PDA

View Full Version : Вие как мислите??



selenaa56
08-12-2013, 19:51
Здравейте...С едно момче се харесахме в училище и на следващият ден бяхме на дискотека 10-тите класове...отидохме там,той дойде при мен танцувахме и всичко си беше супер...Но аз исках само да танцуваме и нищо повече, (въпреки че го харесвах ,но исках нещата да се развият по-бавно)Той ме целуна и ме захапа за устната,аз се дръпнах, но продължих да танцувам...отначало ми стана малко неприятно, но после си казах ''какво пък толкова'' и продължих да танцуваме гушнати.Не очаквах, че ще направи толкова бърза крачка ,че чак да се стигне до целувка ,като дори в у-ще не сме си говорили.След дискотеката той ми предложи да излезнем..аз не се съгласих(не знам защо, но явно това прибързано нещо, което направи в дискотеката ме отдръпна от него и не исках вече връзка,защото усетих, че е женкар и си търси поредната бройка.Предложи ми втори път-и тогава отказах....Трети път--- и тогава отказах и той вече се отдръпна и си останахме просто приятели на ''здравей здрасти''.Въпросът ми е дали се е отдръпнал от мен защото в дискотеката след като ме е целунал аз след това продължих да танцувам с него и той си е казал ''ооо тая е лесна'' и това да го е отдръпнало или просто, защото му отказах и трите пъти да излезнеме(а той не обича много трудните... като предложи е свикнал да се съгласяват) за това да се е отдръпнал и да му е писнало след като му отказвах...и не излиза ли малко долно ,че той ме е целунал и аз съм продължила да танцуваме (т.е да изглеждам ЛЕСНА,като имаш впредвид, че не сме си говорили преди просто си подхвърляхме погледи)...но все пак беше една целувка колко пък лесна да съм излезнала?

Баща Ти
08-12-2013, 19:56
Е не, ти го режеш три пъти и той ще продължи да ти ходи по гъза :D

selenaa56
08-12-2013, 20:00
Благодаря..но другият ми въпрос е ..не излизам ли малко долна и лесна щом като ме е целунал аз не съм избягала, а съм продължила да танцувам с него (при положение,че сме всеки ден се виждахме в училище и си хвърляхме погледи НО не сме си говорили)?

Баща Ти
08-12-2013, 20:04
Да излизаш лесна пред кого?

Него ли, пред себе си ли, пред другите.

Нали го харесваш и той очевидно теб. Какъв е проблемът?

Momicheto:)
08-12-2013, 20:06
Не го мисли. Минало е. След 3-тото 'не' човека вече се е отказал, явно е имал някакви амбиции. ЛОЛ, но щом мислиш че е 'женкар', защо изобщо се тормозиш с това? Харесваш ли го все още или просто ти е интересно да знаеш какво мисли той за теб? :)

selenaa56
08-12-2013, 20:08
Пред него,защото в дискотеката продължих да танцуваме след избързаната целувка, а след това го отбягвах...и той съответно може да си е казал, че съм лена и долна и не съм искала връзка, а да си направя кефа на момента ,(което не е така но така изглежда) и после това да го разкаже на някой и ето ти пред ''другите''

Баща Ти
08-12-2013, 20:10
Казал си е, че не го искаш.

selenaa56
08-12-2013, 20:11
Не не го харевам изобщо, но искам да знам какво мисли ,за да не разпрострянява погрешно, че цяла вечер сме били прегърнати и не съм избягала след целувката, а съм продължила, а на другия ден съм го отбягвала и три пъти отказвала... просто той прецака всичко веднага се нахвърля да ме целува а ние не сме говорили...и мислех че излизам лесна щом не съм се отказала а продължих да танцуваме... т.е ми е било приятно ,но би трябвало да се дръпна ..

selenaa56
08-12-2013, 20:13
Точно това имах впредвид ..той си казва че не го искам ,но се чуди защо продължих да танцувам след целувката като не го искам? и по този начин да изляза лесна и долна ...но все пак е целувка не съм си легнала с него де..но малко се филмирам може би

Баща Ти
08-12-2013, 20:14
Харесали сте се в училище, пък не сте си говорили, пък той прецакал всичко, щото те целунал?


