PDA

View Full Version : Моля за съвет :(



Drizzle
08-11-2013, 09:10
Хора имам един проблем и не знам дали да се притеснявам, моля само без подигравки. Момче съм и едното ми зърно е по-голямо от другото, личния ми лекар каза , че е от пубертета и няма причина да се притеснявам. Въпроса е, че забелязах проблема, когато бях на 9 или 10, днес се разрових из нета и видях, че има такова нещо наречено ранен пубертет, който започва от 9 год. възраст, а в момента съм почти на 17 и разлика няма. Ще съм благодарен, ако някой ме посъветва нещо, или ако има някой с подобен проблем, защото ми е адски голям комплекс това >.<

georgi12
08-11-2013, 09:55
Без тениска се ходи само на плаж / на обществени места/ .
Не виждам причина да ти е комплекс , при положение , че се вижда само 7 дни в годината . На хората лицата са им различни / двете половини /, а никой няма комплекс от това .
По-скоро би трябвало да имаш комлекс от това , че имап комплекс от незначително нещо .

Rocknroll
08-11-2013, 12:58
Без тениска се ходи само на плаж / на обществени места/ .
Не виждам причина да ти е комплекс , при положение , че се вижда само 7 дни в годината . На хората лицата са им различни / двете половини /, а никой няма комплекс от това .
По-скоро би трябвало да имаш комлекс от това , че имап комплекс от незначително нещо .
+1
Не мисля,че има място за притеснение.Отпусни се.Не мисля,че някой ще ти се подиграва за това,ако въобще някой забележи и се загледа в зърната ти де. -.-

mlf
08-11-2013, 18:29
Едва ли някой гледа точно в зърната ти и освен това, че ще оправи с годините .. не се претиснявай изобщо за това !! :)