PDA

View Full Version : Трябва ли да се притеснявам от закъснение



alisondelaurentis
08-10-2013, 23:57
Здравейте на всички, аз съм почти на 16 и водя полов живот отпреди няколко месеца с момче, на което имам доверие и се обичаме. Трябва да ми дойде днес или утре, но ме е страх, защото по принцип преди цикъл ме боли единият яйчник поне за кратко и освен това ме болят и гърдите, а сега не се случва. Страх ме е, защото ние го правим без презерватив, но той е имал две връзки, които са траели общо 7 години и не са ставали гафове. Той не свършва в мен и дори ми каза, че нямам причина да се притеснявам, защото не е правил нищо, от което да се притесня. Помогнете ми, нормално ли е да ми закъснее?

Rocknroll
08-11-2013, 12:06
Не ти разбрах въпросите нещо.Първо казваш,че днес или утре трябва да ти дойде,но те е страх,защото преди това те боли единия яйчник и гърдите,после нормално ли е да ми закъснее?Аз ли съм тъпа или ти не си могла да се изразиш достатъчно ясно.Anyway,щом момчето е казалo,че не е правил гафове,значи не се притеснявай,нали се обичате и му имаш доверие.Споко,пък и няма как да разбереш,докато не ти дойде.Ако ти закъснее повече от 1 седмицa,отиди на лекар.

mlf
08-11-2013, 17:26
Абе хора що го правите без презерватив, бее ?!?
Еми може и да си бременна .. 7 години не прави гафове .. ти може да си късметлийката на 8-мата година ..

Изчакай и ако не ти дойде до 1 седмица си направи тест и виж .. сега може да се посъветваш с някой/я аптекар/ка дали да не пиеш и някакви хапчета и се научи, че СЕКС СЕ ПРАВИ С ПРЕЗЕРВАТИВ !! (НЕ САМО ЗАРАДИ НЕЖЕЛАНА БРЕМЕННОСТ, НО И ЗАРАДИ БОЛЕСТИТЕ !!! )