На 13 сте, нали?

black pearl
08-12-2013, 20:17
Кат го харесваш, какво се правиш на недостъпна ? И не , не излизаш лека щом не си се отдръпнала...-.-

Уш са 10ти клас.

selenaa56
08-12-2013, 20:27
По скоро не излизам лека ,защото СЪМ се отдръпнала нали така... На 16 сме

PimKie
08-12-2013, 21:01
Мацка, човекът те е целунал в дискотеката, защото е по-лесно и се избягва онзи неловък момент преди целувката.
Другото... щом е питал, дали искаш да излезете, значи не си му била само за веднъж.
И трето - никое самоуважаващо се момче няма да те моли да излезеш с него. Мисля, че трите отказа са били крайно красноречиви. И аз а съм, и аз няма да питам повече.
Изпуснала си го. Примири се и си направи изводите :)

Momicheto:)
08-12-2013, 21:03
Казал си е, че не го искаш.


но малко се филмирам може би

Може би, да. Спри да го мислиш. Нищо фатално не е станало.

anonymous708973
08-12-2013, 21:57
Нещата могат да се оправят, ако просто предложиш да излезете насаме с думите: "Чувствам се виновна и искам да се реванширам". Възможно е мъжкото му съзнанийце да го изтълкува по-пиперливо от желаното, но тая възможност можеш да я елиминираш с уговорка посред бял ден навън.

soul1199
08-13-2013, 13:30
Самия факт,че е имал смелост дори и след 2-рия път,като си го одрязала и те е попитал още веднъж,явно е искал да излезе с теб.Доста глупаво от твоя страна,хем си искала,пък хем на трудна си се правила.Постави се на негово място,ако ти го беше питала 3 пъти дали ще излезете и той ти откаже,много ясно,че ще спреш да опитваш.А за дискотеката не мога да ти кажа дали си изглеждала лесна в очите му,обаче човека ти е дал шанс да излезете и да си поговорите.Твоя е вината в случая,дори и да е сваляч,щеше да разбереш намеренията му след първата среща.Мисля че е решил да не се занимава с теб,но ако толкова държиш да излезете въпреки всичко,отиди при него и му кажи,че искаш да говорите.

selenaa56
08-13-2013, 17:31
Решил е да не се занимава с мен защото му отказах и трите пъти така ли?

Баща Ти
08-13-2013, 17:52
Ретард ли си? Колко пъти да ти кажа.

nevermind...
08-13-2013, 18:04
Ти какво очакваш? Да го режеш 1000 пъти и той все още да се пробва? Разбира се, че след 3тия ше спре... ретард ли си :lol:

vivienneg
08-13-2013, 18:14
не си лесна щом си му отказала 3 пъти не се вкарвай във филми

jasmins
08-13-2013, 18:18
Силно се надявам това да е неуспешен опит за тролване, в противен случай момичето ще си умре девствено.. :(

selenaa56
08-13-2013, 18:47
Силно се надявам това да е неуспешен опит за тролване, в противен случай момичето ще си умре девствено.. :(

Нещо не разбрах ? Как тролване ..изрази се нормално ако обичаш..

Bloody Red
08-13-2013, 19:01
Не знам вие как не се изнервяте, ама аз като се опитвам да обяснявам нещо на човек и му го повторя 50 пъти, а той така и не се сеща да вземе да ми осмисли думите.. еми направо ми иде да се гръмна като видя колко тъпи хора има.

PainMonopoly
08-14-2013, 06:34
Пред него,защото в дискотеката продължих да танцуваме след избързаната целувка, а след това го отбягвах...и той съответно може да си е казал, че съм лена и долна и не съм искала връзка, а да си направя кефа на момента ,(което не е така но така изглежда) и после това да го разкаже на някой и ето ти пред ''другите''

Лесна щеше да бъдеш, ако го беше замъкнала в кенефа и му беше събула гащите да му духаш. Така даже и целувка не си му дала. Тоест си мега трудна.

selenaa56
08-14-2013, 09:04
Благодаря много на всички ви :)

strawberry88
08-14-2013, 10:31
Като се правиш много на недостъпна така става.Ти да не очакваш той да ти се моли?