PDA

View Full Version : Той не знае какво иска, но го иска!



liebeistfuralleda
08-13-2013, 12:11
Здравейте! Ще бъда кратка (надявам се).
Аз съм на 18г, той на 20г. Излизаме, но не много често. Не сме от един и същи град, но сме близо. Разбира се, от моя страна чувствата ги имаше, и си пролича ( не съм опитвала да го целувам, или да го прегръщам, но очите ми издаваха всичко). Една вечер той ми писа. ПИСА е меко казано ( от порядъка на тези ``романи`` сещате се). В него беше изписано, че иска да бъде искрен с мен. Излизал е с мен защото му напомням на бившата приятелка, която той много (обича или обичаше- дори и той не знае, и ще ви обесня малко по надолу защо е така). Обясни ми, че в бъдеще ако се случи нещо като връзка няма да е сухо с мен, защото в съзнанието ще е бившата му. Обясни ми също така, че вижда само приятел в мен, нищо повече( от тези думи, доста ми стана отвратително, но не мога да му казвам какво да изпитва) , човека си ми заяви, че по-добре да си ми каже истината, отколкото да ме лъже и да ме нарани след време( и го разбирам), след тези думи си казахме ``лека нощ`` и с това приключи вечерта, НО на следващата вечер ми писа отново. Човечеца ми драсна и ми каза, че снощи се е сетил за миналото и за момичето което обича или вече не, но той ми каза после, че това момиче сигурно сега учи висше някъде и сигурно вече е обвързана и е забравила за него напълно, не са се чували от 2 години. Започна да ми говори, че иска да бъде с мен, но го е страх нещо да не се обърка( НАПЪЛНО СИ ПРОТИВОРЕЧИ-ЗНАМ). Започна да ми казва, че е писал неща които вече са доста в миналото и не е мислил докато ги пише. Каза ми: Знам какво искам, но за момент не знаех какво искам( А ся някой философ да ми обясни кво е имал предвид щот аз не мога). След това ми написа: Знам какво искам, сега знам какво искам, и утре ще знам какво искам. Искам да се видиме, и да забравиме за снощния чат с който те угорчих, искам да те прегърна.
Та така като цяло това е историята ми. Не знам дали имам въпроси, но предполагам, че имам, но още не знам какви са, но ако започнете да давате някакви мнения няма да се обидя. Благодарско ако сте изчели тая боза.

Баща Ти
08-13-2013, 12:18
Я го махай тоз.

Cloud9
08-13-2013, 12:21
Оффф с тая драма с тия бивши.... Според мен нищо няма да изгубиш ако излезеш с него на кафе. Ти така или иначе вече си до уши хлътнала.Но да си знаеш,че има вероятност момъкът отново да се сети,че не знае какво иска или че не иска точно теб. Демек хем му се иска,хем не му стиска. Стискам ти палци, не се задълбочавай много и каквото сабя покаже.С такива нерешителни не е лесно да се живее, но не се знае накъде ще го отвее вятъра на промяната. Успех!

xoxi
08-13-2013, 13:11
На твое място не бих се занимавала.
Ако наистина му напомняш на бившата, зарежи я тая работа. Само ще си тровиш нервите с него.

soul1199
08-13-2013, 13:24
Не си струва,той не харесва теб,а чрез теб се опитва да си припомни старите моменти с бившата му.Ти винаги за него ще си останеш на заден план..кофти е но по-добре сега да го разкараш,отколкото след време..не си пропилявай времето с него,сигурна съм,че там някъде има момче,което не мисли за бившата си и ти ще го откриеш.

sneering
08-13-2013, 13:29
Тя му държи силна влага в миналото.Ти може да я заместиш в настоящето много бързо,стига да си човек които успява да го допълни,замести спомените с нови по-хубави или просто има качествата да бъде такъв. Иска се време просто.

Може да се превърнеш в нещо далеч по-добро,стига да можеш и да имаш търпение.
Ако не успееш и той си остане със спомените за нея,явно тя найстина си е струвала повече от теб.
И това го има в живота

misskaprizzz
08-14-2013, 00:43
няма смисъл .. той още обича бившата си фр и най-много да те нарани , защото с теб той ще се опитва да забрави нея :)

liebeistfuralleda
08-14-2013, 01:07
Супер много благодаря, за всички мнения.