PDA

View Full Version : Да се притеснявам ли?



missf
08-12-2013, 14:53
Привет! Предполагам,че ще ме нападнете с думите " ние не сме врачки или лекари,за да знаем какво ти има.." но предполагам,че доста от вас са имали този проблем и бих желала да чуя мнения. В сряда открих,че имам гнойна пъпчица малко под кръста. Ходих така до петъка и тя стана по-голяма ест и реших да я намажа с паста за зъби. На другия ден връхчето го нямаше,но все още червенината стои и ако пипна ме боли. Вчера забелязах подобна пъпчица (червена основа и бял връх) и близо до входа на влагалиюето,но беше отстрани. Намазах я снощи и нея с паста,такова щипане и болки не бях търпяла скоро:Д Днес няма и помен от връхчето,но червенината стои даже на пипане освен релефно е и грубо,като рана..Мажа се с крем здраве след всяко промиване,че даже и бебешка пудра използвам:Д Закъсня ми този месец и според бабето кръвта ми се "бушува" , именно затова и пъпчиците излезли. Притеснява ме само да не е херпес зостер,но преди години съм имала и по спомен сърбеше,а това боли само в определени пози на седене (както гнойна пъпка) . На някоя от вас случвало ли и се? Да се тревожа ли или наистина е безобидна пъпчица? Благодаря ви!

mlf
08-12-2013, 16:06
Отиди до аптеката и си купи Судокрем (към 6 лв е малката опаковка) и се намажи .. ако не минат до 2-3 дни .. ходи на лекар и УСПЕХ :)

missf
08-12-2013, 17:42
Мерси! Аз с Йодасепт се мажа от днес пък ще видим!

mlf
08-14-2013, 21:21
Йодасепт .. И с него може да стане .. Пиши за развитие :)