PDA

View Full Version : Той е идиот...



alex-square-pants
08-13-2013, 08:11
Познаваме се с въпросното момче от 3 години.В началото бяхме като най-добри приятели по най-чистия и невинен начин.И така да се каже растяхме заедно.Всичко беше наред, докато не влязохме в една гимназия- изведнъж той започна да се държи ужасно.И като казвам ужасно имам в предвид наистина ужасно- обиждаше ме,възползваше се от мен,постепенно и страхът ми използваше срещу мен.Да,наистина се страхувах от него, а той се наслаждаваше на това.Също така беше много,много властен и се държеше така само с мен и с никой друг.Разбира се,това ме съсипваше,побъркваше; спрях почти да се храня, бях като парцал и най-гадното беше, че така тревожих и родителите ми.Всичко продължи година , включително и отслабването ми.Прибрахме се заедно (родителите ми ме задължаваха да се прибирам с него, защото му имаха странно голямо довери) и аз ходих по средата на улицата и той през 5 минути: прибери се на тротоара, прибери се на тротоара; бяхме точно до нас и взе, че мина някакъв мотор и ми закачи ръката и тогава той побесня- дръпна ме за рамото,блъсна ме в една стена и ми се разкрещя колко глупава и дразнещо... прекрасна ( wut?! ) съм била и да,буквално нямах какво да кажа.И след време нещата между нас поомекнаха и той призна, че МАЙ (?!) изпитва нещо към мен, но не е сигурен.Сега ваканцията си дадохме малко почивка- всеки да може на спокойствие да си помисли.Не съм го чувала от 30.06, веднъж случайно се бяхме срещнали и той просто ме подмина,но изглеждаше някак си нещастен, въпреки камуфлажа... отчаяна,изплашена и притеснена съм, защото започвам да се притеснявам и тревожа за тънката граница между приятелството и любовта.Та моята дилема: да рискувам и да му призная чувствата си или да се опитам да запазя това странно приятелство

marianaM
08-13-2013, 09:19
сподели му какво чувстваш, според мен ако ти е приятел ще те разбере, няма смисал да се измъчваш по този начин :)

soul1199
08-13-2013, 13:13
Доста странна история.Като гледам той няма никакво намерение да те потърси.Два месеца без да сте се виждали,не мисля,че това е любов.Най-малкото,ако те харесваше щеще да поиска да е види.

AliceSw
08-13-2013, 14:48
Два месеца без да сте се виждали,не мисля,че това е любов.Най-малкото,ако те харесваше щеще да поиска да е види.

да бе, баш...

човекът, когото най-много съм обичала евър, не съм искала да го виждам в продължение на месеци точно заради недоразумения и моментни колебания в отношението към него...


към авторката - ако той се колебае, няма да направиш нищо хубаво, ако признаеш за някакви чуства...или му се обаждаш приятелски да се видите, или изчакваш...човек насаме с мислите си решава по-добре, отколкото когато е подтискан/ притесняван от някакъв фактор било то задължение да вземе решение/ краен срок или да се съобразява с чуствата на друг...

ge6aaaa3
08-13-2013, 15:07
Познаваме се с въпросното момче от 3 години.В началото бяхме като най-добри приятели по най-чистия и невинен начин.И така да се каже растяхме заедно.
И чакай малко да позная, изслушвал ти е всичките драми и терзания, включително тези за други момчета?
Никога не е искал да сте "само приятели" и накрая не е издържал и е започнал да се държи като малоумник. Не знам защо някои вярват в "чистото и невинно приятелство между момче и момиче"...

marilyn
08-13-2013, 15:42
А защо позволяваш на някой да се държи така с теб?

babatigosho
08-13-2013, 19:18
Тоз ще да е от филмовите хю грантове, дразнещо прекрасна си била докато те блъска ... остави го да си надживее филмарщината, че само ще трябва да го бавиш докато порастне

