PDA

View Full Version : Помогнете ми, моля ви!



bananoo
08-11-2013, 13:30
Здравейте. Преди 4-5 дена скъсах с приятелката ми. Много ми е гадно и се чудя как да се оправя. Знам че времето лекува, но едва ли ще се получи при мен. Спортувам редовно и не мисля толкова за нея през това време, но когато се прибера ми става много гадно. Тя ми беше любовта на живота, правехме необикновени неща с нея и ето че като гръм от ясно небе стана всичко. Аз я обичам дори и не мога да си представя да съм с друга. Да не звуча надуто, но има доста "кандидатки" за сърцето ми, но аз съм влюбен в нея. Сега си мисля, дали да прекъсна контакт с нея за около 1-2-3-4 месеца (зависи) и след това пак да и се обадя и и да я помоля да се видим или нещо такова? Иначе редовно питам нейни приятели къде е тя и как е, иначе не мога. Какво мислите вие за моя откъсан живот?

Баща Ти
08-11-2013, 13:33
Изгубил си си топките!?! Стегни се и почни да излизаш с други момичета. И то често, лесно ще намериш някоя, дето те кефи повече.

maldini
08-11-2013, 14:02
Почни да излизаш с тея другите момичета ,които ти се кефят и гледай постоянно мозъка да ти е ангажиран с нещо,за да не мислиш за нея. Гадно е ама ще мине :)

koteto4
08-11-2013, 18:35
чакай малко , ти си скъсал с нея , а още я обичаш ? или си много глупав или си страшен мазохист.
ако мислиш , че тя още има чувства към теб , сподели и своите..
но ти явно си много объркано момче .. обичаш я , късаш с нея , продължаваш да я обичаш , не правиш нищо за нея , още я обичаш , но ще прекратиш контактите си с нея за месец , два или три , от какъв зор ? нали я обичаш и искаш да сте заедно , тогава какво чакаш , да дойда и да те подритна , за да се вземеш в ръце и да направиш нещо ? вместо да киснеш тук и да ни обясняваш , за това как я обичаш , но не правиш нещо , да й беше взел едно цвете и вече да сте се сдобрили

bananoo
08-11-2013, 19:15
чакай малко , ти си скъсал с нея , а още я обичаш ? или си много глупав или си страшен мазохист.
ако мислиш , че тя още има чувства към теб , сподели и своите..
но ти явно си много объркано момче .. обичаш я , късаш с нея , продължаваш да я обичаш , не правиш нищо за нея , още я обичаш , но ще прекратиш контактите си с нея за месец , два или три , от какъв зор ? нали я обичаш и искаш да сте заедно , тогава какво чакаш , да дойда и да те подритна , за да се вземеш в ръце и да направиш нещо ? вместо да киснеш тук и да ни обясняваш , за това как я обичаш , но не правиш нещо , да й беше взел едно цвете и вече да сте се сдобрили
Тя скъса с мен, а при въпроса дали изпитва чувства към мен, тя отговори "сам си отговори".... Не знам кво имаше в предвид.

koteto4
08-11-2013, 19:23
"Преди 4-5 дена скъсах с приятелката ми."
в такъв случай , извинявам се , но това изречение ме подведе , не си се изразил правилно.
иначе , щом ти е казала "сам си отговори" , а преди това е скъсала с теб , значи не мисля , че още има чувства .Мисля , че единственото , което можеш да направиш е , колкото и да ти е трудно , да продължиш напред.Известно време всичко ще ти напомня за нея.Всеки филм ,които сте гледали заедно , всяка песен , която ви е харесвала , всяко местенце , на което сте били заедно.Но ще срещнеш друга , която ще те накара да забравиш всички тези неща . И дано тогава бившата ти види колко си щастлив и разбере какво е можела да има и е изпуснала

bananoo
08-11-2013, 19:30
"Преди 4-5 дена скъсах с приятелката ми."
в такъв случай , извинявам се , но това изречение ме подведе , не си се изразил правилно.
иначе , щом ти е казала "сам си отговори" , а преди това е скъсала с теб , значи не мисля , че още има чувства .Мисля , че единственото , което можеш да направиш е , колкото и да ти е трудно , да продължиш напред.Известно време всичко ще ти напомня за нея.Всеки филм ,които сте гледали заедно , всяка песен , която ви е харесвала , всяко местенце , на което сте били заедно.Но ще срещнеш друга , която ще те накара да забравиш всички тези неща . И дано тогава бившата ти види колко си щастлив и разбере какво е можела да има и е изпуснала
@koteto4, в нашият град няма друга като нея, не гледай че пише Белоградчик, не съм от там и нищо против града нямам де. Тя беше точно за мени не ми е ясно как едни чувства изчезват за 2-3 дена???????????????????????????

