PDA

View Full Version : Въпрос за грима ви



myfavouriteseason
08-13-2013, 16:49
Лятото или зимата се гримирате повече? Как се харесвате повече - с грим или без?
Какъв грим носите лятото и какъв зимата и какъв грим не харесвате?

teenagerka98
08-13-2013, 17:31
Зависи от възрастта все пак :))) Аз примерно съм 9 клас (почти на 15 ) :д , и попринцип не нося много грим , но когато си слагам го правя зимата ( спирала и евентуално очна линия :)) Аз лично не харесвам сенки , които са буквално до ушите .. ;д , всъщност никакви сенки , защото според мен модата им мина :)) (ти на колко си ? ) :)

Krasimirab
08-13-2013, 19:11
Наистина зависи от възрастта .. ;д аз лично не се гримирам много.. но винаги имам фдт под ръка.. не че имам лоша кожа,напротив,за да съм сигурна просто.. :)) ;д иначе лятото малко по-малко,защото тези жеги и всичко се размазва и става доста неприятно.. ;д иначе попринцип гримирането ми отнема околко 10-15 мин максимум,даже бих казала,че прекалих мъничко. 1во нанасям нещо като основа,което овлажява и подхранва кожата ми - clinique ''moisture surge'' .. доволна съм,защото аз имам суха кожа и това помага.. :) 2ро нанасям фдт или пудра,зависи,но по-често нанасям фдт.. сега използвам един на ''clinique'' но не се сещам за името.. или ако имам мънички зачервени местенца нанасям коректор.. ''estee lauder-double wear'' споменах за него и в друга тема,защото съм наистина много доволна.. използвам и един английски,който не е лош.. наистина зависи от конкретния случай. :) 3то нанасям молив за очи.. винаги черен,а сега използвам един на ''NYX'' ..наистина е добър и не се размазва,което е предимство и то голямо.. 4то слагам малко спирала.. зависи от настроението.. или черна или цветна.. обикновенно използвам тъмно лилава или виолетова,а понякога синя,но най-често черна,като цяло никога не съм обичала спиралитео особено.. и това е.. ;д не използвам гланцове или червила .. просто не ги понасям на устните си,въпреки,че имам някакви и то хубави цветове.. хахах ;д извинявам се,ако съм ви отегчила ,опитах се да бъда изчерпателна ;д

Hayashi
08-13-2013, 19:12
Еднакво. И през двата сезона се случва да ме домързи еднакво. От миналата година не пропускам да сложа BB крем почти никога. Руж и спирала също почти винаги. А останалото е до това колко време имам и дали ми се занимава.

tanchu
08-14-2013, 19:29
Зависи от настроението ми :D Понякога съм само с крем, друг път ми се занимава повече и слагам ФДТ и спирала. А напоследък си слагам очна линия само :)

kitty02
08-15-2013, 06:46
Почти всеки ден слагам черен молив. Спирала по-рядко ползвам. Лятото се ограничавам от фон дьо тен-а.

JohnnaLevine
08-15-2013, 11:06
Почти всеки ден се гримирам. Има само някои изключения, когато пропускам. Винаги си слагам ФДТ или пудра, черен молив и може някакви много светли сенки на очите. По-рядко ползвам спирала, защото миглите ми доста падат след нея. И почти никога не ползвам червило или гланц. Просто нямам навик. Няма значение дали е лято, или е зима. Винаги така се гримирам.

strawberry88
08-15-2013, 13:53
Не слагам никакъв грим.Само ако има повод.

never_lose_hope
08-15-2013, 17:25
почти не се гримирам,а когато ползвам грим слагам молив+спирала+ BB крем

bybka2105
08-16-2013, 07:47
Интересна тема.Грим слагам независимо от сезона-винаги през деня съм с по-лек грим,а през ноща с мнооого тежък...като цяло фондьотен слагам само зимата...коректор,пудра,сен и,очна линия,спирала и тн слагам всеки път като се гримирам..не съм от момичетата,които небиха излязли без грим..т.е. не се гримирам всеки ден,но се харесвам много повече с грим..просто прикривам пъпчици,червенини..матирам кожата..подчертавам очите,или устните...зимата понякога предпочитам да си сложа само матиращ крем,малко спирала и молив...но понякога залагам на мн грим...всичко е в зависимост от настроението!

Bukuuu
08-17-2013, 23:25
Амии и аз слагам грим независимо от сезона. По принцип залагам на по тъмния и опушен грим. Според настроението ми залагам на очна линия или тъмни сенки, също така слагам спирала, която ми е задължителна и червило или някакъв гланц за устни. ФДТ ползвам много рядко.

CoockieMonster
08-18-2013, 07:47
Еднакво и двата сезона. Фнт, молив за вежди, спирала, гланц. Това е абс. всеки ден. Иначе слагам сенки, очна линия, молив, но не всеки ден.

FuCKkK13
08-18-2013, 11:28
рядко и през двата сезона .. харесвам си се и без грим и с грим - зависи от настроението ,но има дни в които просто не се харесвам/съм в добро настроение и слагам бб крем и спирала

не харесвам тежките вечерни гримове сложени през деня 8-)
и тъмните червила ( освен тъмно червено червило,но да е хубав нюанс на червеното ) може би щото на мен не ми отиват

Dusty
08-18-2013, 12:56
Сега понеже е лято, не се гримирам често. Иначе, когато не ми се занимава много, слагам фондьотен, коректор, очна линия, спиралка (черна) и понякога семпъл гланц или червило. А когато ми се занимава повече слагам и основа, сенки и руж. Понякога слагам и безцветна будра, когато не искам кожата ми да лъщи.:)

RainbowGirl
08-18-2013, 14:24
През лятото почти не слагам грим, само за специални поводи. Зимата слагам фондьотен/коректор, пудра, спирала и червило, а ако ми се занимава може и очна линия и маалко бронзър, за да подчертая скулите си.