Anastasiq5910
08-14-2013, 18:34
ами според мен му признай щом те е нарекал ''прекрасна'' е пада си по теб :) така мисля

alex-square-pants
08-15-2013, 16:50
Вчера му звъннах 3 пъти и трите пъти ми затвори и реших днес да го изчакам до зала, в която тренира.Та видях го и той ме видя и го извиках ама той като някакво бебе- прави се, че не ме чува и трябваше да ТИЧАМ СЛЕД НЕГО,а съм си казала никога след автобус и момче да не тичам... и това не беше най- обидното нещо- настигнах го и той МИ СЕ РАЗКРЕЩЯ в лицето защо съм го ИЗЛАГАЛА (аз него?!) , тичайки след него.И ме остави и аз тъпата като ревнах и седнах на един бордюр за час,два и взе да става много тъмно и реших да си тръгвам.Той живее почти до нас и се засякохме, но този път аз го подминах и той само: Али,Али изслушай ме ама и аз съм инат и не го изслушах;звъня ми сигурно 10 пъти ама така и не му вдигнах.Държа се ужасно твърде много време и не мисля, че заслужава на момента да му се хвърля на врата, но въпреки всичко имам чувството, че започва да се пречупвам... :(

marilyn
08-15-2013, 16:55
Ама не се занимавай с тоя.

PainMonopoly
08-15-2013, 16:58
Той те прави на гъз, а ти го желаеш още повече.

Колко изтъркано.

alex-square-pants
08-15-2013, 17:04
Не съм съгласна

102
08-15-2013, 17:13
Явно "почивката", която сте си дали, за да "помислите".. не ти е повлияла.

yakuza_
08-15-2013, 17:35
А защо позволяваш на някой да се държи така с теб?

щото е кенеф, това е заложено в кръвта на момичетата, мечтата на всяко момиче е, да е кенеф и обичат да ги третират като боклуци

marilyn
08-15-2013, 17:37
щото е кенеф, това е заложено в кръвта на момичетата, мечтата на всяко момиче е, да е кенеф и обичат да ги третират като боклуци

За съжаление има някои такива, които наистина ги кефи да се държат с тях като с боклуци..

Само си представям картинката като от турски сериал... тя го гони и вика след него.. "Али, али"...

AnarchyBoy
08-15-2013, 17:44
Всъщност не са малко момичетата, които обичат да се държат с тях като с боклуци.. ;)

Но пък аз не смятам за мъжко, да се държиш гадно, с приятелката си..

yakuza_
08-15-2013, 17:47
Какъв мъж си, ако поне 3 пъти не си я ритал в корема, не си и правил "ключ", не си и вкарвал шамар поне пред 10 човека?

PainMonopoly
08-15-2013, 17:48
Не са малко, наистина, но не мога да го приема за нормално. Сигурен съм, че в психологията има термин за това състояние, съдържащ "разстройство" или "комплекс на...". :Д

AnarchyBoy
08-15-2013, 17:52
Какъв мъж си, ако поне 3 пъти не си я ритал в корема, не си и правил "ключ", не си и вкарвал шамар поне пред 10 човека?

:lol: True, True.. not :?

shadygirl
08-18-2013, 10:49
Ехе твоята история е като филм бе.Хвани го това лошо момче ; ) . А ти на колко си години ? и той ??

Smrazqvashta
08-18-2013, 11:08
Добре де... Описваш го, като е*ати келеша и грубияна... Сама казваш, че си се страхувала от него дори... А си влюбена в такъв човек? Аз едно не мога да проумея, как може човек да се влюби в някой, който се държи по толкова гаден и унизителен начин към него?

RainyMood
08-18-2013, 21:06
Аз пък мисля, че той я харесва. Просто е объркан/срам го е от чувствата си.
alex-square-pants, мисля, че когато си готова трябва да го изслушаш, щом иска да ти обясни.
Може би той се е опитвал да те дразни/тормози по някакъв начин, за да ти покаже, че има някакви симпатии към теб.
Също не смятам, че след като не са се чували от юни, това означава, че не го е грижа за нея или нещо подобно.

Историята много ми лъха на всяка втора корейска драма. Там момчето се отнася с момичето като с л*йно, после осъзнава, че е влюбен в нея, и накрая се женят. :lol:

titkos
08-19-2013, 07:38
Може и да те харесва, но го е срам: 1 - или приятелите му да го виждат с теб; 2 - или да се покаже като мил и влюбен пред приятелите си.

strawberry88
08-19-2013, 23:21
Само един въпрос имам - какво точно му харесваш?

crazy_elf
08-20-2013, 16:35
Мисля ,че е време за песента от Титаник :D Мен ако някой ми вика и ме блъска в стената отдавна ,да съм се погрижила някой да го прати в Пирогов ,бай-ганьовска простотия е това...

draid
08-20-2013, 20:27
Странно нещо сте жените...

fenastz
08-20-2013, 22:13
И двамата сте адски филмирани парцали