...

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 16:47
Ами ... първо ще оточня , че това момиче което ми е писало всеки ден излиза с други момчета (така каза мой приятел ) След като гаджето ми "Сияна" или "Сиси" е прочела това , аз се бях върнал от един , два магазина да купя нещо и да сготвя там рз. неща ... В другата ръка имах бокет цветя и тя дойде при мен и ме удари много силно 2 или 3 пъти , и плесна цветята в лицето ми ... :( :( Вече около 2 часа плаче ..

fifince93
08-10-2013, 16:53
Ужас! Горката съчувствам й знам как се чувства, но и на теб не ти е лесно. Виновен без вина. Ами тогава може би трябва да я оставиш да се поуспокои. Нека поплаче така ще й отмине малко поне и след като отшуми малко седни и поговори с нея. А утре сутрин добро утро с хубава закуска. Ще се успокои просто сега й е пика на плача и отчаянието. По-добре я остави сама за миг, защото сега в нейните очи си най-отвратителното същество на света, но след като се поуспокои сама ще усети липсата ти и може и сама да те потърси. Просто изчакай мъничко :)

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 17:00
Благодаря за съветите! Ще изчакам да и мине и ще пиша ! :/

fifince93
08-10-2013, 17:11
УСПЕХ!!! :)

soul1199
08-10-2013, 17:23
Ако ти не си и отговорил няма,за какво да се дразни.

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 18:14
Каза ми , че съм простак , защото претпочитам да се натискам с други момичета и съм се възползвал ( от това , че на нея още не и е дошло времето ) И така .. още два шамара , но не мога да и се сърдя ! Така още повече започвам да я обичам .. опитах и с цветя , но не ... Надявам се да ми прости ...

fifince93
08-10-2013, 18:20
Ако истински те обича като се успокои сама ще седне да обмисли нещата и ще разбере, че не си направил нищо или пък ще дойде да ти иска обяснение и тогава ще можеш да й разкажеш всичко :). Хайде късмет

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 18:26
Не знам как точно да и го докажа . Дори не знам какво точно иска .. опитах с цветя , вкусна романтична вечеря , опитах и с целувка , но не - шамар беше :(
Изглежда , че е виновна онази пикла не аз ! Трябваше да ги пусна двете и да се бият там .. Просто най-лесното нещо което мога да направя да отида и да я смачкам ... Не знам , може би се надява на секс , но аз го правя за нейно добро и я изчаквам ... :( :(
Дори моите родители са ме предопредили да не правим секс , защото за нея е рано .. Според нейното семейство и моите родители тя е още малка , аз съм на напълно същото мнение .



Е.Т : Отидох при нея дори не си направи труда да ме погледне ...

fifince93
08-10-2013, 18:36
Според мен това е страх да не те загуби и ти да отидеш при друга. Ти и покажи, че въпреки това й държание ти няма да се откажеш да си с нея. Ще й мине :)

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 18:48
Вече станаха няколко часа , наяде се и си легна :[ . Дори не иска да ми говори опитах се да и разкажа всичко , но не помага !
Нацелувах я хубаво и я заведох на разходка , но не ми говори ;(

Starless
08-10-2013, 18:54
Само информативно - на колко години сте?

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 19:00
Тя е почти на 16 , аз съм на 17..
след шестнадесетият и рожден ден сигурно ще правим секс ..
Но сега нещо не ми вдъхва доверие

fifince93
08-10-2013, 19:05
Уоу, да си призная мислех ви за по-големи, защото по писанията съдя, че живеете заедно :D

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 19:20
Живеем заедно само защото учим в едно и също училище и родителите ни са се разбрали така
ЕДИТ : Мисли , че е дебела ?

Нейна снимка с братовчед и - http://www.prikachi.com/images/452/6430452z.jpg
http://www.prikachi.com/images/455/6430455Z.jpg
http://www.prikachi.com/images/458/6430458Y.jpg
Не знам за вас , но аз я намирам за сладка ..
Дори не си спомням някога да съм и казал че е дебела !?!

fifince93
08-10-2013, 19:24
Сладурана е :) . Като я гледам колко е миловидна ще ти прости сигурна съм :)

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 19:31
И аз не знам .. Много е чувствителна .. И може да е заръди това .. Но като цяло е много мила , добра и обичлива :)

existenz55
08-10-2013, 19:37
Как ще ти посяга бе. Ходи сериозно еби другата и тогава поне да е имало за какво да има шамари. Като ревнува да има поне за какво.

Minwu
08-10-2013, 20:49
Не мисля, че е нормално да и позволяваш да те удря при положение, че дори не си виновен..
И да си виновен - пак същото.

