PDA

View Full Version : А Щига бе!



reddead6661
08-13-2013, 20:25
Добре бе на 17 съм и още не мога да си хвана гадже...да имал съм моменти когато е оставало малко и айде ,но винаги нещо попречва (2-3)...режат ме,заминават всичко се случва ,но не и да си хвана гадже :D да изкарвам много време в спорта ,учението ,а през лятото и работата си ,но винаги имам контакт с момичета ,говорим и всичко ,но все едно веднага ме пращат в зоната приятел или аз развивам нещата твърде бавно ,заради "романтиката" и чувствата на момичето и изведнъж идва Пешо с мотора или колата и айде бейби качвай се отзад или Охх ма той е детската ми любов :D ,таа кажете ми къде греша пък преди това...ето нещо ,което обикновено правя...излизаме с приятели запознаваме се с момиче, вземам и фейс..говорим си два дни примерно...каня я да излезем с приятелите пак повтаряме го поне 2-3 пъти като намалявам кръга ,след това я каня на среща ,после още една, говорим си по ФБ, гледам винаги да се смее ,да я изслушвам, да споделяме постепенно и да я водя на все по уединени места...до тук ми се струва идеално...какво да направя, дори прибегнах към сайтове за запознанства и усещам как вече почти всеки ми става безразличен затварям се в къщи и в залата, което пък води до липсата на момиче ,което да обичам :D като бомба с любов съм :D ,ноо ето...а не съм грозен пък много от тях казват че съм "муцка" :D не съм висок 1.70, 59 кила ,супер релефен ,да малко космат ,но не пречи ,имам си и брада :D държа я 3 дневна....не знам вече всеки покрай мен е имал поне 1 гадже ,а аз държа все още 0-та.....то няма как да се даде съвет сега като се зачета ,но поне ме утешете :( срам ме е вече...ще се харакириджосам...

ge6aaaa3
08-13-2013, 20:37
Ми, нямаш мотор, сорЕ! :D

Djenka
08-13-2013, 21:21
Аз съм момиче на 16 и съм forever alone, така че не мога да ти дам мн. добър съвет 8-)

ge6aaaa3
08-13-2013, 21:25
Аз съм момиче на 16 и съм forever alone, така че не мога да ти дам мн. добър съвет 8-)

Не, ама можеш да го зарадваш.

Smrazqvashta
08-13-2013, 21:30
Ми, нямаш мотор, сорЕ! :D

:lol:

horacio
08-13-2013, 21:34
Аз съм момиче на 16 и съм forever alone, така че не мога да ти дам мн. добър съвет 8-)

вземете се :D

Smrazqvashta
08-13-2013, 21:38
Разиграйте си вярно двамата една зарибявка... Ако не друго, поне опит ще добиете...

heartlesandfreaky
08-13-2013, 22:16
Малко съм космат като вика :D :D :D :D

tori
08-13-2013, 22:20
Открадни колата на тати и я заведи в някакъв парк примерно и я изчукай там. Ще те обожава.

heartlesandfreaky
08-13-2013, 23:12
^Тори, от Хога не те помня толкова брутална :Д

tori
08-13-2013, 23:13
Хората се променят, Йо. Порастват.

Cloud9
08-14-2013, 07:49
:D като бомба с любов съм :D

Любима реплика евър!!!!! Култов си,пич.Смях се от сърце. Нищо ти няма на теб.Момиченцата си падат по лоши батковци просто.Не е само до външен вид и окосмяване. бъди настоятелен и търпелив и ще стане номера.А и не е болка за умиране да знаеш.

Баща Ти
08-14-2013, 07:52
Почни да си вадиш оная работа пред тях, като се усамотите някъде.

soul1199
08-14-2013, 14:47
Пробвай след като се запознаете да поканиш момичето на среща,много се мотаеш с тоя фб и още две срещи с общите ви приятели.Нормално е да те възприемат,като приятел,ти като не показваш,какви са ти намеренията..

reddead6661
08-14-2013, 22:01
та добри съвети бе :D :D иначе пробвал съм и по-бърза офанзива ,но там нещата изведнъж отново спират до едно никакво положение...иначе не е лоша идеята да взема колата на наще и да идем в гората ,но преди това ще и набия и една палка за всеки случай да не се противят... тогава от любов пък не мога да се отърва... пък добре ролята на вечен ерген не е лоша, но сега не ми се играе именно нея :D иначе имам надежда в последните дни ,ама все още съм в разгара на битката ,то е конкуренция ,то е чудо...

Djenka
08-15-2013, 16:42
Кога баннаха Баща Ни? :О

tori
08-17-2013, 18:24
Кога баннаха Баща Ни? :О
Ем... Габи, наскоро го бананиха, преди 3-4 дни май. Няква тема, в която се дървили един на друг и така.

TheNormalGuy
08-17-2013, 18:43
Физически контакт осъществяваш ли някакъв, чрез докосването показваш на момичето, че не искаш да сте просто приятели.
Примерно като си на среща с момиче, препоръчвам да ходите на места където има диванчета, седни близо до нея и гледай в очите, чрез погледите се създава сексуално напрежение, не се притеснявай да си поставиш ръката на бедрото и не си мисли че като нищо не ти казва, т'ва значи че не и харесва, ако не и харесва, ще си отмести рамото, същото можеш да си играеш с ръката, абе виж тук направо: Клик. (http://pickup-project.net/content/view/34/)

Vladislav Hellsing
08-17-2013, 19:20
сдобий се с някаква свръх-скъпа и секси кола, купи си един костюм с една вратовръзка и момичетата ще искат да се оженят за теб без да ти знаят името.

уреден си.

аспиринче
08-17-2013, 21:14
ами като казваш че си релефен им го покажи този релеф, ама не да кажеш искаш ли да ми видиш плочките ами все едно да стане случайно.

tHe_COolEst_GIrl
08-31-2013, 14:30
Аз съм момиче на 16 и съм forever alone, така че не мога да ти дам мн. добър съвет 8-)

Ей ти момиче. Действай :cool:

Tsukuda_Hiroshi
08-31-2013, 18:22
Открадни колата на тати и я заведи в някакъв парк примерно и я изчукай там. Ще те обожава.

Клати за мама и после клати за тати! Само да нИ тЪ фанИ тати, щот' ш'има карати! ;)
Не се притеснявай бе, младеж! На 17 си, не на 117! Мадамите се зарибяват по по-големи. Ще ти дойде времето и на тебе. Не мой сЪ харакириджосва!