PDA

View Full Version : Мнениеее ;д



asdfghj
08-13-2013, 17:17
Ако едно момче си има гадже и изглеждат влюбени, а той през това време прави секс с друга доста често я вика в тях....наистина ли обича гаджето си или се преструва ако се преструва за кво е тръгнал с нея а ако я обича тогава защо изневерява? Моля за мнение ;д Извинявам се ако темата не е за тук.

lamer4e7o
08-13-2013, 17:19
И какви са тия въпроси сега? Ако се замислиш, сама можеш да си отговориш на тях.

Изневярата не е признак на обич към момичето, с което има връзка.

nevermind...
08-13-2013, 18:07
Това е доста малоумен въпрос. Даже не е нужно да мислиш, за да отговориш...

misskaprizzz
08-14-2013, 00:38
:D :D

AliceSw
08-14-2013, 02:38
отговор: защото може

*щот повечето сте достатъчно тъпи /п*тки/ на тея години да сте и приятелката, и другата, пък после да се чудите коя обича - еми никоя...

Pedigree
08-14-2013, 05:24
Имам доста близки мои добри познати и приятели мъже, които често си чукат мацки, които не са им гаджетата, просто защото могат да си го позволят. На някои от тях гаджетата им имат типичния вид на дами - красиви, елегантни, благородни. За сметка на това са тъпи, но не от онзи тип тъпи жени, които дразнят, а просто знаят, че не е хубаво да се обаждат много. И пичовете са си ги избрали такива - правят си як секс, изкарват си яко, защото не искат да се обременяват и натоварват много душевно. Ако ги видиш отстрани - сладки двойки, но всеки получава това, което иска, и си прави схемите така, че да не дразни другия.
Има и друг тип мъже, които просто са кръшкачи - имат си приятелка, държат на нея, просто не обичат да спят само с една жена.
И куп версии като цяло по въпроса.
Знам ли? Аз съм от онзи старомоден тип жени, които още вярват, че ако знаеш как да се държиш с мъжа си, той също ще знае как да се държи с теб. :)

Cloud9
08-14-2013, 06:16
Знам ли? Аз съм от онзи старомоден тип жени, които още вярват, че ако знаеш как да се държиш с мъжа си, той също ще знае как да се държи с теб. :)

И аз така си мисля,но според мен щом някоя дава-мъжът си взима.Не е само до обич.Те се оправдават с нагона,ама мола ви се това са простотии.Прави ти се секс-имаш си приятелка за тая работа. Но и жените сме си виновни.доста често съм срещала мацки, които смятат че щом някой има гадже,но спи с нея значи че обича нея и не държи на гаджето си.Свят широк-хора всякакви!

soul1199
08-14-2013, 14:52
Не го приемам това,трябва момчето да избере или да скъса с приятелката си и да отиде при другата или въобще да не се захваща с друга..глупава работа,ако толкова държеше на своето момиче,нямаше да й изневери..