PDA

View Full Version : какво да правя .. всичко се обърка



iveta_bebeto
08-12-2013, 08:49
Проблема е, че се забатачих толкова много и съм толкова объркана.. чувствам се толкова зле и искам решение имам нужда от мнение, знам всички ми казват послушай сърцето си, помисли.. аз се опитвам, дори не излизам за да остана сама със себе си за да намеря отговор, и немога и немога да се реша. Имала съм дълги връзки и преди 5 месеца започнах нова връзка която започна зле заради бившите и на двамата.. тва че всеки ми казваше, че е курвар, всеки ме питаше какво правя с него, постоянно се карахме и то само за глупости. Странно ми беше че при предишните ми връзки, в началото е цветя и рози, не се караме, но с него още от начало се започна с това. Всички мои приятелки не го харесват, всеки казваше той не е за теб .. взех и аз да се питам какво правя с него.започнах да излизам повече с приятелки.. гледах да не му звъня защото по телефона най често се карахме и т.н. Така като излизах с моите приятелки един ден се запознах с едно момче с което се харесахме веднага двамата ... двамата сме толкова луди и толкова много си п;риличаме ... дори си довършваме изреченията .. както и да е .. всички мои приятелки го харесват и неговите приятели казват че никога не се е забавлявал с момиче както с мен. моите приятелки като говорили с него даже едната казала все едно говори с мен . толкова много ме хареса прави ми изненади и т.н имаше приятелка и я заряза заради мен и така реших и аз да го направя това (беше много трудно отидох при него и той ме усети без да кажа и дума и започна да се държи толкова мило, така както исках да се държи с мен. Личи му че ме обича , казва че никога не е обичал така и аз неможах да го зарежа) сега продължава да се държи добре .. но немога да спра и с другото момче и незнам сега какво да правя. единия се държи вече както трябва но ме е страх да не е времено и да съжалявам после че съм си губила времето... а с другото момче нямам му доверие тъй като той сам каза че е бил с мн момичета и ме притеснява да не съм поредната макар че иска винаги да сме заедно. имам нужда от мнение от отговор .. наистина съм мн зле всичко се развали. опитвам се да се вслушам в себе си какво искам и немога да се реша надявам се вие да ми помогнете .. наистина не ми е лесно

Just Smile :)
08-12-2013, 11:51
Абсолютно същото се е случвало и с моя милост :)
Предлагам ти, ако наистина си сигурна, че с другото момче ще се чувстваш по-щастлива, да действаш направо и да не се бавиш, защото може то да реши, че нямаш интерес. Или някоя друга да го 'вземе'.
Ако искаш можеш да си направиш малка проверка: просто се следи как се чувстваш в компанията на едното и на другото момче и прецени.
А за промяната... мисля, че е нещо временно. Нещо като защитна реакция, ако мога така да се изразя.
Вземи решение, което ще направи теб щастлива, прояви малко егоизъм. :)
Късмет.

Баща Ти
08-12-2013, 13:16
Нека да позная... Участващите в историята лица са на възраст до 14-15 години, нали?

Твоите приятелки харесват него, а неговите приятели теб? Ами я си направете една групова оргия, тогава.

soul1199
08-12-2013, 16:54
Ако найстина си щастлива с новото момче,продължи си с него,но трябва да оставиш стария.Не е честно,нито за единия,нито за другия да продължаваш тази лъжа.

aniittu
08-12-2013, 22:30
Предлагам ти, ако наистина си сигурна, че с другото момче ще се чувстваш по-щастлива, да действаш направо и да не се бавиш, защото може то да реши, че нямаш интерес. Или някоя друга да го 'вземе'.
Ако искаш можеш да си направиш малка проверка: просто се следи как се чувстваш в компанията на едното и на другото момче и прецени.
А за промяната... мисля, че е нещо временно. Нещо като защитна реакция, ако мога така да се изразя.
Вземи решение, което ще направи теб щастлива, прояви малко егоизъм.
Късмет.
+1 :)