PDA

View Full Version : Дали е възможно?



lamia
08-13-2013, 17:06
Здравейте, не знам темата дали е за тук, но... Значи пиша си с едно момче от 2 седмици някъде. Интересно ми е като си пиша с него, радва ме много... Просто когато си пишем забравям за всичко лошо досега и в момента, и ми е много приятно... Чудя се дали е възможно да го харесвам без дори да сме се виждали. Досега само сме си чатили, външния му вид е мой тип и ми се струва сладък. Според някои мои приятели имам само симпатии и съм се привързала към него. Аз не мога да преценя дали е така както те казват, или има и нещо повече...Вечер преди да заспя мисля за него и заспивам с усмивка на лице, понякога дори не мога да спя. Моля Ви споделете Вашето мнение, според Вас какво е :/

lamer4e7o
08-13-2013, 17:16
Ти не знаеш, та ние ли да знаем? Излезте някъде най-добре…

misskaprizzz
08-14-2013, 00:39
ехх тая детска любов .. за 2 седмици

Silviahh
08-14-2013, 15:15
Е, да възможно е да го харесваш без да сте се виждали, но ако се видите и прекараш време с него - тогава ще бъдеш сигурна :) !
В чата е много по - различно.

xXcvetityXx
08-14-2013, 19:40
Много е възможно .. всъщност може да се влюбиш в човек с който си общуваш само по интернет (защото разстоянието е пречка и ако се познавате отдавна) , ноооо щом не сте далеч един от друг просто излезте и ще разбереш .. не е нужно да му се нахвърляш още тогава .. просто приятелско излизане .

marilyn
08-15-2013, 15:22
Със сегашния ми приятел се запознахме в интернет и си пишехме известно време преди да се видим. От тогава ми направи впечатление, че имаме много сходства и не е ненормално някой да те кефи. Но се вижте. Много вероятно е като се опознаете на живо да се чудиш кво си му харесала.

PainMonopoly
08-15-2013, 18:18
Увлечение. Не ти трябва много време за да бъдеш увлечена по някого, а на него не му трябва много за да ти завърти главата, ако е правилния човек. Ако се видите е твърде вероятно да се забиете. В което няма лошо.

soul1199
08-15-2013, 18:54
Ако не се видите няма,как да разбереш.