PDA

View Full Version : Някой да ме посъветва



cremena45
08-13-2013, 13:33
Пише ви едно тъжно момиче.Всичко започна още в началното ,когато започнах да харесвам едно момче.Той беше от типа на лошите момчета.Така и не разбрах какво ставаше веднъж си бяхме много добре ,друг път не се понасяхме ама нали бяхме деца още.Както и да е той беше първата ми любов до гимназията после се разделихме и той си си намери гадже ,а аз имах още толкова силни чуства към него.Много ме болеше ,че всичко свърши и ,че беше с друга и пред мен я целуваше ,после в къщи тайно плаках като малко дете и много страдах.Болката ме промени и станах друга.Вече нищо не ми пукаше както преди ,започнах да пия да пуша и да не уча.Дните ми минаваха ден да мине друг да дойде и света ми беше сив.Ще си кажете какво пък толкова момчета пълно по света...е да ама не за мен тогава нямаше друг, а и бях свикнала с него 5-6 години заедно.В новото училище срещнах друг.Отначало и двамата не се харесвахме.Но после нещата лека полека се промениха.Той ме заговаряше,както и аз него.И ми стана приятно и аз не се усетих кога се влюбих в думите ,очите и гласа му.Винаги ме изслушваше и се смееше на шегите ми.И така както не исках да се харесвам на никой и си бях постригала дългата коса и я бях боядисала ,сега вече искам да се харесам на него ,обаче той ме мисли за лошо и непокорно момиче ,а не знае историята ми и колко ме е боляло....какво да правя да му разкажа ли?Дали няма да ме отреже :( С никой не ми е така добре както с него...

Momicheto:)
08-13-2013, 13:45
А защо да не му споделиш, след като се чувстваш 'така добре с него'? Ти ще знаеш когато му е дошло времето, когато се чувстваш готова, просто го направи. Но трябва да му кажеш. :) Не мисля че ще те 'отреже', след като и двамата се харесвате и имате чувства един към друг.

strawberry88
08-13-2013, 13:51
Да, кажи му.

sneering
08-13-2013, 13:53
И да не беше се появявал в живота ти,пак щеше да пиеш,пушиш и прочие,просто ти е един вид извинение на това което си.
Какво значи лошо момче или лошо момиче? Лошите не се определят по цвят на коса,сценичен образ с цигара в уста или леко цветен показен речник породен от тийн различното поведение,а по далеч по различни неща.
Извода е че ти далеч не си лошо момиче,въпреки външния си вид,и ако човека за който казваш че те изслушва донякъде лицемерно и анти-мъжко,може да проникне в теб и да види добродушното и истинското,дори и бившата болка.Ако успее де,ако не-пътя .

Света е разноцветен,както се е появил той за сметката на бившия ти,така ще се появи и следващия след него,даже може и да има повече опции от предния. Така че,не те ли оцени без да се вглъбяваш продължаваш напред ...

cremena45
08-13-2013, 14:05
Вече не ги правя тия неща ,защото искам да се променя и знам ,че не е правилно.Не мисля ,че бих ги направила просто бях в депресия ,а преди това мразех както цигарите така и алкохола защотото знам колко вредят.

soul1199
08-13-2013, 15:25
Сподели му,пък каквто стане. :)

lubopitna_123
08-13-2013, 19:32
Сподели му,пък каквто стане. :)

Точно :)

misskaprizzz
08-14-2013, 01:01
споделяй.. ако не стане, ще имаш време да се промениш .. но не заради някой, а заради себе си !

Cloud9
08-14-2013, 07:43
И да не беше се появявал в живота ти,пак щеше да пиеш,пушиш и прочие,просто ти е един вид извинение на това което си.

Като бивша хлапачка с разбито сърце подкрепям това на 100000 процента! Сърцето ще ти бъде разбивано още доста, но това не е начина да се справиш.И "много ме е боляло" не е извинение за алкохолизъм и пушене. Спри да бъдеш лоша и той сам ще го забележи.Поговорете.Това е ключът към разбирателството

Anastasiq5910
08-14-2013, 18:29
А защо да не му споделиш, след като се чувстваш 'така добре с него'? Ти ще знаеш когато му е дошло времето, когато се чувстваш готова, просто го направи. Но трябва да му кажеш. :) Не мисля че ще те 'отреже', след като и двамата се харесвате и имате чувства един към друг.

+

JohnnaLevine
08-15-2013, 13:05
Ако той наистина държи на теб ще те разбере. По-добре му кажи, защото после ще става все по-трудно и по-трудно. Пък и ти ще се почустваш по-добре, ако му споделиш. Ако заради нещо такова те зареже, то просто той не си е струвал.

Amore-Mio*
08-17-2013, 06:29
Ако си готова и искаш да споделиш историята си - давай.
Няма лошо да знае защо си "непокорно и лошо момиче".

lubopitna_123
08-19-2013, 10:07
Ако си готова и искаш да споделиш историята си - давай.
Няма лошо да знае защо си "непокорно и лошо момиче".

Така е :)

els_kill
08-19-2013, 11:47
ако първо го питаш за каква те мисли и какво е харесал с теб ще разбереш дали е нужно да му казваш :)

rusokoska7
08-19-2013, 17:16
Има голяма вероятност да вярва на това което е видял ,но не е и нещо непоправимо

dani4kata
08-20-2013, 10:21
Ако му имаш доверие му кажи ,но ако не си сигурна по-добре си трай :)!

rusokoska7
08-20-2013, 22:18
Ако му имаш доверие му кажи ,но ако не си сигурна по-добре си трай :)!

И така може да се каже.

fenastz
08-20-2013, 22:30
Нещо си объркала - аз като почнах да пия, да пуша, да не уча и да не ми пука за нищо животът ми не беше сив, даже стана много цветен и хубав :D

skornex
08-21-2013, 02:46
самосъжаляваш се