PDA

View Full Version : Какви са намеренията му?



aniittu
08-11-2013, 22:57
Здравейте :) Ще споделя историята ми с вас :)
Ходех с едно момче преди година и половина, но за кратко. Замина на бригада, после разбрах, че е звънял на бившата си и го зарязах. Не знам колко е било вярно, но не можех да издържам така, пък и той не направи нищо за да ме задържи. Потърси ме след 1-2 седмици, но тогава на пук на него бях се хванала с друго момче..е също бяхме за кратко заедно. Не си бяхме писали сигурно година, а сме се засичали най-много 7-8 пъти. Преди седмица ми писа. Започнахме да си пишем от тогава всеки ден, но все той ми пише. Има си приятелка от година и живеят заедно от няколко месеца. Казва че нещата не им вървяли добре, разпитва ме за минали неща и как му било хубаво с мен. Прави ми комплименти, но аз му казах че нищо не може да се случи между нас след като има приятелка до себе си. И той пак започна че не се знаело дали ще продължат само се карала ли и т.н. Знаеше, че ще ходя вчера на дискотека и това, което ми каза беше следното " По-добре да не идвам и аз защото може да се целувам с някоя, пък и още повече като и ти ще бъдеш там ". Не знам дали ще ми повярвате, но той си ми остана единственият.. с него се чувствах себе си и ми беше най-хубаво, така както с никой друг. Но в същото време имам достойнство и не бих позволила да си играе с мен. Просто не знам какви са му намеренията...

Pedigree
08-11-2013, 23:38
Ти си го зарязала, защото е звънял на бившата си. Това достатъчна причина ли е? Като добавим, че даже си го чула само, а не си била сигурна, вече започвам да се притеснявам за това дали се развиваш нормално. На пук си тръгнала с друг, вече ми ставаш напълно ясна. Така както ми го описваш, той също не е от най-големите професори. Гърмяло, че ви събрало.

Starless
08-11-2013, 23:38
Замина на бригада, после разбрах, че е звънял на бившата си и го зарязах.

Може би историята се повтаря...
След като още е с това момиче, с което 'нещата не вървят', може и да те държи като резервен вариант, а може и наистина да му е останало нещо към теб, но защо тогава толкова лесно те е пуснал? Ти си го познаваш най-добре, казвал ли ти е, че ще я зареже, че иска да си те върне един вид?
" По-добре да не идвам и аз защото може да се целувам с някоя, пък и още повече като и ти ще бъдеш там " - това за теб ли се отнася, т.е да се целува с теб? Или с някоя друга и не иска ти да видиш това?

Хаха горния коментар ми хареса.

Pedigree
08-11-2013, 23:41
но защо тогава толкова лесно те е пуснал? Ти си го познаваш най-добре, казвал ли ти е, че ще я зареже, че иска да си те върне един вид?

Ако някой реши да ме зарязва, защото съм се чула с бившия си, по-лошо - мислел е, че ме сме се чули, не е сигурен, не само, че ще го пусна лесно, а дори ще бягам от него. 8-)

aniittu
08-11-2013, 23:45
Така първо да изясня не съм го чувала да и звани, казаха ми го, а той ми обесни че и е звънял защото нейният брат също ще ходи на бригада. Това ми даде като обеснение, а когато му казах че не направи нищо за да ме задържи, той ми отвърна,че нямало какво да направи за някой, който не му вярва. Не знам колко сам ти станала ясна при положение, че изобщо не ме познаваш, но явно от това, което сам написала тук, ти изглежда така. Е благодаря иначе :) // Това се отнасяше за мен, но аз му казах че няма как да стане :)

aniittu
08-12-2013, 00:02
Всъщност, той ми пишеше както казах поне 4-5 пъти след като скъсахме, но аз се държах изключително студено към него, пък и когато тръгнах с другото момче, той нямаше какво да направи, аз не му оставих избор. Познавам го добре, но в тази ситуация не мога да преценя, защо ще ми пише всеки ден, ще ми харесва всичко, ще ме пита с кого съм излизала и т.н., а в същото време не прави нищо, за да излезем и поне да поговоря с него и да разбера какво точно иска от мен. Предполагам, че знаете, че не избирате сами в кого да се влюбите , просто се случва. За почти 2 години не успях да превъзмогна чувствата си и може би в мен е останала поне малко надежда и вяра, че този човек не ме е лъгал преди, че аз съм сгрешила и може би имаме шанс да оправим нещата. Е, сигурно се заблуждавам, но по-добре да опитам, за да не се питам след това, "какво ли щеше да бъде , ако .. "

Mary_Jane_69
08-12-2013, 00:42
Няма единствен, намери си нов, ако си струва нещо - ще става и без да си късаш душата и сърцето.

Rocknroll
08-12-2013, 07:14
Ти си го зарязала, защото е звънял на бившата си. Това достатъчна причина ли е? Като добавим, че даже си го чула само, а не си била сигурна, вече започвам да се притеснявам за това дали се развиваш нормално. На пук си тръгнала с друг, вече ми ставаш напълно ясна. Така както ми го описваш, той също не е от най-големите професори. Гърмяло, че ви събрало.
+1 :D

soul1199
08-12-2013, 16:23
Има си приятелка и те търси-единственото нещо,което иска е секс,може тя да му е омръзнала,но вместо да се разделят,той предпочита да и изневери и то с теб.Тъпа работа.Не се захващай,има много други мъже,той не е единсвеният.

marilyn
08-13-2013, 16:07
Зарязала си го, защото се е чул с бившата си? Толкова ли лесно късаш с гаджетата си? Малко мътна история, но сега като си има приятелка не се занимавай с него. Не е готино.

Намери си друг, а този го забрави. Какво е това "единственият"???

tireheb
08-13-2013, 19:08
най-добре да се сберете
и без тва явно сте на един акъл
да не кажа, че сте тъпи като галоши
според мен си подхождате