PDA

View Full Version : Как да разбера дали срамежливо момче ме харесва?



amor_imposible88
08-11-2013, 19:36
Как да разбера преди да го питам ,дали по- срамежливо момче ме харесва?Ще си признае ли?Има ли някакви признаци? на почти 16 сме

PainMonopoly
08-11-2013, 20:07
Ако забележиш, че много те цикли, или че край теб става нервен, тва би могло да бъде знак.

Ама като цяло не разчитай на знаци, при срамежливите проблемът е точно, че понякога толкова се прикриваме от страх от отхвърляне, че пропускаме най-важната част - да покажем, че имаме интерес.

ge6aaaa3
08-11-2013, 20:13
Покани го да излезете някъде. Примерно на кино или плаж, ако сте по морето. Или на разходка в някой парк. Заведение не е подходящо за случая. ;)

Баща Ти
08-11-2013, 20:23
Аз пък бих казал - покани го на кръчма, вземи му 1 голяма салата, 1 шише мастика и лека полека започни да се пресягаш към пакета му. После всичко ще си дойде на мястото.

nezabelejimata
08-11-2013, 20:53
Единственото нещо което не прочетох в коментарите беше " Питай го"... Ако просто го попиташ директно най-вероятно няма да ти каже нищо... Но щом искаш да знаеш значи го харесваш... Просто му обясни какво чувстваш към него и ако сте в подходяща атмосфера и го кажеш по правилния начин, той ще си каже че има чувства... или съответно че няма ...

heartsdesire
08-11-2013, 21:14
Но щом искаш да знаеш значи го харесваш...
А, тъй ли?
По темата: Ако ще му казваш как се чувстваш, го направи на живо, за да видиш как ще реагира. По фейсбук може да се чуди 30 мин. какво да напише, нали викаш, че е срамежлив. Или просто отиди и си говори с него по приятелски, ще се види ако те харесва. Мисля.

baby_baby
08-11-2013, 21:17
В facebook едва ли е срамежлив. Но както казаха по-горе не разчитай на знаци просто изчакай известно време може да му трябва време за да ти признае чувствата си :)

amor_imposible88
08-11-2013, 21:52
Ами ако го питам директно дали няма да прибързам или да го стресна :(

heartsdesire
08-11-2013, 21:54
Едва ли има фобия от хора, няма как да го стреснеш.

lubopitna_123
08-11-2013, 22:10
Според мен преди да си признае 1 момиче пред 1 момче ,че го харесва независимо дали той е срамежлив или не първо трябва да се сприятели с него да се опознаят и да реши дали трябва.За да не се получи неприятна ситуация в случай ,че той не изпитва нищо към момичето.

PainMonopoly
08-11-2013, 22:28
Ами ако го питам директно дали няма да прибързам или да го стресна :(

Честно казано ако някоя ми дойде и ме пита "ти харесваш ли ме", бих се зачудил защо по дяволите го прави. Ще си задам въпроса "защо пита, тя да не би да има интерес?". Ако я харесвам, ще се чудя как да отговоря, така че да не прозвуча прекалено нийди. Ако не, ще се чудя как да не я отрежа грубо. В края на краищата сигурно ще отговоря честно, защото съм си такъв, но не всички хора са така. Ама ще ми дойде стресиращо и тва няма толкова общо със самата срамежливост.

Просто ако го желаеш, не питай и не говори, действай. Показвай интерес, върти се около него, говори му, бъди чаровна, изкарай го на среща и гледай дали се разчупва или се дърпа.

Rocknroll
08-12-2013, 07:15
Ако забележиш, че много те цикли, или че край теб става нервен, тва би могло да бъде знак.

Ама като цяло не разчитай на знаци, при срамежливите проблемът е точно, че понякога толкова се прикриваме от страх от отхвърляне, че пропускаме най-важната част - да покажем, че имаме интерес.
+1
Накрай го да се чувства себе си с теб и му вдъхни кураж да си признае,че те харесва,aко е така. :)

ge6aaaa3
08-12-2013, 10:19
Единственото нещо което не прочетох в коментарите беше " Питай го"... Ако просто го попиташ директно най-вероятно няма да ти каже нищо... Но щом искаш да знаеш значи го харесваш... Просто му обясни какво чувстваш към него и ако сте в подходяща атмосфера и го кажеш по правилния начин, той ще си каже че има чувства... или съответно че няма ...
Вече си представих как тя му казва "Виж, ся, мноо та арексвам, ай да станем гджита!". Идилия! :)

nezabelejimata
08-12-2013, 21:07
Вече си представих как тя му казва "Виж, ся, мноо та арексвам, ай да станем гджита!". Идилия! :)

Еми нямах това в предвид... Има ли желание има и начин... Ако иска ще намери начин да го пита по не такъв селски и директен начин :)

fckd
08-13-2013, 13:35
Момичетата почти винаги усещат, когато някое момче ги харесва!

sneering
08-13-2013, 13:38
Момичетата почти винаги усещат, когато някое момче ги харесва!

Е по какво усещате точно,аргументирай се че ми е интересно?

Скоро ми се случи,и идея си нямам след като супер много се старая да се прикривам,всичко се откри. И аз не знам как стана

ge6aaaa3
08-13-2013, 15:31
Еми нямах това в предвид... Има ли желание има и начин... Ако иска ще намери начин да го пита по не такъв селски и директен начин :)

Има начин, да, ама включва по-малко приказки и повече въображение и действия. :)

lubopitna_123
08-13-2013, 19:32
Има начин, да, ама включва по-малко приказки и повече въображение и действия. :)

С целувка :)

fckd
08-13-2013, 20:14
Е по какво усещате точно,аргументирай се че ми е интересно?

Скоро ми се случи,и идея си нямам след като супер много се старая да се прикривам,всичко се откри. И аз не знам как стана

Ами.. не мога да обясня по-точно.., наречи го просто женска интуиция.

ge6aaaa3
08-14-2013, 06:37
С целувка :)

Един човек да загрее. :)

lubopitna_123
08-19-2013, 10:08
Един човек да загрее. :)

Може и прегръдка ако я е срам

an7raks
08-19-2013, 10:21
Може и прегръдка ако я е срам

Прегръдката може и като приятелски жест да се възприеме... И пак, де, зависи къде си сложи ръцете. :D