PDA

View Full Version : Нос



goShee
08-12-2013, 17:07
Привет на всички!
Значи от няколко години носът ми беше изцяло зачервен все си мислех, че е нещо от пубертета и вярвах, че ще се оправи от само себе си, но за съжаление не се оправи и днес отидох при кожен лекар и той ми каза, че това са били спукани капиляри!Още по лошото е че нямало как да се излекуват изцяло, но все пак е имало някакви лазерни процедури, които имали шанса да го оправят поне малко, та въпросът ми към вас е-някой ходил ли е на такива процедури и имало ли е подобряване, ако сте ходили къде точно сте ходили!С една дума искам да отида един път да приказвам с тях за това нещо но не знам точно към коя клиника да се насоча!Ще съм Ви благодарен, ако ми кажите коя клина е по добра, за да се насоча към нея!

mlf
08-12-2013, 20:11
Не съм ходила, но ще ти кажа един съвет .. Това са все частни клиники .. Без значение дали е добре или не е добре за теб .. Те ще ти казват, че е добре ..заради парите .. Така че внимавай и УСПЕХ :)

goShee
08-12-2013, 20:38
Като спомена парите, днеска аз ходих на частно при тази лекарка, тя ми погледна носа със лупа и след това ми каза кво е що е и после не ми взе пари,аз вика нищо не съм направила!Все пак изглежда има все още хора на тая Планета!Някакви други мнения?:)

mlf
08-14-2013, 21:25
Радвам се, че си попаднал на такъв човек :)