PDA

View Full Version : Кръвен тест за наркотици. Помощ!



amgg
08-11-2013, 13:47
Здравейте, нов съм в този форум, и се извинявам предварително ако съм сгрешил раздела..
Проблема ми е следния, одобриха ме за работа и сега ще ни пратят в чужбина да ни правят медицински тестове- сърце, бели дробове, зрение и кръв, та най-вероятно ще ни правят и тест за наркотици.
Преди 10тина дни бях на купон и ударих 2-3 линии кока, преди това не съм пипал, въпроса ми е дали ще излезе на теста, има ли вероятност да правят и тест за наркотици (професията е стюард) и има ли начин да го изкарам от кръвта?
Спортувам много, метаболизма ми е доста бърз, алкохол пия много рядко а наркотици не съм пипал преди това.
Благодаря ви!

MrCroW
08-11-2013, 17:16
Брато , ами честно ти кажа след 3 дена си окай , повечко водичка пий , може и до седмица максимум , неси употребявал преди това ткаче бързо ще се изчисти обаче ме съмнява че е било кокаин , примеси слагат и в най добрата стока в бг . А и вероятноста да е било амфета е голяма . Амфетите вече са друг ташак , там може и до 1 месец да ти стои в системата всякви отпадъчни химикали.Ако имаш 1 месец преди теста си Окей , но все пак , след 2-3 седмици от използването си направи един тест , и ако е +че давай яко прочистване 1 седмица и пак си 6. Демек няма как да те хванат и в най лошия случай :)

MrCroW
08-11-2013, 17:20
Само да добавя , внимавай да не ти вземат урина, там може и до 2-3 месеца след използването да намерят следи. По принцип хората си мислят че кръвните са по добри ама се лъжат доста.

amgg
08-11-2013, 18:43
Благодаря за полезната информация :) Човека ми е много близък, и не би ме преебал, имам му доверие и съм сиг, че нямаше примеси от амфет. Не казвам, че е чист, а просто че няма такива гадории в него. Днеска си взех фурантрил, и почнах да пикая през 5 минути и да пия много вода, но за последните 2-3 дни съм свалил близо 6 кила :О

MrCroW
08-11-2013, 23:17
Братле като пиеш много вода тка става , спри хаповете , просто си пори водичка по цял ден с лимонче и тка аиляк сеш са :Д че вземе ти стане нещо от свалянето на килограмите .

Naive
08-12-2013, 01:00
Всъщност най-добрите тестове са тези от коса. :Д

Иначе научете се да използвате гугъл и уикипедия. Тук има таблица: http://en.wikipedia.org/wiki/Drug_test

amgg
08-12-2013, 08:37
Само 2 хапа пих и се спуках от вода пиене и пикаене после :Д
Ма си изкарах акъла като се измерих на кантара после, язък на сичкото зобене и т.н.

MrCroW
08-12-2013, 22:45
Всъщност , тука се говори конкретно за НЕГОВИЯ случай , да е питал човека кой тест е най добър ?
Стой и си чети уикипедия и стой настрана . Кой ще тръгне да му прави такъв тест. Научи се да използваш главата си първо а после говори като голям . смешник. Можеби търси човека някой от личен опит да му каже , не некви такива смешки дето търсят в гоогле всякакъв булшиет и после се правят на умници. Scrub , SHINE !

kalpazanka
08-13-2013, 05:28
Само 2 хапа пих и се спуках от вода пиене и пикаене после :Д


Ти си за бой! Мое ли да пернеш 80 милиграма, при положение че си здрав, прав /и прост/ кат бик?

mlf
08-13-2013, 21:20
Спри хапчетата и просто пий повечко вода :)

NissaN
09-01-2013, 08:11
Не зимай хапове