PDA

View Full Version : Цикълът ми закъснява притеснително след употреба на хапчета за забавяне на МЦ



mlf
08-12-2013, 16:17
Здравейте! Ето го й моя проблем .. трябваше да съм на море от 29.07.13 до 10.08.13, но се прибрахме на 07.08.13 ... а цикъла ми трябваше да дойде на 08.08.13 .. и за да не си развалям почивката .. реших да пия хапчета за забавяне на цикъл - Примолут Нор 5, но си ги взех без рецепта (познавах аптекарката) .. Аптекарката ми каза, да ги пия 3 дни преди цикъла и аз почнах да ги пия .. , но понеже се прибирахме на 7ми .. аз на 7ми ги пих последно и ги спрях .. а дори не беше по график цикъла ми идвал .. сега вече 5 ден след спирането им не ми е дошло (а аптекарката каза до 7-8 ден ще ми дойде), но аз много се притеснявам, защото дори не усещам признаци за идване на цикъла ми ..

Моля ви кажете какво да правя .. да ходя ли да питам аптекарката какво да правя, да ходя ли на гинеколог, да предизвиквам ли цикъла с нещо и с какво .. ?

Знам, че не сте лекари, но моля дайте ми поне съвет !

mlf
08-12-2013, 20:20
Моля пишете

kalpazanka
08-13-2013, 05:26
Ще сърбаш, каквото си дробила. Щом аптекарката ти е дала примолута, тя да ти предизвиква мензис. Можеше да си отложиш М с далеч по-нови и интелигентни лекарства.

mlf
08-13-2013, 12:01
Е поне дайте съвети за предизвикване (без лекарства) .. много сте комплексирани в този форум .. на всеки коментирам темата и помагам с каквото мога .. мойте теми никой не ги коментира .. а ако има коментар той е пълен с комплекси ..

kalpazanka
08-13-2013, 12:04
Е какво очакваш да ти отговоря? Има два стари и силни гестагена, които се използват за предизвикване на М и ти вече си пила единия. Канела ли да ти препоръчам или чай с ципи от лук?! :lol: Иди при твоята аптекарка, белким измисли нещо.

mlf
08-13-2013, 12:24
четох нещо за ванилия на прах в кока кола .. чувала ли си нещо

kalpazanka
08-13-2013, 12:26
Е, не, тва е върха :lol:

Cloud9
08-13-2013, 13:31
Чела съм , но не действат. Затова се повтаря толкова често тук че не бива да си играете с природата само за едното море или секс. Щом са ти казали 7-8 дена изчакай малко и ако не дойде марш на лекар.

mlf
08-13-2013, 20:17
ходих при аптекарката и тя каза, че може да пропусне целия месец .. пък и аз четох такива неща в нета + кажа, че може и до 10 .. да я слушам ли, на лекар ли да ходя ..

Cloud9
08-14-2013, 06:19
Ходи на лекар. Цикълът не е играчка.Тия хапчета за спиране са бъкани с каква ли не химия!

aniezina
08-14-2013, 10:42
К`ви комплекси бе момиче? Отговарят ти с възможно най-адекватния отговор - каквото си си постелила на това ще лежиш. Това, че не ти харесва е друго. Може да искаш да ти кажем, че вс е ок, и да ти предложим нещо от сорта на да пиеш отвара от варени речни камъни събирани по залез слънце в четвъртък, но нещата не стоят така. Пила си стабилен медикамент, без лекарско предписание и на своя отговорност. Единственото адекватно сега е да отидеш на лекар. Дано всичко е наред и да успеят да ти оправят цикъла, което може да отнеме много време, а и може и да не стане съвсем редовен отново. За пореден път - не си струва да си проваляш здравето за едно море. Успех!

mlf
08-18-2013, 11:32
На 8мия ден след приема ми дойде, но за всеки случай отидох на лекар и тя каза, че няма никакъв проблем. Мерси за коментарите :)

ТЕМАТА МОЖЕ ДА БЪДЕ ЗАКЛЮЧЕНА!

tHe_COolEst_GIrl
09-15-2013, 12:15
Най-добре се консултирай с гинеколог! С един преглед нищо не губиш, а и ще разбереш какво става :)