koteto4
08-11-2013, 19:57
ами , попитай я :) колко време ходехте ? преди ставали ли са подобни неща ? направил ли си нещо , което да я накара да промени поведението си така драстично ?

bananoo
08-11-2013, 20:05
ами , попитай я :) колко време ходехте ? преди ставали ли са подобни неща ? направил ли си нещо , което да я накара да промени поведението си така драстично ?
Ами, бяхме заедно около 5 месеца. Бяхме се разделили преди това заради една моя глупост ама уж се бяхме оправили. И абсолютно нищо не съм направил.

koteto4
08-11-2013, 20:11
ами може би тази глупост , която си направил , има някаква връзка. Аз не съм тя и не мога да ти кажа защо чувствата и са се променили. Казваш , че е момичето за теб , тоест би трябвало да те разбере , така че спокойно можеш да поговориш с нея и да и зададеш въпросите , които те мъчат.Попитай я , какво е станало , направил ли си нещо , което да я засегне, защо така внезапно се е променила , срещнала ли е някой , какво точно я е накарало да прекрати връзката ви .

bananoo
08-11-2013, 20:17
ами може би тази глупост , която си направил , има някаква връзка. Аз не съм тя и не мога да ти кажа защо чувствата и са се променили. Казваш , че е момичето за теб , тоест би трябвало да те разбере , така че спокойно можеш да поговориш с нея и да и зададеш въпросите , които те мъчат.Попитай я , какво е станало , направил ли си нещо , което да я засегне, защо така внезапно се е променила , срещнала ли е някой , какво точно я е накарало да прекрати връзката ви .
Ами, всъщност ще говоря с нея, пък да видим :Д А, като уж прекратявахме връзката си, тя изтъкна че нямала време, а аз че дори и 1 път в седмицата ми стига а тя вика "и толкова време нямам"

koteto4
08-11-2013, 20:19
в крайна сметка сте си били достатъчно близки , не мисля , че един разговор може да те притесни ..
предполагам , че тогава просто е била сърдита , заради нещото , което си направил .. после са се оправили нещата , нали ? а вие всъщност , от едно и също населено място ли сте или живеете на различни места ?

bananoo
08-11-2013, 20:23
в крайна сметка сте си били достатъчно близки , не мисля , че един разговор може да те притесни ..
предполагам , че тогава просто е била сърдита , заради нещото , което си направил .. после са се оправили нещата , нали ? а вие всъщност , от едно и също населено място ли сте или живеете на различни места ?
От един град сме, просто тя е в едни вили на около 3 км.

koteto4
08-11-2013, 20:27
ее трите километра да са ви проблема .. важното е да я навиеш да излезете и да поговорите , така ще си изясниш някои неща

bananoo
08-11-2013, 20:30
ее трите километра да са ви проблема .. важното е да я навиеш да излезете и да поговорите , така ще си изясниш някои неща
А как да я навия? :ДДДД

Баща Ти
08-11-2013, 20:31
Ами кажи и, че еди кога си искаш да я видиш.

koteto4
08-11-2013, 20:32
а ядосваш ме :D кажи и , искам да излезем и да поговорим ;d от къде да знам , ти си ходил с нея , не аз ;d горе-долу имаш представа какво би искала да чуе .. ;d ако ли не , просто отиваш до тях и докато не се навие да излезе , стоиш и чакаш ;d

bananoo
08-11-2013, 20:34
Хаха, ей сега ще я изчакам да си дойде от почивката и ще я попитам. Ако не иска отивам пред вилата им и докато тя не се навие да говори с мен, не мърдам! :Д

koteto4
08-11-2013, 20:37
все едно съм ти дръпнала някоя мотивираща реч и вече си се надъхал да опиташ да си я върнеш , еми успех ;D

bananoo
08-11-2013, 20:38
Благодаря ви за адекватните отговори! Много се мотивирах, да! :Д

