PDA

View Full Version : Продавалник



nepowtorima
08-10-2013, 18:12
Правя тази тема, за да ви питам някои неща относно този сайт..
Някой от вас има ли? И ако да малко да ми разясните..
Ясно ми е, че ще кача снимка на потник например ще напиша размер тва онова, обаче .. дали някой изобщо ще ми купи някога нещо.
Знам, че там трябва да имаш някакъв рейтинг и че трябва да имаш гласувания и последователи... ама дали някой ще ти се довери да ти купи нещото - надежда! :D

Също така купували ли сте си нещо от там и доволни ли сте?
Правя темата, защото искам да коментирам с вас за това, а и последната тема която видях е била 2011..
И да.. чакам ви отговорите :)

PeaceOfMe
08-10-2013, 18:32
Не е въпроса да имаш последователи, ако продаваш хубави неща ще
се купуват, въпреки че в началото ще искат да изпратиш първо даденото
нещо и след това да ти платят, т.е. с наложен платеж. Така се натрупват и
положителни оценки и се увеличава доверието от страна на купувачите.
Иначе да, аз съм купувала, най-вече нови неща. И да доволна съм.
Когато някой иска да купи нещо от теб трябва да видиш оценките му, комуникацията
между вас също е важна. Това е основно, ако има още нещо питай. :)

girl91
08-10-2013, 21:49
Имам регистрация там от 2008г. Като направиш успешна сделка, т.е. ти купиш от някого нещо или обратно можете накрая да си поставите оценки (някои хора не го правят). Купувала съм си неща и съм продавала. До сега съм доволна от покупките.
Като публикуваш някоя обява може да ти пишат за размяна, на мен в последно време само такова нещо ми предлагат. Ако не искаш да разменяш дрехите или другите неща, които продаваш, а искаш да ги продадеш, можеш да си напишеш в обявата, че не разменяш даденото нещо, но може все пак да се намерят хора, които въпреки това предлагат пак размяна :D

afrodita18
08-10-2013, 22:16
Много ми допада сайта,аз самата съм продала доста не нужни неща от гардероба ми и не съм попадала на измамници.
Важно е стоката ти да е описана добре,да е в добро състояние.Ако това което искаш да продадеш е хубаво и си струва давай.Внимавай на кой хора продаваш,разглеждай им рейтинга първо.И бъди коректна.

Тамии ..^^
08-11-2013, 16:17
Да, имам регистрация, главно разменям, и съм много доволна! Но трябва много да се внимава и да имаш опит, т.е. да не те измами някой. Аз лично знам почти всички стари потребители, следователно знам кои са коректни.

girl91
08-11-2013, 17:01
^Не всички стари потребители са коректни. Попадала съм на много стари потребители с доста отрицателни и неутрални оценки.


nepowtorima, описвай добре стоката си - напиши размер по етикет, състав по етикет, размери в см. (дължина, широчина и т.н.), състояние на стоката. Гледай да направиш добри снимки на това, което продаваш. Когато изпращаш нещо най-добре е да става по Еконт с наложен платеж (чрез попълнена форма в Продавалник може да се ползва 20% намаление при изпращането).

kaRamella
08-16-2013, 21:43
Да, имам регистрация, главно разменям, и съм много доволна! Но трябва много да се внимава и да имаш опит, т.е. да не те измами някой. Аз лично знам почти всички стари потребители, следователно знам кои са коректни.

Здрасти :))) Би ли ми написала някои от никовете на тези хора, много ми е интересно какво продават .


По темата :
Аз имам, доволна съм от покупките си и от продажбите. Като цяло влизам всеки ден и винаги има нещо което да ми мерне окото.

Тамии ..^^
08-17-2013, 13:46
Здрасти :))) Би ли ми написала някои от никовете на тези хора, много ми е интересно какво продават .


По темата :
Аз имам, доволна съм от покупките си и от продажбите. Като цяло влизам всеки ден и винаги има нещо което да ми мерне окото.

Здрасти, коректните потребители (по мое мнение) ли искаш да ти напиша?

kaRamella
08-17-2013, 15:14
Здрасти, коректните потребители (по мое мнение) ли искаш да ти напиша?

Да :)