Lilly17
08-10-2013, 21:59
Честно казано,виждайки нещо подобно и аз бих се обидила и разсърдила.. Но защо подяволите ти е трябвало да и отговаряш на тази? Имаш си момиче,за какво са ти другите..Както и да е .. спокойно :) Докажи и че това което ни казваш е вярно, покажи и че не ти пука за другата.. Кажи и че е единствената която желаеш и т.н. :) и всичко ще бъде ок иначе по коментарите ти като " НЯМА да я оставя ! И няма да чукам друга само за кеф ... Предпочитам да е с тази която ценя и обичам от колкото с онази !" ... си личи че много държиш а нея.. и още 1 идея.. покажи и темата :) сигурна съм, че виждайки коментарите ти, ще се трогне много, защото едно е да и го кажеш само на нея, друго е да види как го заявяваш публично пред други хора :) или поне така смяятам..само имай търпение и ввсичко ще се оправи

Pr0gr3civ3R
08-11-2013, 05:17
Честно казано,виждайки нещо подобно и аз бих се обидила и разсърдила.. Но защо подяволите ти е трябвало да и отговаряш на тази? Имаш си момиче,за какво са ти другите..Както и да е .. спокойно :) Докажи и че това което ни казваш е вярно, покажи и че не ти пука за другата.. Кажи и че е единствената която желаеш и т.н. :) и всичко ще бъде ок иначе по коментарите ти като " НЯМА да я оставя ! И няма да чукам друга само за кеф ... Предпочитам да е с тази която ценя и обичам от колкото с онази !" ... си личи че много държиш а нея.. и още 1 идея.. покажи и темата :) сигурна съм, че виждайки коментарите ти, ще се трогне много, защото едно е да и го кажеш само на нея, друго е да види как го заявяваш публично пред други хора :) или поне така смяятам..само имай търпение и ввсичко ще се оправи

Mного ти благодаря ! Ще опитам .

Rocknroll
08-11-2013, 08:29
Щом не вярва на думите ти докажи й, че само тя е от значение за теб. Направи нещо специално за нея, за да и покажеш, че обичаш само нея, може и нещо дребничко да е, но да е с много любов. По принцип момичетата обичат романтиката и лесно се размекват на някой мил жест. Личен опит :D .Късмет!

П.С. Може би трябва да изясниш на обожателките ти, че имаш човек до себе си и да спрат да ти предлагат подобни неща :)
+1
Просто поговорете.Кажи й,че нямаш нищо общо с това момиче.Кажи й,че обичаш само нея,пък ако продължава да се цупи и покажи тая тема тука :D :)

Pr0gr3civ3R
08-11-2013, 08:48
+1
Просто поговорете.Кажи й,че нямаш нищо общо с това момиче.Кажи й,че обичаш само нея,пък ако продължава да се цупи и покажи тая тема тука :D :)

Свърши работа . Благодаря ви много :) !

102
08-11-2013, 10:45
пу*ки майни.

?_? =(

Баща Ти
08-11-2013, 11:24
Живеете заедно?! Ти трябва да я плющиш 24/7 тая!

Pr0gr3civ3R
08-11-2013, 14:07
Живеете заедно?! Ти трябва да я плющиш 24/7 тая!

Ммм... Не бих го направил ! :)

Баща Ти
08-11-2013, 20:27
Сам си в апартамент, с момиче, което харесваш и не искаш да я ебеш?

http://www.troll.me/images/creepy-willy-wonka/please-tell-me-more.jpg

baby_baby
08-11-2013, 21:33
Направи нещо специално за нея, за да и покажеш, че обичаш само нея. А и кажи на тези дето ти предлагат секс че си имаш гадже и да не ти предлагат такива работи

nevermind...
08-11-2013, 21:39
Ахахахах излез от филма, пич..

funkey
08-11-2013, 23:11
Сам си в апартамент, с момиче, което харесваш и не искаш да я ебеш?

http://www.troll.me/images/creepy-willy-wonka/please-tell-me-more.jpg

Почваш да ми харесваш :D

sisiit97
08-12-2013, 04:11
Вече и правиш теми :D

Pr0gr3civ3R
08-12-2013, 04:19
Извинявай , миличка беше като ТТ инат ...

fckd
08-13-2013, 21:10
НЯМА да я оставя ! И няма да чукам друга само за кеф ... Предпочитам да е с тази която ценя и обичам от колкото с онази !

ЕВАЛА! Малко останаха като тебе!

sisiit97
08-14-2013, 15:10
ЕВАЛА! Малко останаха като тебе!

Наистина са малко ! :)