nezabelejimata
08-11-2013, 20:44
От чисто женска гледна точка, щом тя е скъсала с теб и явно до колкото разбирам от репликата която ти е казала при раздялата, тя не иска да има вече общо с теб по този начин и ако продължаваш да напираш тя ще се ядоса и ще приключите всякакъв контакт... Пробвай веднъж, но ако не сте на едно мнение за вас по-добре я остави, забрави я колкото и да е трудно, продължи напред и все някога ще ти мине...
А от гледната точка на човек преживял нещо подобно бих ти казала, че колкото и да е гадно,тежко и т.н. колкото повече задълбаваш и мислиш "Аз ли бях виновен?" , "Защо стана така?", "Какво се обърка? " и други от този сорт, толкова по зле ще ти става на теб и толкова по трудно ще ти мине ... Просто намери нещо с което да ти е зает мозъкът през цялото време на деня и все по рядко ще се сещаш и все някога ще мине... :)

baby_baby
08-11-2013, 21:30
Според мен щом тя е скъсала с теб не иска да има нищо общо с теб ако не е искала да скъсате нямаше да те къса ;) А и може да е за това което си направил..

koteto4
08-11-2013, 21:50
точно се нахъса момчето , вие вземете да го откажете сега ;d

bananoo
08-11-2013, 21:59
Да е, точно се мотивирах и по едното време хоп.... :ДД

koteto4
08-11-2013, 22:14
като дойде момента казвай пак да те мотивираме :D иначе е безсмислено като те обезкуражават сега така ;x ;d

Starless
08-11-2013, 22:14
Според мен няма смисъл - тя те е скъсала, ако е искала да бъде с теб е нямало да го направи. И още повече това 'сам си отговори' при положение, че те е отрязала, значи, че няма чувства.

fUcKsMiLe
08-12-2013, 03:28
Най-вероятно не иска да има нищо общо с теб.

Още нещо.. не се отчайвай. Едва няколко дни са минали и ти вече "да и се обадя ли, да направя това ли, онова ли?". Не прави нищо, занимавай се, разсейвай се. Имаш живот - живей го! Може да си я харесвал, да си бил влюбен или обичал, но това няма да промени факта, че ТЯ е скъсала с ТЕБ. Ако аз бях на нейно място и бях казала подобни неща (едва ли ще се случи, но примерно), то би било сигурно, че не искам този човек до мен вече и нямам никакви чувства. Освен това, не свършва света с раздялата с някакво момиче. Опомни се малко и гледай да не и се натрапваш, ясно е, че не желае да има нищо общо с теб.

Rocknroll
08-12-2013, 07:11
Почни да излизаш с тея другите момичета ,които ти се кефят и гледай постоянно мозъка да ти е ангажиран с нещо,за да не мислиш за нея. Гадно е ама ще мине :)
+1
Казваш,че има кандидатки,хващай някоя кандидатка,която те кефи и това е.Ангажирай си мозъка просто. :)

bananoo
08-12-2013, 08:31
И мисля все пак да и благодаря че ме е правила толкова щастлив, защото уважавам жените. Също така да я попитам дали искам да сме приятели....

Lewskarche
08-12-2013, 09:01
От чисто женска гледна точка, щом тя е скъсала с теб и явно до колкото разбирам от репликата която ти е казала при раздялата, тя не иска да има вече общо с теб по този начин и ако продължаваш да напираш тя ще се ядоса и ще приключите всякакъв контакт... Пробвай веднъж, но ако не сте на едно мнение за вас по-добре я остави, забрави я колкото и да е трудно, продължи напред и все някога ще ти мине...
А от гледната точка на човек преживял нещо подобно бих ти казала, че колкото и да е гадно,тежко и т.н. колкото повече задълбаваш и мислиш "Аз ли бях виновен?" , "Защо стана така?", "Какво се обърка? " и други от този сорт, толкова по зле ще ти става на теб и толкова по трудно ще ти мине ... Просто намери нещо с което да ти е зает мозъкът през цялото време на деня и все по рядко ще се сещаш и все някога ще мине... :)

that !

Anastasiq5910
08-12-2013, 13:49
щом я обичаш защо си скъсал

stefito66771
08-12-2013, 15:52
Няма смисъл просто да се трепеш за нея, яко те харесваше щеше да е още с теб!Излизай с другите момичета и я забрави.

Mary_Jane_69
08-12-2013, 18:45
Не се пази за нея, ще се чувстваш все по изцеден с всеки изминал ден, продължи с живота си, всяко зло за добро